NFT ETF – hiBAYC KuCoin’de Listeleniyor!

Dünyanın en gelişmiş kripto borsası KuCoin, resmi web sitesinden yaptığı duyuruda işlem platformuna yeni bir NFT ETF ekleneceğini bildirdi.

7.6

KuCoin %10 komisyon indirimi

KuCoin'in ayrıcalıklarından yararlanmak için referans kodu ile kayıt ol, sen de kazan!
%10 KOMİSYON İNDİRİMİref

Fracton Protokolü tarafından desteklenen hiBAYC. hiBAYC(HIBAYC) artık KuCoin’de bulunuyor. Desteklenen işlem çifti HIBAYC/USDT’dir.

Not: hiBAYC, Fracton Protokolünün BAYC kasasında hedef BAYC’nin 1/1.000.000 sahipliğini temsil eden ve NFT parçalarının likiditesini daha da serbest bırakmayı amaçlayan ERC-20 tokenidir.

Lütfen aşağıdaki programa dikkat edin:

  1. Yatırmalar Derhal Gerçekleşir (Desteklenen Ağ: ERC20)
  2. Alım-satım: 29 Temmuz 2022, 13.00 (TSİ)
  3. Çekmeler: 29 Temmuz 2022, 13.00 (TSİ)

Etiketler: NFT ETF, Blue-Chip NFT

İlk Toplam Arz: 2.000.000 HIBAYC

HIBAYC’ı derinlemesine incelemek için izleyiniz: NFT ETF Nedir?

Fracton Protokolü, iki aşamalı parçalara ayırmaya (ERC721-ERC1155-ERC20) sahip bir NFT likidite altyapısıdır. Her türlü NFT için izin gerektirmeyen likidite ve oracle sağlar.

Detaylıca yenilenmiş bir ERC1155 orta katman standardını temel alan Fracton, protokolün verimliliğini artırmak, gaz ücretlerini düşürmek ve varlık güvenliğini en üst düzeye çıkarmak için statüsüz bir akıllı sözleşme sistemi oluşturmaktadır. Fracton Protocol hakkında daha fazla bilgi için buraya tıklayınız.

Website: https://www.fracton.cool/

Twitter: https://twitter.com/FractonOfficial

Discord: https://discord.com/invite/GzV8cx8QyZ

Telegram: https://t.me/fractonprotocol

Medium: https://medium.com/@FractonProtocol

UYARI: Marj.org mevcut kripto para borsalarındaki bütün kazanç imkanlarından nasıl faydalanılabileceğini adım adım araştıran ve en iyi yol haritasını geliştirerek kripto para sektöründeki bütün kazanç imkanlarını sunan bir platform olup, hiçbir kripto para borsasının resmi web sitesi değildir. Sunduğumuz tüm bilgiler, güncel kazanç modelleri olmakla birlikte kesinlikle yatırım tavsiyesi içermemektedir. Paylaşılan tüm ödüller, fırsatlar ve haberler borsaların resmi paylaşımları baz alınarak derlenmiştir. Binance, Huobi, Gate.io, KuCoin ve diğer borsaların anlık gelişmelerini öğrenmek için sitemizi sık kullanılanlar sekmesine eklemeyi unutmayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz