Kimliği Doğrulanmış NFT Hizmet Sağlayıcısı Ethernity Chain (ERN) Nedir, Nasıl Alınır?

0
240

NFT pazarının kripto dünyasında büyük bir yer bulmasından sonra bu alanda adım atan yeni projeler de kendini göstermeye başladı. Ethernity, bu alanda kimliği doğrulanmış NFT hizmet sağlayıcısı olarak projelendirilmiş bir platformdur.

7.1
%20 KOMİSYON İNDİRİMİref

NFT, dijital koleksiyonlar olarak adlandırılır. Değiştirilemez olan bu değerler, klasik olarak bilinin sanatçı eserlerinin dijitale dönüştürülerek satışa sunulmuş halleridir. Son dönemlerde büyük bir rağbet görmesinden dolayı bu alanda yapılan çalışmalar da artmaya başladı. Ethernity (ERN) de tam olarak kimliği doğrulanmış NFT hizmeti sunan bir platform olarak NFT tutkunlarının karşısına çıkıyor.

Bir sanatçının veya tasarımcının tasarladığı dijital sanat eserleri ve trade kartlarının koleksiyonlarının satıldığı Ethernity  platformu, sanatçıların karlarının bir kısmını kendi seçtikleri hayır kurumlarına bağışlamak amacıyla NFT’lerin açık arttırma usulü ile satışa çıkartarak sosyal faydayı teşvik eden bir platformdur.

Ethernity Nedir?

Kripto paralar ile NFT arasında en temel fark, kripto paraların benzerinin bulunması, NFT’lerin ise benzerlerinin bulunmamasıdır. Örneğin elinizde 10 ETH olabilir ve 10 ETH bire başka kullanıcıda da vardır. Yani benzer olmalarında ya da rakamların aynı olmasında herhangi bir sakınca yoktur.

Fakat NFT’ler böyle değil. Sanatçıların, ressamların ya da herhangi bir sanat dalında bir tasarım yapan bir kişinin yaptığı eser, sadece ona aittir ve benzeri yoktur. NFT’ler tam olarak böyledir. Etherniyt, kimliği doğrulanmış NFT hizmet sağlayıcısı olarak hizmet veren bir platformdur ve platformun giderlerinin karşılanması için token olarak ERN yerel tokenini kullanır.

ERN Token Nedir?

ERN Coin, Ethereum blok zincirini kullanan ERC-20 standartlarına sahip bir kripto paradır. Temel amacı Ethernity platformunun ayakta kalmasını sağlamaktır. Kullanıcılar nadir NFT’ler, fiziksel koleksiyonlar, hisse ve stake ödülleri gibi alanlarda ERN tokeni kullanırlar. Ethernity, ERN token satışından elde ettiği gelirin bir kısmını ortaklarına dağıtır.

ERN token stake eden kullanıcılar, üretilen yeni tokenlerden ödül kazanırlar. Bunun yanı sıra ERN, kripto borsalarında alım-satımı yapılan bir coindir.

Ethernity Chain’in (ERN) Toplam Arzı ve Mevcut Fiyatı Nedir?

Bir coine yatırım yapmadan önce coin özelliklerini incelemek gerekir. Özellikle güncel fiyatı, mevcut fiyatı ve toplam arzı gibi konular, yatırım stratejisi belirlemek için önemli bilgilerdir. Coingecko verilerine göre Ethernity Chain’in toplam arzı 30,000,000 ERN’dir. Dolaşımdaki arz miktarı ise 13,051,557 ERN’dir. Son 24 saatlik ticaret hacmi 12,589,838$ olan projenin piyasa değeri 74,948,242$’dır.

Ethernity Coin Geleceği

Kripto para yatırımcıları, özellikle uzun vadeli yatırım yapacakları bir coin hakkında tüm bilgilere ulaşmak zorundadır. Bu alanda ulaşmaları gereken önemli bir diğer konu da coinin geleceğidir. Bu anlamda Ethernity coin geleceği de araştırılması gereken önemli bir konudur.

NFT pazarının yaygınlaşmaya başladığı dönemlerde kimliği doğrulanmış NFT’lerin hizmet sağlayıcısı olarak ortaya çıkan ERN, 2022 Eylül ayında Ethernity, diğer web3 mucitleri Metakey ile stratejik ortaklığını duyurdu.

Ethernity’nin metaverse ile marka ilişkisinin derinleşmesi, kullanıcılarına güven verdi ve bu da gelecekteki zincirler arası tekliflerin gelişmesine ön ayak oldu.

Metaverse ile yapılan ortaklık sayesinde Metakey, Ethernity’nin NFT koleksiyonlarını tamamen yeni ve heyecan verici olarak değerlendirdi. Bu haberin yayınlandığı dönemlerde haliyle ERN coin fiyatı da pik seviyesine ulaştı.

ERN coinin şuan birçok platformda listelenmiş olması da ayrıca projenin geleceğinin parlak olduğunu gösteren bir başka ayrıntı olarak değerlendirilebilir.

Ethernity HQ, olay odaklı sanal deneyimler aracılığıyla lisans kitaplığını metaverse’e tanıtmalarına ve tamamen sanal bir ortamda parti yapmanın, oynamanın ve sosyalleşmenin ne anlama geldiğini keşfetmemize olanak sağlayacak. NFT’lerin faydasını oluşturmaya ve genişletmeye yönelik bu yeni adım, yalnızca başlangıçtır. Ethernity ekibi, gelecekteki ortaklıklar ve koleksiyonlar için topluluk odaklı, etkileşimli deneyimler geliştirmek üzere Metakey ile işbirliği yapmaya devam edeceğini belirtiyor.

Ethernity (ERN) Coin Güncel Fiyatı / Grafiği

Kripto yatırımcıları, bir coine yatırım yapmadan önce mutlaka güncel fiyatı ve grafiği hakkında bilgi edinirler. Çünkü coinler, anlık fiyat ile birlikte grafik hareketlerini tekrarlayan değerledir. ERN coin güncel fiyatı da bu anlamda önemlidir. Coinmarketcap web sitesini ziyaret ederek güncel ERN coin fiyatını görebilir, grafik analizi yaparak yatırım stratejinizi oluşturabilirsiniz.

Ethernity (ERN) Coin Nereden Alınır?

Birçok kripto borsasında işlemde olan ERN coin satın almak için öncelikle listelenen borsalardan birine üye olmanız gerekmektedir. Üyelik işlemini tamamladıktan sonra KYC (kimlik doğrulama) işlemini tamamlayarak artık ERN coin alım-satımı yapabilirsiniz.

Güvenilir olarak değerlendirilen ve hızlı işlem gerçekleştirmeyi kolaylaştıran en güvenilir kripto borsalarına üye olarak ERN coin alabilirsiniz. İşte ERN coin alabileceğiniz en iyi kripto borsaları.

 
Binance
9.9
Huobi
7.2
Gate.io
7.1
UYARI: Marj.org mevcut kripto para borsalarındaki bütün kazanç imkanlarından nasıl faydalanılabileceğini adım adım araştıran ve en iyi yol haritasını geliştirerek kripto para sektöründeki bütün kazanç imkanlarını sunan bir platform olup, hiçbir kripto para borsasının resmi web sitesi değildir. Sunduğumuz tüm bilgiler, güncel kazanç modelleri olmakla birlikte kesinlikle yatırım tavsiyesi içermemektedir. Paylaşılan tüm ödüller, fırsatlar ve haberler borsaların resmi paylaşımları baz alınarak derlenmiştir. Binance, Huobi, Gate.io, KuCoin ve diğer borsaların anlık gelişmelerini öğrenmek için sitemizi sık kullanılanlar sekmesine eklemeyi unutmayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz