MEXC Para Çekme: MEXC’den Binance Coin Transferi 2022

MEXC para çekme işlemini hızlı ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirmek için aşağıda resimli anlatım yaptığımız şekilde hareket ederek işlemi gerçekleştirebilirsiniz. MEXC’den direkt olarak banka hesabına para aktarılamamaktadır. Bu yüzden öncelikle varlıklarınızı Binance ya da BinanceTR’ye transfer ederek bankanıza transfer etmeniz gerekmektedir.

Hızlı ve güvenilir bir şekilde MEXC’den para çekmek için aşağıda yer alan MEXC’den para çekerken dikkat edilmesi gerekenler bölümünü okumanızı tavsiye ederiz.

MEXC’den Para Çekme

MEXC para çekme işlemi, Türkiye’deki bankalarla herhangi bir anlaşması olmadığı için direkt olarak bankalara yapılmamaktadır. Bunun yerine Türkiye Binance (BinanceTR) hesabınıza para çekerek banka hesabınıza aktarabilirsiniz. MEXC para çekme işlemi için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

MEXC para çekme MEXC Global’den para çekme işlemi için öncelikle BinanceTR hesabınıza giriş yapın. sayfanın sağ üst köşesinde yer ala [Giriş] butonuna tıklayıp hesabınıza giriş yaptıktan sonra [Cüzdan] sekmesine tıklayın ve ardından “Yatırma” butonuna tıklayın.
MEXC para çekme Cüzdanınızdan yatırma butonuna tıkladıktan sonra açılacak sayfada coin seçin. Örneğin USDT seçin, daha sonra ağı “TRC20” olarak belirleyin ve cüzdan adresini kopyalamak için “Kopyalama” butonuna tıklayın.
MEXC para çekme Yukarıdaki işlemleri yaptıktan sonra MEXC hesabınıza giriş yapın. ardından “Cüzdan” butonuna tıklayın ve açılan sayfadan “Çek” butonuna tıklayın.
MEXC para çekme Para çekme butonuna tıkladıktan sonra yine hangi coini transfer etmek istediğinizi seçin. BinanceTR’de olduğu gibi burada da “USDT” seçin, ağı aynı şekilde “TRC20” olarak belirleyin ve TRBinance USDT cüzdan kodunu ilgili alana yapıştırın ve “Onayla” butonuna tıklayın. Daha sonra açılacak sayfadan doğrulama kodlarını girerek işlemi tamamlayın.

Para Çekme Takibi

MEXC Para Çekme İşlemini Nasıl Takip Edebilirim?

Yaptığınız transferin hangi aşamada olduğunu görüntülemek için “Cüzdan” sayfasının sol tarafında yer alan “Kayıtlar” butonuna tıklayarak işleminizin hangi aşamada olduğunu takip edebilirsiniz.

MEXC Para Çekme Onay Süresi Ne Kadar?

Kripto para borsalarından para (coin) çekme işlemleri; çekilen borsa onayı, blok zincir onayı ve transfer edilen borsa onayı olmak üzere 3 onaydan geçmektedir. Genellikle bu süre 15 dakika ile 1 saat arasında çekilen coine bağlı olarak değişmektedir. Bazen blokzincir ağının yoğun olmasından dolayı süre gecikebilmektedir. Bu tip durumlarda sabırlı olmanızı öneririz.

MEXC Para Çekme Güvenilir mi?

Kripto para borsaları arasında son dönemlerde yüksek rağbet görmesi ile dikkatleri üzerine çeken MEXC kripto para borsası, 2018 yılından beri hizmet vermektedir. Genellikle piyasaya yeni sürülen kripto paraların burada yer alması, düşük fiyattan coin alıp HODL yapmak isteyenler için ideal bir platform haline gelmesini sağlıyor.

MEXC para çekme işlemleri, son derece güvenilir bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Yaşanan gecikmeler gibi birtakım sorunlar, diğer borsalarda da yaşanan problemler olup çözümü olan bir sorundur. Yukarıda belirttiğimiz gibi eğer MEXC para çekme işleminiz borsada onaylı görünüyorsa, transfer ettiğiniz borsa ile görüşmeniz ve durumu çözmeniz daha doğru olacaktır.

Dünyanın en iyi kripto para borsalarını karşılaştır!
Birbirinden farklı avantajlara sahip en iyi kripto para borsalarını karşılaştır ve avantajlarından yararlan.

MEXC Para Çekme İşleminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Yanlış bir işlem yapmamak için MEXC para çekme işlemi yapmadan önce aşağıda anlattıklarımıza dikkat ederek çekim işlemi gerçekleştirmenizi öneririz.

  1. MEXC para çekme işlemini gerçekleştirebilmek için KYC doğrulaması (kimlik doğrulama) işleminin yapılmış olması gerekir.
  2. Para çekme işlemini sadece güvenlik doğrulaması adımlarını yapan kullanıcılar yapabilmektedir. Bu yüzden hesabınızı oluşturduktan hemen sonra bu işlemleri yapmanız gerekmektedir.
  3. MEXC’den başka borsaya coin transferi yaparken ağ seçimini doğru şekilde yapmanız gerekir.
  4. Para çekme işlemi yaparken cüzdan kodunu yanlış yazmamak için mutlaka “Kopyalama” butonunu tıklayın.
  5. Transfer süresi coinlere göre değişebilmektedir. “Kayıtlar” butonunu tıklayarak MEXC para çekme işleminizin hangi aşamada olduğunu takip edebilirsiniz.

MEXC SSS

MEXC Türkiye'de yasal mı?

MEXC Global Exchange, dünyanın birçok ülkesinde kripto para takas hizmeti sunan bir platformdur. Türkiye'de herhangi bir yasağı bulunmayan borsa, yasal olarak hizmet vermektedir.

MEXC KYC doğrulaması güvenilir mi?

KYC doğrulama ya da diğer adıyla kimlik doğrulama, kripto para dolandırıcılıkları başta olmak üzere terörü finanse etme ve kara para aklama suçlarının önüne geçmek için borsaların koştuğu bir şart olup MEXC KYC doğrulama güvenilir bir işlemdir.

UYARI: Marj.org mevcut kripto para borsalarındaki bütün kazanç imkanlarından nasıl faydalanılabileceğini adım adım araştıran ve en iyi yol haritasını geliştirerek kripto para sektöründeki bütün kazanç imkanlarını sunan bir platform olup, hiçbir kripto para borsasının resmi web sitesi değildir. Sunduğumuz tüm bilgiler, güncel kazanç modelleri olmakla birlikte kesinlikle yatırım tavsiyesi içermemektedir. Paylaşılan tüm ödüller, fırsatlar ve haberler borsaların resmi paylaşımları baz alınarak derlenmiştir. Binance, Huobi, Gate.io, KuCoin ve diğer borsaların anlık gelişmelerini öğrenmek için sitemizi sık kullanılanlar sekmesine eklemeyi unutmayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz