MEXC Para Yatırma: Binance’dan MEXC’e Coin Transferi 2022

MEXC hesabınızı oluşturduktan sonra alım satım yapmaya başlamak için öncelikle hesabınıza para yatırmanız gerekmektedir. MEXC, Türkiye’deki bankalarla anlaşması bulunmayan bir borsa olduğu için alternatif olarak BinanceTr hesabınızdan varlıklarınızı transfer edebilirsiniz.

Aşağıda MEXC para yatırma işleminde dikkat edilmesi gerekenler hakkında verdiğimiz bilgilendirmeyi okuduktan sonra işlem yapmanızı öneririz.

MEXC’e Para / Coin Yatırma

Aşağıda resimli olarak anlattığımız şekilde adım adım ilerleyen BinanceTR hesabınızdan MEXC borsasına kripto para transferi yapabilirsiniz.

MEXC para yatırma MEXC coin yatırma işlemi için ana sayfanın sağ üst köşesinde yer alan “Giriş” butonuna tıklayın ve hesap bilgilerinizi girdikten sonra bulmacayı çözerek sisteme giriş yapın.
MEXC para yatırma Hesabınıza giriş yaptıktan sonra yine sayfanın sağ üst köşesinde yer alan “Cüzdan” butonuna tıklayın, açılan sayfadan “Yatır” butonuna
MEXC para yatırma “Yatır” butonuna tıkladığınızda açılan sayfada hangi coini göndermek istediğinizi soracaktır. Buraya “USDT” ya da göndermek istediğiniz kripto parayı yazın. Daha sonra ağı belirleyin. USDT gönderecekseniz ağı “TRC20” olarak seçin, başka bir coin gönderecekseniz doğru ağı seçin ve alttaki cüzdan adresini kopyalayın.
MEXC para yatırma Yukarıdaki işlemleri doğru şekilde yaptıktan ve cüzdan kodunuzu kopyaladıktan sonra Binance hesabınıza giriş yapın. Mobil kullanıcısı iseniz alt kısımda yer alan “Cüzdan” butonuna, PC kullanıcısı iseniz sayfanın üst kısmında yer alan “Cüzdan” butonuna tıklayın, açılan sayfada “Çekme” butonuna tıklayın.
MEXC para yatırma Çekme butonuna tıkladığınızda açılan sayfada, hangi coini göndermek istediğinizi seçin. MEXC’de olduğu gibi burada da “USDT” seçin, ağ olarak aynı şekilde “TRC20” seçin ve MEXC borsasından kopyaladığınız cüzdan kodunu ilgili yere yapıştırdıktan sonra “Onayla” butonuna tıklayın. Doğrulama kodlarını girdikten sonra işlemi tamamlayın.

MEXC Para Yatırırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kripto para transfer işlemleri, dikkat gerektiren işlemlerdir. Ağın yanlış olması, cüzdan kodunun yanlış olması durumunda, transfer ettiğiniz parayı kaybedebilir ve geri alamazsınız. Bu nedenle kripto para transferi yaparken aşağıdaki kurallara dikkat edin.

  1. MEXC’e para yatırırken cüzdan kodunu doğru şekilde kopyalamak için “Kopyalama” butonunu kullanın.
  2. Seçtiğiniz coinin doğru coin olduğundan emin olun.
  3. Transfer işlemi yapacağınız borsanın aynı kripto parayı desteklediğinden emin olun.
  4. USDT transferi yaparken TRC20 ağını kullanmanız, daha düşük komisyon ödemenizi etkiler.
  5. MEXC, Türkiye’de bankalarla anlaşması bulunan bir kurum değildir. Bu nedenle size para yatırma vaadiyle gelen kişilere itibar etmeyin.

MEXC SSS

MEXC Türkiye'de yasal mı?

MEXC Global Exchange, dünyanın birçok ülkesinde kripto para takas hizmeti sunan bir platformdur. Türkiye'de herhangi bir yasağı bulunmayan borsa, yasal olarak hizmet vermektedir.

MEXC KYC doğrulaması güvenilir mi?

KYC doğrulama ya da diğer adıyla kimlik doğrulama, kripto para dolandırıcılıkları başta olmak üzere terörü finanse etme ve kara para aklama suçlarının önüne geçmek için borsaların koştuğu bir şart olup MEXC KYC doğrulama güvenilir bir işlemdir.

UYARI: Marj.org mevcut kripto para borsalarındaki bütün kazanç imkanlarından nasıl faydalanılabileceğini adım adım araştıran ve en iyi yol haritasını geliştirerek kripto para sektöründeki bütün kazanç imkanlarını sunan bir platform olup, hiçbir kripto para borsasının resmi web sitesi değildir. Sunduğumuz tüm bilgiler, güncel kazanç modelleri olmakla birlikte kesinlikle yatırım tavsiyesi içermemektedir. Paylaşılan tüm ödüller, fırsatlar ve haberler borsaların resmi paylaşımları baz alınarak derlenmiştir. Binance, Huobi, Gate.io, KuCoin ve diğer borsaların anlık gelişmelerini öğrenmek için sitemizi sık kullanılanlar sekmesine eklemeyi unutmayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz