Binance Gizemli Kutu Etkinliği: Arkadaşını Davet Et, 500.000$ Değerinde Ödül Havuzuna Katıl

Türkiye ve dünyanın en çok tercih edilen kripto borsası Binance, yeni bir etkinliğe daha imza attı. Arkadaşını davet eden kayıtlı kullanıcılar arasında 500.000$’lık ödül havuzunun paylaşılacağı duyuruldu.

9.9

Binance En Yüksek işlem hacmine sahip borsa

Binance Global, piyasa değeri ve yatırım hacmi açısından en büyük kripto para borsadır.
%10 KOMİSYON İNDİRİMİref

Resmi internet sitesinde yer alan haberde, 31.05.2022 tarihinden itibaren geçerlik olmak üzere 15.06.2022 tarihine kadar arkadaşlarını Binance’a kayıt olmaya davet eden kullanıcılar arasında 500.000$’lık ödül havuzu paylaşımı yapılacak.

Birbirinden farklı gizemli kutulara sahip olan etkinlikte her gizemli kutu 500$’a varan tokenler içermektedir.

Nasıl Oynanır?

1- Arkadaşlarınızla Lite Referans Bağlantınızı/Kimliğinizi paylaşın.

2- Arkadaşlarınızı kaydolup yatırma ve alım satım görevlerini tamamlamaya davet edin.

3- Her görevden bir Gizemli Kutu kazanın.

Kurallar

Her referansın aşağıdaki görevleri tamamlaması gerekir: 1. 50 USD’den fazla fon yatırma 2. 200 USD’den fazla alım satım yapma
Bir görev tamamlandığında hem davet eden hem de referans için bir Gizemli Kutunun kilidi açılacaktır. İlk olarak yatırma görevinin tamamlanması gerekir.

Arkadaşlarınızı davet ederken iki referans modu (Lite Referans veya Standart Referans) arasından seçim yapmalısınız.

UYARI: Marj.org mevcut kripto para borsalarındaki bütün kazanç imkanlarından nasıl faydalanılabileceğini adım adım araştıran ve en iyi yol haritasını geliştirerek kripto para sektöründeki bütün kazanç imkanlarını sunan bir platform olup, hiçbir kripto para borsasının resmi web sitesi değildir. Sunduğumuz tüm bilgiler, güncel kazanç modelleri olmakla birlikte kesinlikle yatırım tavsiyesi içermemektedir. Paylaşılan tüm ödüller, fırsatlar ve haberler borsaların resmi paylaşımları baz alınarak derlenmiştir. Binance, Huobi, Gate.io, KuCoin ve diğer borsaların anlık gelişmelerini öğrenmek için sitemizi sık kullanılanlar sekmesine eklemeyi unutmayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz