Binance’in Beşinci Kuruluş Yıl Dönümü Etkinliği: Her Gün 1 BNB ve 5.000 BUSD Paylaşın!

Binance, beşinci kuruluş yıl dönümü etkinliği başlattı. Etkinlik kapsamında görevleri yerine getirenler her gün 1 BNB ve 5,000 BUSD paylaşacak.

9.9

Binance En Yüksek işlem hacmine sahip borsa

Binance Global, piyasa değeri ve yatırım hacmi açısından en büyük kripto para borsadır.
%10 KOMİSYON İNDİRİMİref

İşlem hacmi bakımından en büyük kripto borsası Binance, 5. yaşına girdi. 2017 yılında faaliyetlerine başlayan platform , beşinci yıl kutlamalarına özel kullanıcılarına  08/07/2022 – 14/07/2022 tarihleri arasında her gün saat 17.00’den 18.00’e (TSİ) 1 BNB ve 5,000 BUSD paylaşıyor.

Resmi internet sitesinden yaptığı duyuruda katılım şartları hakkında bilgi verildi. İşte Binance beşinci yıl etkinliğine katılmak için gerekli şartlar.

Her gün saat 17.00 ile 18.00 (TSİ) arasında gerçekleşecek “Happy Hour” sırasında banka transferibanka kartı veya kredi/banka kartı ile kripto alımı ile geçerli bir işlem yapan tüm kullanıcılar ilk gelen alır esasında günlük ödül havuzundan pay alma şansına sahip olacaktır.
Günlük Ödül Havuzu:
 • 1 BNB değerinde token kuponu – Banka transferibanka kartı veya banka/kredi kartı ile kripto satın alma işlemini tamamlayarak hak kazanan ilk kullanıcı bir BNB değerinde token kuponu kazanmak üzere seçilecektir.
 • 8 BUSD yeni kullanıcı ödülü – Etkinlik süresi boyunca kredi/banka kartıyla ilk kez itibari para yatırma veya kripto alma işlemi yapan ilk 500 kullanıcının her biri, gerekli görevleri tamamladıktan sonra 8 BUSD tutarında token kuponu alacaktır.
 • 2 BUSD mevcut kullanıcı ödülü – Banka transferibanka kartı ile veya kredi/banka kartı ile geçerli bir kripto alım işlemini tamamlayan ilk 500 mevcut kullanıcının her biri 2 BUSD tutarında token kuponu alacaktır. Kullanıcılar, farklı günlerde ödül almak için etkinlik süresi boyunca etkinliğe birden çok kez katılabilir.
Başlangıç Rehberi
 1. Etkinlik döneminde etkinlik sayfamızı ziyaret edin.
 2. 17.00’den (TSİ) 18.00’e (TSİ) kadar aşağıdaki yöntemlerden bir tanesi ile en az 50 $ değerinde bir yatırma işlemi veya kartla alım yapın:
  1. Kripto Al > Yatırma > Banka Transferi
  2. Kripto Al > Yatırma > Banka Kartı 
  3. Kripto Al > Kredi/Banka Kartı
Hüküm ve Koşullar:
 • Yalnızca etkinlik süresi boyunca bu sayfayı ziyaret eden kullanıcılar herhangi bir ödül kazanabilir.
 • Bu promosyon için ödüller ilk gelen alır esasında dağıtılacaktır. 
  • Etkinlik dönemi boyunca her gün, kredi/banka kartı ile ilk kez itibari para yatırma veya kripto alma işlemi gerçekleştirerek ödül almaya hak kazanan en fazla 500 kullanıcının her biri 8 BUSD tutarında token kuponu alacaktır.
  • Etkinlik dönemi boyunca her gün, yukarıda belirtilen görevleri yerine getiren en fazla 500 mevcut kullanıcının her biri 2 BUSD tutarında token kuponu alacaktır. 
  • Bir BNB’lik günlük ödül konusunda ise, gerekli görevleri yerine getirerek işlem zamanı bazında ödül almaya hak kazanan ilk katılımcı, bir BNB tutarında token kuponu alacaktır.
 • Her kullanıcı birden fazla ödül kazanabilir. Örneğin, kredi/banka kartı ile hiç itibari para yatırma veya kripto alma işlemi yapmamış bir kullanıcı bu etkinliğe katılırsa ve 1. Günde 1 BNB tutarında token kuponu ödülü ve 8 BUSD tutarında token kuponu almaya hak kazanırsa, kullanıcı etkinlik süresi boyunca bu etkinliğe tekrar katılabilir ve uygun olduğu durumlarda başka bir günde 1 BNB tutarında token kuponu ve 2 BUSD tutarında token kuponu alma şansına sahip olabilir.
  • Yalnızca bu etkinlik boyunca kredi/banka kartıyla ilk kez itibari para yatırma veya kripto alma işlemi yapan kullanıcılar 8 BUSD tutarında token kuponu alabilir.
  • Kullanıcılar etkinlik dönemi boyunca etkinliğe tekrar katılabilir ve 2 BUSD tutarında token kuponu ödülü alabilir.
 • BUSD ve BNB ödülleri, bir sonraki iş gününde dağıtılacaktır. Kullanıcılar, giriş yaptıktan sonra, Hesap > Ödül Merkezi üzerinden token kuponlarını alabilir.
 • Token kuponun geçerlilik süresi, dağıtım tarihinden itibaren 14 gündür. 
 • Binance, her türlü Etkinliği ve Etkinlik Kurallarını tamamen kendi takdirine bağlı olarak iptal etme veya değiştirme hakkını saklı tutar.
 • Çevrilen versiyonlar ve İngilizce versiyon arasında herhangi bir çelişki olması durumunda, İngilizce versiyon geçerli olacaktır.

Binance, tamamen kendi takdirine bağlı olarak bu duyuruyu herhangi bir zamanda ve herhangi bir nedenle önceden haber vermeksizin düzeltme, değiştirme veya iptal etme hakkını saklı tutar.

UYARI: Marj.org mevcut kripto para borsalarındaki bütün kazanç imkanlarından nasıl faydalanılabileceğini adım adım araştıran ve en iyi yol haritasını geliştirerek kripto para sektöründeki bütün kazanç imkanlarını sunan bir platform olup, hiçbir kripto para borsasının resmi web sitesi değildir. Sunduğumuz tüm bilgiler, güncel kazanç modelleri olmakla birlikte kesinlikle yatırım tavsiyesi içermemektedir. Paylaşılan tüm ödüller, fırsatlar ve haberler borsaların resmi paylaşımları baz alınarak derlenmiştir. Binance, Huobi, Gate.io, KuCoin ve diğer borsaların anlık gelişmelerini öğrenmek için sitemizi sık kullanılanlar sekmesine eklemeyi unutmayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz