MEXC, Qtum (QTUM) Ağ Yükseltmesini ve Hard Fork’u Destekleyecek

QTUM’da ağ yükseltmesinin duyurulmasından sonra MEXC Global, ağ yükseltilmesini ve hard forkunu destekleyeceğini bildirdi.

6.5

MEXC %10 komisyon indirimi

Meksika merkezli kripto para borsası MEXC'e kayıt ol %10 komisyon indirimi kazan.
%10 KOMİSYON İNDİRİMİref

Resmi internet sitesinden yaptığı açıklamada “MEXC, Qtum (QTUM) ağ yükseltmesini ve hard fork’u destekleyecektir” şeklinde açıklama yapan MEXC yönetimi, ayrıntılar hakkında da bilgi verdi.

  • Qtum (QTUM) ağ yükseltmesi ve hard fork,  2,080,512 Qtum blok yüksekliğinde veya yaklaşık olarak 2022-07-31 20:40’ta (UTC) gerçekleşecek.
  • QTUM ve QI için para yatırma ve çekme işlemleri yaklaşık olarak 2022-07-31 19:40 (UTC) tarihinden itibaren askıya alınacaktır.
Lütfen aklınızda bulundurun:
  • QTUM ticareti, ağ yükseltmesi ve hard fork sırasında etkilenmeyecektir.
  • Qtum (QTUM) ağ yükseltmesi ve hard fork,  2.080.512 Qtum blok yüksekliğinde gerçekleşecek . Tahmini süre yalnızca kullanıcıların referansı içindir.
  • MEXC, MEXC hesaplarında QTUM ve QI bulunduran tüm kullanıcılar için ilgili tüm teknik gereksinimleri karşılayacaktır.
  • Yükseltilen ağın kararlı olduğunu düşündüğümüzde QTUM ve QI için para yatırma ve çekme işlemlerine devam edeceğiz ve kullanıcıları bir sonraki duyuruda bilgilendirmeyeceğiz.
UYARI: Marj.org mevcut kripto para borsalarındaki bütün kazanç imkanlarından nasıl faydalanılabileceğini adım adım araştıran ve en iyi yol haritasını geliştirerek kripto para sektöründeki bütün kazanç imkanlarını sunan bir platform olup, hiçbir kripto para borsasının resmi web sitesi değildir. Sunduğumuz tüm bilgiler, güncel kazanç modelleri olmakla birlikte kesinlikle yatırım tavsiyesi içermemektedir. Paylaşılan tüm ödüller, fırsatlar ve haberler borsaların resmi paylaşımları baz alınarak derlenmiştir. Binance, Huobi, Gate.io, KuCoin ve diğer borsaların anlık gelişmelerini öğrenmek için sitemizi sık kullanılanlar sekmesine eklemeyi unutmayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz