deneme

Risk Uyarısı | Disclaimer

Marj.org, kripto para piyasasında gelişen son haberleri, listelenen yeni coinleri ve borsalar hakkında genel bilgiler sunan özgün bir platformdur. Platformumuzun hiçbir kripto para borsası ile bir ortaklığı bulunmamaktadır. Yayınlarımız, araştırma ve inceleme doğrultusunda “en gerçek bilgi” doğrultusunda yapılmaktadır. Bu nedenle siz değerli ziyaretçilerimizi bazı konularda uyarmak istiyoruz.

RİSK UYARISI

Marj.org mevcut kripto para borsalarındaki bütün kazanç imkanlarından nasıl faydalanılabileceğini adım adım araştıran ve en iyi yol haritasını geliştirerek kripto para sektöründeki bütün kazanç imkanlarını sunan bir platform olup, hiçbir kripto para borsasının resmi web sitesi değildir. Sunduğumuz tüm bilgiler, güncel kazanç modelleri olmakla birlikte kesinlikle yatırım tavsiyesi içermemektedir. Paylaşılan tüm ödüller, fırsatlar ve haberler borsaların resmi paylaşımları baz alınarak derlenmiştir. BinanceHuobiGate.ioKuCoin ve diğer borsaların anlık gelişmelerinin özgün şekilde paylaşıldığı sitemizdeki hiçbir yazımız yatırım tavsiyesi değildir. 

SORUMLULUK REDDİ BEYANI

Marj.org web sitemizde paylaşılan hiçbir yazı ya da analiz garanti içermez. Yayınlarımız tamamen araştırmaya dayalı olarak yapılmaktadır. Ziyaretçilerimizin yayınlarımızı değerlendirerek alacakları tüm kararlar kendi inisyatifinde olduğu için herhangi bir zarar durumunda marj.org sorumlu tutulamaz.

Kripto para piyasası son derece risk içeren, doğru psikoloji, doğru strateji, temek ve teknik analiz gerektiren bir piyasadır. Platformumuz üzerinden yayınlanan yayınların ve analizler kesinlikle yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bu nedenle alım satım yapma kararından doğacak tüm sonuçların sorumluluğu yatırımcının kendisine aittir.

REKLAM ORTAKLIKLARI

Marj.org, üçüncü taraf reklam kanalları ile anlaşmalı olarak çalışan bir platformdur. Ancak web sitemizde reklamlarını yayınladığımız borsalarda yapılan işlemlerin sorumluluğu tamamen yatırımcıya aittir. Sitemizde reklamını gördüğünüz hiçbir borsa ile ortaklığımız bulunmamakta olup reklam ortaklıkları tamamen ticari yöndedir. Bu nedenle risk alırken buna göre hareket etmenizi öneririz.