B2B İş Birlikleri İçin Özel Tasarlanan LTO Network Nedir, Nasıl Alınır?

0
221

LTO Network, B2B işbirlikleri için özel olarak tasarlanmış bir projedir. B2B, şirketler arası pazarlama ya da satış uygulamalarına verilen isimdir.

7.4

Huobi Global %10 komisyon indirimi

Huobi Global'e kayıt ol! %10 komisyon indirimi 120$'a varan "Hoşgeldin bonusu" kazan.
%10 KOMİSYON İNDİRİMİhuobi

Kripto dünyasında geliştirilmeye devam eden yeni projeler, farklı oldukları ölçüsünde değer görürler. Binlerce kripto para projesinin olmasına rağmen LTO Network gibi değer gören coinlerin değer görmesinin nedeni de budur. LTO, 2014 yılında Hollanda’da şirket kurulumuna odaklanan standart teknoloji girişimi olarak projelendirildi.

Gün geçtikçe hızla büyüyen LTO Network, kurulduğu dönemden kısa bir süre sonrasında Hollanda pazarının %10’undan fazlasını oluşturmayı başardı.

2015 yılına gelindiğinde henüz 1 yıllık olan LTO, iş akışı otomasyonu için artan talepten sonra Euronext, Heineken, Deloitte gibi merkezi yazılım oluşturmaya devam etti. Bu atağından kısa bir süre sonra müşterilerin diğer kuruluş departmanları ile iş birliği yapmak zorunda kaldıklarında, otomasyonun verimliliği bitmişti. Tabi ki LTO proje sahipleri, bu olumsuzluk karşısında pes etmeden yoluna devam ettiler ve yaşanan bu sorunu çözme odaklı çalışmalar yaptılar.

LTO Network nedir?

Merkeziyetsiz iş akışları, veri, belge ve kimlik doğrulama gibi B2B kurumsal çözümler üzerine temellendirilen LTO Network, güçlü gerçek dünya kullanımına sahip bir blockcahin çözümü olarak nitelendirilir.

LTO Network’u diğer kripto projelerinden ayıran temel bazı özellikleri vardır. Özellikle 2021 yılında LTO’nun COBALT ana ağ güncellemesi, bu anlamda farkını ortaya koymasını temel olarak etkiledi. Merkeziyetsiz tanımlayıcıların (DID) ve doğrulanabilir kimlik bilgilerinin (VC) eklenmesiyle attığı bu temeli daha da genişleterek Layer-1 blok zinciri olma hedefini gerçekleştirdi.

LTO Coin kimindir?

2014 yılından bu yana en popüler kripto para birimleri arasında yer alan LTO coin, LegalThings One olarak “Firm24” adı ile oluşturuldu. Ancak bu dönemden sonra hızlı bir şekilde geliştirilmeye devam eden LTO, 2017 yılına gelindiğinde yeniden isimlendirilerek LTO Network olarak yeni bir trende girmeyi başardı.

LTO Network kurucu ortağı ve CEO’su Rick Schmitz, Martijn Migchelsen CFO LTO Network’ün kurucu ortağı, Arnold Daniels: Projenin kurucu ortağı ve baş mimarıdır. CTO: Sven Stam ise LTO Network’ün CTO’su olarak görevdedir.

Her bir ismin alanlarında başarılı kişiler olmaları ve kriptografi alanında önemli başarılara imza atan kişiler olmaları, LTO’nun en iyi kripto para birimleri arasında yer almasını etkilemektedir.

LTO Coin Projesi Nedir?

Temel olarak LTO coin projesini incelediğimizde, iki temel özelliği, canlı sözleşmeler ve hibrit blockchain uygulaması olarak değerlendirebiliyoruz.

Canlı sözleşmeler; iki tarafın gerçek zamanlı olarak sözleşme oluşturmasına olanak tanıması olarak değerlendirilir. İki taraf bir sözleşme hazırladığında, LTO Network devreye girer ve sözleşmeyi kaydetmek için yeni bir özel blok zincir oluşturur ve bu bilgileri taraflara sunar.

