Binance, REI Network (REI) Yükseltmesi ve Sert Çatallanmasını Destekleyecek

Binance.com, resmi internet sitesinde yaptığı duyuruda  REI Network (REI) yükseltilmesi v e sert çatallanmasını destekleyeceğini duyurdu.

9.9

Binance En Yüksek işlem hacmine sahip borsa

Binance Global, piyasa değeri ve yatırım hacmi açısından en büyük kripto para borsadır.
%10 KOMİSYON İNDİRİMİref

İşlem hacmi açısından en büyük kripto borsası Binance, yeni gelişmeleri ile kullanıcılarının dikkatlerini üzerine çekmeye devam ediyor.

REI Network (REI) yükseltilmesi ve sert çatallanması ile ilgili diğer borsaların destek haberlerine Binance de eklendi. Binance, yaptığı duyuruda REI Network (REI) yükseltilmesi ve sert çatallanmasını destekleyeceğini duyurdu.

Binance REI Network Haberi

REI Network (REI) ağ yükseltmesi ve sert çatallanması, 5.606.557 numaralı REI blok yüksekliğinde, yaklaşık olarak 13/07/2022 günü saat 15.00’te (TSİ) gerçekleşecektir. REI yatırma ve çekme işlemleri, 13/07/2022 günü saat 14.00 (TSİ) itibarıyla askıya alınacaktır.

Lütfen dikkate alınız:
  • Ağ yükseltmesi ve sert çatallanma kullanıcıların gas ücretlerini mahsup etmek için REI stake etmelerine olanak sağlamaktadır. Düğüm operatörlerini ödüllendirmek için her yıl 10 milyon REI tokeni serbest bırakılacaktır. 
  • Ağ yükseltme ve sert çatallanma sırasında REI alım-satımı etkilenmeyecektir.
  • REI Network (REI) ağ yükseltmesi ve sert çatallanması, 5.606.557 numaralı REI Network blok yüksekliğinde gerçekleşecektir. Tahmini tarih ve saat, yalnızca kullanıcılara referans olması açısından verilmiştir.
  • Binance, Binance hesaplarında REI tutan tüm kullanıcılar için ilgili tüm teknik gereksinimleri karşılayacaktır.
  • Yükseltilen ağın kararlı olduğunu tespit ettikten sonra, REI yatırma ve çekme işlemlerini yeniden açacağız ve kullanıcıları başka bir duyuruyla bilgilendirmeyeceğiz.
Bu ağ yükseltmesi ve sert çatallanması hakkında daha fazla bilgi edinmek için aşağıdaki kaynakları inceleyebilirsiniz:
UYARI: Marj.org mevcut kripto para borsalarındaki bütün kazanç imkanlarından nasıl faydalanılabileceğini adım adım araştıran ve en iyi yol haritasını geliştirerek kripto para sektöründeki bütün kazanç imkanlarını sunan bir platform olup, hiçbir kripto para borsasının resmi web sitesi değildir. Sunduğumuz tüm bilgiler, güncel kazanç modelleri olmakla birlikte kesinlikle yatırım tavsiyesi içermemektedir. Paylaşılan tüm ödüller, fırsatlar ve haberler borsaların resmi paylaşımları baz alınarak derlenmiştir. Binance, Huobi, Gate.io, KuCoin ve diğer borsaların anlık gelişmelerini öğrenmek için sitemizi sık kullanılanlar sekmesine eklemeyi unutmayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz