deneme

Marj.org, kripto para piyasası hakkında güncel bilgileri toplayarak ziyaretçilerine sunmaktadır. Web sitemiz, herhangi bir kripto para borsası ile ortaklığı bulunmayan, özgün bir platformdur. Kripto para ve kripto para borsaları ile ilgili bilgileri; araştırarak, deneyimleyerek ziyaretçilerine sunar.

2019 yılında kurulan marj.org, kurulan web sitemiz, kuruluş amacına uygun olarak kripto para borsaları ve kripto paralarla ilgili bilinmesi gereken bilgileri “araştırma” yöntemini kullanarak en güncel haliyle kullanıcılarına sunar. Sitemiz içerikleri, kullanıcıların faydasına olabilecek tüm kriptografi alanını kapsamaktadır. Borsa incelemeleri, kripto para incelemeleri, yeni çıkan coinler hakkında değerlendirmeler ve kripto para yatırımına yeni başlayanların faydalanabilecekleri içerikler hazırlamaktadır.

Marj.org, marjinal bakış açısına sahip bir ekibe sahiptir. Herhangi bir borsa hakkında bilgi verirken tamamen olumlu yönlerinden değil aynı zamanda riskleri hakkında da bilgi verir. Aynı şekilde kripto para projeleri hakkında yaptığı değerlendirmelerde de sadece projelerin olumlu yönlerinden bahsetmez.

Sitemizde Türkiye Cumhuriyeti ilkelerine aykırı olduğunu düşündüğünüz herhangi bir içeriğimizi bulmanız durumunda, web sitemizin daha kaliteli yayın akışı ile hizmet etmesine yardımcı olmak amacıyla [email protected] mail adresimizden bildirebilirsiniz.