Söz konusu sözleşme iki taraftan onaylandığında, taraflardan biri blok zincirine yanıt gönderir. Diğer taraf ise sistemden sözleşmeyi imzalar. Bu şekilde bir işlem sonrasında sözleşme onaylanmış olur ve yalnızca iki tarafın kullanımına sunulmuş olur.

Bankalar ya da şirketlerin sözleşmelerinin hem gizli kalmasını hem de sadece iki taraf arasında gerçekleşmesini sağlama mantığı üzerine kurulan LTO, bu farklı projesi ile kripto piyasasında değer gören ve yatırımcısı son derece fazla olan bir kripto para birimi olarak bilinmektedir.

LTO Coin Geleceği

Kripto paraların geleceği hakkında bilgi verilmeden önce en temelinde, projelerinin amacını incelemek gerekir. Bu anlamda LTO Network’ü incelediğimizde ve yukarıda da projesinin benzersiz olduğunu göz önünde bulundurduğumuzda, geleceğinin son derece parlak olduğunu rahatlıkla ifade edebiliriz.

LTO Network projesini incelerken önemli olan bir ayrıntı üzerinden geleceği hakkında yorumda bulunmak gerekir. LTO, uygulamaların güvenliğini arttırarak ve iş süreçlerini de otomatik hale getirerek blok zincirinin benimsenmesini teşvik eder. Bu yönüyle de incelediğimizde, gelecekte böylesine gelişmiş bir projenin değer görebileceğini söylemek hiç de zor olmayacaktır.

Buna ek olarak proje ekibi, projenin aldığı yatırım ve birçok kripto borsasında listelenmiş olduğunu değerlendirdiğimizde de yine projenin kayda değer ve geleceğinin parlak olduğu sonucuna varılabiliyor. Ancak her projenin risk taşıdığını bilerek hareket etmek de önemlidir.

LTO Coin Nereden Alınır?

Toplam arzı 406,752,634LTO olan ve arzının tamamının piyasada dolaşımda olduğu LTO, birçok kripto borsasında listelenen bir coindir. Binance, PancakeSwap, Gate.io, KuCoin gibi birçok büyük kripto borsasında işlemde olan LTO Network (LTO) alım-satım işlemleri için öncelikle listelendiği borsalardan birinde üyelik oluşturulması gerekir.

LTO coin alabileceğiniz en güvenilir ve hızlı kripto borsalarından bazıları şunlardır;

 
Binance
9.9
Huobi
7.2
Gate.io
7.1

LTO Coin Güncel Grafiği

Kripto alım-satımı yapılmadan önce güncel fiyat ve grafiğini incelemek, strateji belirlemek adına önemlidir. LTO coin güncel fiyatı ve grafiğine ulaşmak için kullanabileceğiniz en güvenilir yer tabi ki Coinmarketcap.com web adresidir. Site üzerinden LTO coin güncel fiyatını takip etmek için tıklayın.

UYARI: Marj.org mevcut kripto para borsalarındaki bütün kazanç imkanlarından nasıl faydalanılabileceğini adım adım araştıran ve en iyi yol haritasını geliştirerek kripto para sektöründeki bütün kazanç imkanlarını sunan bir platform olup, hiçbir kripto para borsasının resmi web sitesi değildir. Sunduğumuz tüm bilgiler, güncel kazanç modelleri olmakla birlikte kesinlikle yatırım tavsiyesi içermemektedir. Paylaşılan tüm ödüller, fırsatlar ve haberler borsaların resmi paylaşımları baz alınarak derlenmiştir. Binance, Huobi, Gate.io, KuCoin ve diğer borsaların anlık gelişmelerini öğrenmek için sitemizi sık kullanılanlar sekmesine eklemeyi unutmayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz