ByBit Erken Kayıt Kampanyası: 10 $ Trade Ödülü

Kullanıcı deneyimini üst seviyede tutan ByBit, yeni kayıt olacak kullanıcılarına erken kayıt döneminde 10$ trade ödülü vereceğini duyurdu.

6.5

ByBit 25$ hoşgeldin bonusu

En iyi kripto para borsaları arasında yer alan ByBit'e üye ol, şartları yerine getir 20$ kazan!
20$ KAYIT BONUSUref

Platformun web sitesinden yapılan açıklamada “BTC cinsinden 10 $ değerinde trade ödülü kazanmak için WSOT bitmeden 1. Seviye KYC Doğrulaması ile kimliğinizi doğrulayın” dendi.

Kampanya detayları ile ilgili bilgilere de yer verilen haberin devamında; “ayrıca erkenden kayıt olduğunuz için hem BTC cinsinden 40 $’lık trade ödülü kazanın hem de yapılacak şanslı çekilişimiz için bir (1) katılım hakkı elde edin. Şanslı çekilişle dağıtacağımız ödüllerin içerisinde herkesin gözdesi Mutant Ape Yacht Club ve CloneX NFT’lerinin de olduğunu unutmayın!” ifadeleri kullanıldı.

Ödüllerimi Nasıl Talep Edebilirim?

Adım 1: Kaydolun veya giriş yapın
Adım 2: Etkinliğe kaydolun
Adım 3: Yatırma gerekliliklerini karşılayın

Hüküm ve Koşullar

 1. Yalnızca Bybit’te ilk yatırma işlemini gerçekleştirmeyen kullanıcılar bu etkinliğe katılabilir.
 2. Kullanıcılar, yukarıdaki “Hemen Kaydolun” butonlarını kullanarak kaydolmalı ve yatırdıkları miktarın ödül hesaplamasına dâhil edilebilmesi için yatırma işlemlerini yedi (7) gün içinde gerçekleştirmelidir. Bu zaman diliminden sonra yapılan yatırma işlemleri, ödül hesaplamasına dâhil edilmeyecektir.
 3. Kullanıcıların geçerli yatırma miktarları şu şekilde hesaplanır: Etkinlik Kapsamındaki Varlıklarda Yatırılan Toplam Miktar (satın alınanlar dâhil) – Etkinlik Dönemi Boyunca Çekilen Toplam Miktar
 4. Etkinlik sırasında ilk yatırma işlemlerini (etkinlik kapsamındaki varlıklardan herhangi birinde 0 $’dan daha büyük miktarda) gerçekleştiren kullanıcılar, 3 gün geçerli %10 APY Earn Getiri Artırıcı kuponu kazanacaktır. Earn Getiri Kuponları yalnızca USDT Esnek Staking işlemi için verilir ve 20 USDT ile sınırlıdır.
 5. Yatırma Ödülleri Takibi sayfasında gösterilen trade ve yatırma ödülleri biriktirilemez. Kullanıcılar yalnızca gelinen en yüksek kademeye eş değer olan ödül miktarını kazanır. LUNA’daki fiyat dalgalanmaları nedeniyle, Bybit’in bu etkinlikte başlangıçta belirtildiği gibi artık 1 $ değerinde LUNA ödüllerinin dağıtımını desteklemeyeceğini lütfen unutmayın. Bybit, ödüller dağıtıldığında bu ödülü 1 $ değerinde başka bir varlıkla değiştirecek ve uygun alıcıları bilgilendirecektir.
 6. Bu kampanya kapsamında yalnızca Bybit’te desteklenen varlıklar geçerlidir.
 7. Geçerli yatırma miktarınız, yatırma işlemi sırasında ilgili varlıkların fiyatına göre hesaplanacaktır. Etkinlik kapsamında geçerli sayılan varlıkların birden fazlasında yatırma işlemi yaparsanız ödülünüz, toplam geçerli yatırma miktarına göre hesaplanacaktır.
 8. Yatırma işlemi ödülleri, ilk yatırma işleminizi yapmanızdan sonraki 30 iş günü içinde dağıtılacaktır. Yatırdığınız tüm varlıkları, trade ödülü ve kupon verilene kadar hesabınızda tutmanız gerekmektedir.
 9. Her Bybit hesabı ile aynı zaman dilimi içerisinde yalnızca bir yatırma kampanyasına katılım sağlayabilirsiniz. Kullanıcıların aynı anda iki (2) veya daha fazla kampanyaya katılmasına izin verilmez.
 10. Bybit tarafından verilen trade ödülleri ve kuponlar yalnızca Coin-M Vadeli, USDT-M Vadeli ve Süreli Coin-M Vadeli sözleşmelerinde kullanılabilir (Spot’ta yapılan işlemler dâhil değildir). Daha fazla bilgi için lütfen Trade Ödülü Hüküm ve Koşulları sayfamıza bakın.
 11. Tüm katılımcıların Bybit Hizmet Koşulları’na tam olarak uyması gerekmektedir.
 12. Bybit; ekstra trade ödülü kazanmak amacıyla çok sayıda hesap açma ve yasalara aykırı, sahtekârlık içeren veya zarar verici amaçlar güden diğer her türlü eylem dâhil olmak üzere dürüst olmayan ya da kötüye kullanım içeren eylemlerde bulunan kullanıcıları diskalifiye etme hakkını saklı tutar.
 13. Bybit, kullanıcıları önceden bilgilendirmeksizin bu etkinliğinin hüküm ve koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
 14. Bybit, bu etkinliğin hüküm ve koşullarını nihai olarak yorumlama hakkını saklı tutar. Herhangi bir sorunuz olursa lütfen müşteri hizmetleri ekibimizle iletişime geçin.
 15. Koşulları sağlayan yatırma işlemine; herhangi bir türdeki trade ödülü veya kupon, bir Bybit hesabından diğerine yapılan yatırma işlemleri ya da kredi kartı kullanılarak yapılan yatırma işlemleri dâhil değildir.
UYARI: Marj.org mevcut kripto para borsalarındaki bütün kazanç imkanlarından nasıl faydalanılabileceğini adım adım araştıran ve en iyi yol haritasını geliştirerek kripto para sektöründeki bütün kazanç imkanlarını sunan bir platform olup, hiçbir kripto para borsasının resmi web sitesi değildir. Sunduğumuz tüm bilgiler, güncel kazanç modelleri olmakla birlikte kesinlikle yatırım tavsiyesi içermemektedir. Paylaşılan tüm ödüller, fırsatlar ve haberler borsaların resmi paylaşımları baz alınarak derlenmiştir. Binance, Huobi, Gate.io, KuCoin ve diğer borsaların anlık gelişmelerini öğrenmek için sitemizi sık kullanılanlar sekmesine eklemeyi unutmayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz