Bedava Bonus Veren Kripto Para Borsaları

2
24760

Kripto para borsaları, kripto para birimlerinin alınıp satılabildiği ve ticaretin yapılabildiği platformlardır. Bu borsalar, kripto para birimleri için fiyatları belirler ve tüccarlar arasında işlemleri gerçekleştirirler. Bazı kripto para borsaları, üyelerine ücretsiz bonuslar verir. Bu bonuslar, genellikle borsaya üye olunması veya belirli bir miktar kripto para birimi satın alınması gibi koşullara bağlıdır.

Bu tür ücretsiz bonuslar, kripto para ticaretinde yeni olanlar için iyi bir fırsattır, çünkü bu sayede kripto para ticaretine daha az risk alarak giriş yapabilirler. Ayrıca, borsaların ücretsiz bonus programları, borsaların daha fazla üye çekme amaçlı olarak da kullanılabilir.

Ancak, ücretsiz bonusların kullanımından önce dikkatli bir şekilde araştırma yapılması önemlidir. Bazı borsalar, ücretsiz bonusları verirken bazı koşullar getirebilir ve bu koşulları yerine getirmeden bonusları kullanamazsınız. Bu nedenle, ücretsiz bonusları kullanmayı düşünüyorsanız, borsanın koşullarını ve kurallarını dikkatlice okumalısınız.

Ayrıca, ücretsiz bonusların gerçek değerinin ne olduğu konusunda da dikkatli olunmalıdır. Örneğin, borsa tarafından verilen ücretsiz bonusun değeri, borsa tarafından belirlenen fiyatlar üzerinden hesaplanır ve bu fiyatlar genellikle piyasadaki fiyatlardan daha yüksek olabilir. Bu nedenle, ücretsiz bonusların gerçek değerinin ne olduğunu anlamak için piyasadaki fiyatları da kontrol etmelisiniz.

Borsalardan bedava bonus almak için mutlaka KYC doğrulaması (kimlik doğrulama) yapmanız gerekmektedir. Borsalar, bonus alma şartlarına KYC doğrulama şartını koymaktadır. Bu yüzden kayıt olduktan sonra mutlaka kimlik doğrulama işlemini yapmanız gerekir. 

KYC doğrulama bonusu veren borsaları listelerken kampanyaları borsaların kendi sitelerinden aldık. Bu nedenle bonusların gelip gelmemesi durumu ile herhangi bir ilişkimiz bulunmamaktadır.

2022’de bedava bonus veren kripto borsa sayısı artış gösterdi. Piyasaya yeni giren borsaların daha fazla yatırımcı çekmek amacıyla yürüttükleri kampanyaların ses getirmesi, büyük borsaları da harekete geçirdi. Gate.io’nun düzenlediği etkinlikte bonus yerine Iphone 14, 3. nesil Apple Airpods ve Huawei Smartwatch GT2 ödülü dağıtması gibi pek çok etkinlik kendini göstermeye başladı.

İçeriğin Özet Başlıkları

2022’de Bedava Bonus Veren Kripto Para Borsaları

Kripto para dünyasına yeni giriş yapacak yatırımcılar için bedava bonus veren kripto para borsalarını inceledik. İşte kayıt olurken bonus kazanabileceğiniz borsalar…

1- Icrypex (30 TL Bitcoin Hediye + %5 Komisyon İndirimi)

6.5
icypex

ICRYPEX %5 komisyon indirimli

Türkiye'nin güvenilir kripto borsası Icrypex'e 1s8w89pil46qgea4 referans kodu ile kayıt ol anında komisyon indirimi kazan!
%5 KOMİSYON İNDİRİMLİIcrypex

Icrypex’e üye olanlar 15.000 TL’ye Varan Hediye Kripto Kutusu veriyor. Ancak bonusu almak için mutlaka KYC doğrulaması yapmanız gerekmektedir. 

Icrypex’e kayıt olup gerekli şartları yerine getiren kullanıcılar, hediyelerden faydalanabiliyor. Yapmanız gereken tek şey üye olup KYC 1 doğrulamasını tamamlamak olacak.

Her kullanıcısına ayrı bir müşteri temsilcisi atayan borsa, bu özelliği ile Türk kripto borsaları arasından başarılı bir şekilde sıyrılıyor. Üye olmak için buraya tıklayabilir ya da üyelik esnasında Referans kodu bölümüne 1s8w89pil46qgea4 yazmayı unutmayın.

Icrypex hakkında ayrıntılı bilgi almak için tıklayın

2- Bitlo (Sürpriz Kampanyalar)

3

Bitlo SÜrpriz kampanyalar

Türkiye'nin yerli kripto borsası Bitlo'ya kayıt ol, sürpriz hediyeleri kazan!
SÜRPRİZ KAMPANYALARref

Türkiye’nin yerel kripto para borsalarından biri olan ve kullanıcı deneyimi açısından başarılı ticaretler sunan Bitlo, Türk Lirası ile Bitcoin, Ethereum ve diğer altcoinlerin alınıp-satılabildiği bir borsadır.

Bitlo referans kodu ile kayıt olan kullanıcılar, zaman zaman düzenlenen sürpriz indirimlerden yararlanabiliyor. Kayıt olurken kullanacağınız “n2z77n” referans kodu ile referans bonuslarından yararlanabilirsiniz. Hızlı kayıt olmak için linke tıklayın.

3- Gate.io (%20 Komisyon İndirimi)

7.1

Gate.io %20 komisyon indirimi

Dünyanın önde gelen kripto para borsası Gate.io'a kayıt ol %10 Komisyon indirimi kazan!
%20 KOMİSYON İNDİRİMİref

Global ölçekte hizmet veren Gate.io da referans kodu ile kayıt olan kullanıcılarına hem komisyon indirimi hem de dönemsel olarak bedava bonus veren bir kripto para borsasıdır. “4897221” referans kodu ile kayıt olun, bonus ve komisyon indirimini kaçırmayın.

2015 yılında “Bter” adı ile faaliyetlerine başlayan borsa, daha sonra isim değişikliğine giderek “Gate.io” adı ile faaliyetlerine devam etmeye başladı. Yeni çıkan coinlerin daha sık listelendiği borsaya hızlı ve güvenilir şekilde kayıt olmak için linke tıklayın.

Gate.io hakkında ayrıntılı bilgi almak için tıklayın.

4- Coinbase (10$ Kayıt Bonusu)

8.3

Coinbase 10$ kayıt bonusu

Dünyanın en güvenilir kripto para borsası Coinbase kayıt olarak işlem yapabilirsiniz.
10$ KAYIT BONUSUref

Dünyanın en güvenilir kripto para borsaları arasında yer alan Coinbase, bir borsa platformu olmanın ötesinde bir platformdur. Referans kodu ile kayıt olan kullanıcılarına 10 dolar bonus veren Coinbase, sağladığı avantajları ve kullanıcı deneyimi ile en iyi kripto para borsalarından biridir. Linke tıklayarak kayıt olurken 10 dolar bonus kazanabilirsiniz.

Coinbase hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayın

5- Bitexen (KYC Doğrula 20 TL Kayıt Bonusu KAZAN)

3.7

Bitexen 5 BTXN KAYIT OL HEDİYESİ

Türkiye'nin en güvenilir kripto borsası Bitexen'e kayıt ol, Türk Lirası ile Bitcoin al!
KYC DOĞRULAMAYA
5 BTXN
bitexen

Türkiye’nin en güvenilir kripto borsası Bitexen, referans ile kayıt olan kullanıcılarına 20 TL “Hoşgeldin bonusu” veriyor. Yapmanız gereken tek şey kaydınızı oluşturmak ve ardından KYC doğrulaması yapmak olacak.

Kullanıcı dostu yönüyle sürekli yeni etkinlikler düzenleyen Bitexen, yeni dönemde oluşturduğu etkinlik kapsamında referans ile kayıt olan ve KYC doğrulaması yapan yeni kullanıcılarına 20 TL bonus veriyor. Kayıt olun, fırsatı kaçırmayın.

6- Phemex Türkiye (5$ Bonus)

5.5

Phemex TR sürpriz bonuslar

Phemex TR Kayıt Ol, KYC Doğrulaması yap, 5$ Bonus Kazan.
5$ KAYIT BONUSU KAZANphemextr

Phemex Türkiye’ye kayıt olduğunuzda çeşitli indirimler ve sürpriz hediyeler kazanabilirsiniz. 2019 yılında kurulan platform, 2022’nin ikinci çeyreğinde Türkiye’deki kullanıcılarına kapılarını açtı.

Sürpriz hediyelerle dolu bir platform olması ile dikkatleri üzerine çeken Phemex Türkiye’ye kayıt olarak sunulan ayrıcalıkları değerlendirebilirsiniz.

7- FreeCash (Bedava Dolar Kazanma)

Freecash görevleri yerine getir, dolar kazan

Verilen görevleri yerine getirin ve bedava dolar ($) kazanın!
BEDAVA DOLAR KAZANfreecash

Bir borsadan farklı olarak reklam uygulamaları, oyun indirme gibi görevlerin tamamlanması ile bedava dolar kazandıran Freecash, hem eğlenceli hem de para kazanmak için en ideal platformdur.

Yukarıdaki “Kayıt Ol” bağlantısına tıklayarak hesabınızı oluşturun ve hemen kazanmaya başlayın. FreeCash hakkında ayrıntılı bilgi almak için buraya tıklayın.

8- Phemex (20$ Hoşgeldin Bonusu)

5.5

PHEMEX 3000$'a varan bonuslar

Kripto para borsası Phemex'e üye ol 50$ yatırım yap 3000$ kazanma şansı yakala!
3000$'A VARAN HEDİYEphemex

Eski Morgan Stanley yöneticilerinin kurduğu Phemex kripto para borsası, 2019 yılında kuruldu. Kısa sürede büyük ölçüde büyüme kaydeden borsanın 1 milyonun üzerinde kullanıcısı bulunmaktadır. Güvenilir kripto para borsaları arasında yer alan Phemex, spot işlem, vadeli işlem, kripto kazan uygulaması ile kullanıcılarına hizmet sağlıyor.

Referans kodu ile kayıt olan kullanıcılara çeşitli ödüller veren Phemex, sunduğu hizmetleri ile geniş kullanıcı kitlesine hitap ediyor. “H6CBB4” referans kodu ile kayıt olduktan sonra “Kripto kazan” bölümüne giderek sürpriz bonusları kazanabilirsiniz. Hızlı kayıt olmak

9- OKEx (2,000$’a Varan Sürpriz Kutusu)

6.5

OKX 2,000 $'a varan sürpriz kutu

En iyi kripto para borsası OKX'e kayıt ol, koşulları yerine getir 2,000$'a varan sürprizleri yakala!
2,000$'A VARAN HEDİYEref

2017 yılında global ölçekte hizmet vermeye başlayan ve bugüne kadar hiç hack saldırısı ile karşılaşmayan OKEx borsası da referans ile kayıt olan kullanıcılarına bedava bonus veriyor. “5249639” referans kodu ile kayıt olan kullanıcılar, her 100 USD değerinde kripto para aldığınızda 10 dolar bonus kazanırsınız.

Ayrıca OKX son kampanyasında arkadaş daveti için sürpriz kutu etkinliği başlattı. Arkadaşlarını davet edip başlangıç görevini tamamlamalarını sağlayan kullanıcılarına 2,000$’a varan sürpriz kutu hediye ediyor.

Sürekli güncellenmeye ve geliştirilmeye devam eden en güvenilir kripto para borsaları arasında yer alan OKEx kripto para borsasına hızlı ve güvenilir şekilde kayıt olmak için linke tıklayın.

OKX hakkında detaylı bilgi almak için linke tıklayın

10- PrimeXBT (30$)

9
Primexbt logo

PrimeXBT SÜRPRİZ BONUSLAR

En iyi kripto borsası PrimeXBT'ye kayıt ol, avantajlı kripto dünyasına giriş yap!
SÜRPRİZ HEDİYELERprimexbt

Şeyseller merkezli kripto borsası PrimeXBT 2018 yılından beri kripto para alanında faaliyetlerine başladı. Hızlı ve güvenilir olması, kullanıcı deneyiminde başarılı olması, borsanın her geçen gün daha fazla üye çekmesini etkiliyor.

PrimeXBT hakkında ayrıntılı bilgilere ulaşabileceğiniz PrimeXBT incelemesi yazımıza ulaşmak için buraya tıklayın.

11- Crypto.com (25$ Kayıt Bonusu)

6.5

Crypto.com 25$ Hoşgeldin bonusu

Dünyanın en güvenilir kripto para ve yatırım borsası Crypto.com'a üye ol 25$ kazan!
25$ KAYIT BONUSUref

Kayıt olurken bedava bonus veren kripto para sitelerinden bir diğeri ise crypto.com sitesidir. “8wqa5mcyu8” referans kodu ile kayıt olduğunuzda 25$ bonus kazanabilirsiniz.

Kullanıcı deneyimini üst seviyede tutan Hong Kong merkezli kripto para borsasına hızlı ve güvenilir şekilde kayıt olmak için linke tıklayın.

Crypto.com hakkında ayrıntılı bilgi almak için tıklayın

12- ByBit (25$ Kayıt Bonusu)

6.5

ByBit 25$ hoşgeldin bonusu

En iyi kripto para borsaları arasında yer alan ByBit'e üye ol, şartları yerine getir 20$ kazan!
20$ KAYIT BONUSUref

Kripto para borsaları arasında son dönemlerin en çok dikkat çeken borsalardan biri olan Bybit, referans kodu ile kayıt olan yeni kullanıcılara 20$ bonus veriyor. “Z84VK8” referans kodu ile kayıt olduğunuzda anında 20 dolarınızı alabilirsiniz.

Singapur merkezli olarak 2018 Mart ayının başından itibaren global ölçekte hizmet sunmaya başlayan borsa, Türkiye’de de geniş kullanıcı kitlesine sahip bir platformdur. Hızlı ve güvenilir şekilde borsaya kayıt olmak için linke tıklayın.

ByBit hakkında daha fazla bilgi almak için linke tıklayın.

13- Binance (%10 Komisyon İndirimi)

9.9

Binance En Yüksek işlem hacmine sahip borsa

Binance Global, piyasa değeri ve yatırım hacmi açısından en büyük kripto para borsadır.
%10 KOMİSYON İNDİRİMİref

Dünyanın en güvenilir kripto para borsalarının başında gelen Binance, referans kodu ile kayıt olan kullanıcılarına dönemsel olarak bedava bonuslar veren bir sitedir. “HFE01II2” referans kodu ile kayıt olduğunuzda hem alım satım işlemlerinde %10 komisyon indirimi kazanırsınız hem de zaman zaman dağıtılan bonuslardan payınızı alabilirsiniz.

2017 yılından beri küresel ölçekte hizmet veren ve Türkiye’de de yaygın kullanıcı kitlesine sahip olan Binance, Türkiye Binance (BinanceTR) uygulaması sayesinde Türkiye’deki yerli borsalardan daha fazla tercih edilmektedir. Borsaya hızlı ve güvenilir şekilde kayıt olmak için linke tıklayın.

Binance hakkında ayrıntılı bilgi almak için tıklayın.

14- Huobi Global (%10 Komisyon İndirimi)

7.4

Huobi Global %10 komisyon indirimi

Huobi Global'e kayıt ol! %10 komisyon indirimi 120$'a varan "Hoşgeldin bonusu" kazan.
%10 KOMİSYON İNDİRİMİhuobi

Türkiye’de ilk ofisini kuran yabancı borsa olarak önde gelen kripto para borsası Huobi, referans kodu ile kayıt olan yeni kullanıcılarına %10 komisyon indirimi sunuyor. “unvt4223” referans kodu ile kayıt olarak siz de bu ayrıcalıktan yararlanabilirsiniz.

2013 yılında kurulan ilk kripto para borsalarından biri olan Huobi, yerel tokeni HT ile kullanıcılarına ayrıca komisyon indirimi sağlamaktadır. Siteye hızlı ve güvenilir şekilde kayıt olmak için linke tıklayın.

Huobi hakkında ayrıntılı bilgi almak için tıklayın.

15- MEXC (%10 Komisyon İndirimi)

6.5

MEXC %10 komisyon indirimi

Meksika merkezli kripto para borsası MEXC'e kayıt ol %10 komisyon indirimi kazan.
%10 KOMİSYON İNDİRİMİref

Türkiye’de son dönemlerde fazlasıyla rağbet görmeye başlayan MEXC kripto para borsası da bedava bonus veren platformlar arasında yer almaktadır. “1J5q7” referans kodu ile kayıt olan kullanıcılar, %10 komisyon indirimi kazanmaktadır.

Farklı bonus programları uygulayan MEXC, bakiyesi 500 MX Tokenden daha az olanlara %10 bonus, bakiyesi 500-5000 MX Token arasında olanlara %20 bonus, bakiyesi 5000 MX Tokenden fazla olanlara %30 bonus vermektedir. Hızlı ve kolay şekilde borsaya kayıt olmak için linke tıklayın.

MEXC hakkında ayrıntılı bilgi almak için tıklayın.

16- KuCoin (%10 Komisyon İndirimi)

7.6

KuCoin %10 komisyon indirimi

KuCoin'in ayrıcalıklarından yararlanmak için referans kodu ile kayıt ol, sen de kazan!
%10 KOMİSYON İNDİRİMİref

En güvenilir kripto para borsaları arasında yer alan yabancı kripto para borsası KuCoin de referans ile kayıt olan kullanıcılarına bedava bonus veren bir kripto para borsasıdır. “QBSSSEX5” referans kodu ile kayıt olarak alım-satım ve çekim işlemlerinde %10 komisyon indirimi ve özel bonus kazanabilirsiniz.

En güvenilir kripto para borsaları listesinde yer alan ve işlem hacmi bakımından büyük işlem hacimlerine sahip olan KuCoin’e kayıt olmak için linke tıklayın.

KuCoin hakkında ayrıntılı bilgi almak için tıklayın.

17- BKEX (%10 Komisyon İndirimi)

4.9

BKEX %10 komisyon indirimi

Karayipler merkezli kripto borsası BKEX'e kayıt ol %10 komisyon indirimi kazan!
%10 KOMİSYON İNDİRİMİref

Karayipler merkezli olarak 2018 yılında büyük finansörler tarafından desteklenerek kurulan BKEX kripto para borsası da referans kodu ile kayıt olan kullanıcılarına bonus veren bir borsadır.

Kullanıcılarına birçok yönden avantaj sağlayan BKEX “TH6QUORH” referans kodu ile kayıt olan kullanıcılarına alım-satım ve çekim işlemlerinde %10 komisyon indirimi sağlamaktadır. Hızlı ve güvenilir şekilde BKEX kayıt oluşturmak için linke tıklayın.

BKEX hakkında ayrıntılı bilgi almak için tıklayın.

18- BingX (Bingbon) (%5 Komisyon İndirimi)

4.3

BingX %5 komisyon indirimi

En iyi kripto para borsaları arasında yer alan BingX'e kayıt ol %5 komisyon indirimi kazan!
%5 KOMİSYON İNDİRİMİref

2018 yılında Singapur merkezli olarak kurulan BingX ya da eski adıyla Bingbon borsası, özellikle copy trader işlem özelliği ile dikkat çekici borsalardan biridir. 150X’e kadar kaldıraç oranı ile işlem yapılabilen kripto para borsası, TL, AUD, GBP, EUR, USD, CAD, RUB, CZK, DKK, NOK, PLN, SEK gibi itibari para birimleri ile Bitcoin ve altcoin alınabilen borsalardan biridir.

En güvenilir kripto para borsaları arasında yer alan BingX’e üye olurken %5 sürekli komisyon indirimi almak için “B1IWJ5SY” referans kodu ile kayıt olabilir ya da linke tıklayarak direkt kayıt olabilirsiniz.

BingX hakkında detaylı bilgi almak için tıklayın

19- SnapEx ( Kayıt Bonusu)

4.5

SnapEx 30$'a Kadar Bonus Kazan

SnapEx borsasına kayıt ol, KYC tamamla 30$'a kadar bonus kazan!
10$ KAYIT BONUSUsnapex

2019 yılında Singapur merkezli olarak kurulan kripto borsası SnapEx, kayıt olan ve KYC doğrulayan kullanıcılarına özel indirimler veren bir borsadır.

20- XT.Com (%20 Komisyon İndirimi)

5.8

XT.Com %20 KOmisyon indirimi

Hızla büyüyen XT.com ailesine üye ol ve anında %20 komisyon indirimi kazan!
%20 KOMİSYON İNDİRİMİref
2018 yılında Şeyseller merkezli olarak kurulan XTC.Com, hızlı büyümesi ile dikkat çeken güvenilir kripto para borsaları arasında yer almaktadır. Marjin ve spot işlemler başta olmak üzere birçok farklı ticaret ürünü ile kullanıcılarını destekleyen borsa, özel kampanyaları ve bonus ödülleri ile de dikkat çekici bir isimdir.

Kayıt olurken “GVN7IRVZ68” referans kodu ile kayıt olanlar, alım-satım işlemlerinde %20 sürekli komisyon indirimi kazanırlar. Siteye hızlı üye olmak için linke tıklayın.

Bonus veren kripto borsaları hangileridir?

Birçok yeni kripto borsası, kayıt bonusu verir. Ancak bunların güvenirliği konusunda araştırmaları kendinizin yapması daha uygun olacaktır. Icrypex, Bitexen gibi borsalar, çekilebilir coin vermektedir. Binance, Huobi, Gate.io, KuCoin gibi borsalar da komisyon indirimi veren borsalardır. 

KYC yapmadan bonus alınabilir mi?

Tüm yerel ve global kripto borsaları, kayıt bonusu verirken kullanıcılarının mutlaka KYC doğrulaması yapmasını isterler. Kimlik doğrulama yapmayan kullanıcılar bonus alamazlar.

Borsalara kimlik bilgisi vermek güvenli mi?

Borsaların güvenirliği hakkında ayrıntılı bilgileri, sitemizden bulabilirsiniz. Genel olarak Türkiye’deki borsalar denetlenmiş borsalardır ve KYC doğrulama şartı bulunmaktadır. Global kripto borsaları da kara para aklama ve terörü finanse etme suçlarının önüne geçmek için kullanıcıların kimlik bilgilerini isterler. Kimlik bilgilerini vermek güvenlidir. Ancak seçtiğiniz borsanın da güvenilir olması son derece önemlidir. En güvenilir kripto borsaları hakkında bilgileri sitemizden bulabilirsiniz.

UYARI: Marj.org mevcut kripto para borsalarındaki bütün kazanç imkanlarından nasıl faydalanılabileceğini adım adım araştıran ve en iyi yol haritasını geliştirerek kripto para sektöründeki bütün kazanç imkanlarını sunan bir platform olup, hiçbir kripto para borsasının resmi web sitesi değildir. Sunduğumuz tüm bilgiler, güncel kazanç modelleri olmakla birlikte kesinlikle yatırım tavsiyesi içermemektedir. Paylaşılan tüm ödüller, fırsatlar ve haberler borsaların resmi paylaşımları baz alınarak derlenmiştir. Binance, Huobi, Gate.io, KuCoin ve diğer borsaların anlık gelişmelerini öğrenmek için sitemizi sık kullanılanlar sekmesine eklemeyi unutmayın.

 Yeni Üye Olanlara Bonus Veren Siteler

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz