Binance, VIP Grup Sohbetini Başlattığını Duyurdu

Dünyanın en yüksek işlem hacmine sahip kripto borsası Binance, bir yeniliğe daha imza attı. Platform üzerinden yaptığı duyurusunda VIP grup sohbetini başlattığını duyurdu.

9.9

Binance En Yüksek işlem hacmine sahip borsa

Binance Global, piyasa değeri ve yatırım hacmi açısından en büyük kripto para borsadır.
%10 KOMİSYON İNDİRİMİref

Hızla büyümeye devam eden ve kriptografi alanında büyük atılımlara imza atan Binance, sunduğu yeni özellikleri ile kullanıcılarını destekledi. Resmi platformundan yaptığı duyuruda, kullanıcıların VIP grup sohbetine katılabileceğini duyuran platform, grup sohbetlerini nasıl etkinleştirebilecekleri hakkında da bilgi verdi.

VIP Grup Sohbeti Nasıl Etkinleştirilir?

VIP kullanıcı deneyimimizi geliştirmek adına, Binance “Çevrimiçi Sohbet” portalına “VIP Grup Sohbeti”ni ekledi. VIP kullanıcıları, bu hizmeti etkinleştirmek için Büyük Müşteri Yöneticileri ile iletişime geçebilirler.
Aşağıdaki faydaların tadını çıkarmak için VIP Grup Sohbeti özelliğini etkinleştirin:
  • Özel, güvenli, anında ve verimli grup sohbet hizmeti.
  • Büyük Müşteri Yöneticisi ve diğer Binance çalışanları ile istediğiniz zaman iletişime geçebilmek için geliştirilmiş bir iletişim deneyimi.
  • Çevrimdışı olduğunuz zaman bile e-posta ile grup bildirimleri.
  • Hem Ana Hesap hem de Alt Hesap sahipleri için VIP Grup Sohbeti hizmeti.
  • VIP kullanıcılar için özel olarak tasarlanmış özel bir görüntüleme sayfası.
UYARI: Marj.org mevcut kripto para borsalarındaki bütün kazanç imkanlarından nasıl faydalanılabileceğini adım adım araştıran ve en iyi yol haritasını geliştirerek kripto para sektöründeki bütün kazanç imkanlarını sunan bir platform olup, hiçbir kripto para borsasının resmi web sitesi değildir. Sunduğumuz tüm bilgiler, güncel kazanç modelleri olmakla birlikte kesinlikle yatırım tavsiyesi içermemektedir. Paylaşılan tüm ödüller, fırsatlar ve haberler borsaların resmi paylaşımları baz alınarak derlenmiştir. Binance, Huobi, Gate.io, KuCoin ve diğer borsaların anlık gelişmelerini öğrenmek için sitemizi sık kullanılanlar sekmesine eklemeyi unutmayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz