OVERLİNE NFT Airdrop Etkinliğine Katıl, Arazi Kazan

NFT Airdrop etkinliklerine yeni bir isim daha katıldı. 1 Overline arazi NFT dağıtımı yapılan web siteye kayıt olun, ve ödülü anında kazanın.

OVERLİNE NFT Airdrop etkinliği kısa süreliğine devam edecek. Şimdilerde çok değeri olmasa da ilerleyen dönemlerde kazanç sağlayacağa benziyor.

1 Overline Arazi NFT Nasıl Alınır?

Etkinliğe katılmak ve ödülünüzü almak için aşağıdaki adımları uygulayın.

  1. Buraya tıklayarak e-posta adresinizi yazın
  2. E-mail adresinize gelen bağlantıya tıklayın
  3. Şifrenizi belirleyin
  4. Adınızı bedava bir şekilde alın.

NFT Alım linki için buraya tıklayın

Airdrop Nedir?

Airdrop, piyasaya sürülecek yeni coin, token ya da NFT projelerine katılımın artması için proje yapıcılarının oluşturdukları bir tür reklam kapmanyasıdır.

Katılımcılar, projede sunulan belirli görevleri yerine getirdiklerinde ödül kazanırlar ve bu ödüller zaman içerisinde coin ya da ilgili proje hayata geçirildiğinde para kazanılır.

Airdrop etkinliklerine katılmadan önce mutlaka proje hakkında detaylı bilgi edinmelisiniz. Özellikle sahte ve dolandırıcılık amacı ile kurulan airdrop sistemlerinden uzak durmanız gerektiğini unutmayın.

Airdrop hakkında ayrıntılı bilgiye ulaşmak için buraya tıklayın.

UYARI: Marj.org mevcut kripto para borsalarındaki bütün kazanç imkanlarından nasıl faydalanılabileceğini adım adım araştıran ve en iyi yol haritasını geliştirerek kripto para sektöründeki bütün kazanç imkanlarını sunan bir platform olup, hiçbir kripto para borsasının resmi web sitesi değildir. Sunduğumuz tüm bilgiler, güncel kazanç modelleri olmakla birlikte kesinlikle yatırım tavsiyesi içermemektedir. Paylaşılan tüm ödüller, fırsatlar ve haberler borsaların resmi paylaşımları baz alınarak derlenmiştir. Binance, Huobi, Gate.io, KuCoin ve diğer borsaların anlık gelişmelerini öğrenmek için sitemizi sık kullanılanlar sekmesine eklemeyi unutmayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz