Huobi Token Airdrop Etkinliği: CandyDrop ile 30 Haziran’da PANDO Geliyor

Huobi, resmi web sitesinden yaptığı duyuruda CandyDrop etkinliğinin bugün başlatılacağını ve PANDO’nun geleceğini duyurdu.

7.4

Huobi Global %10 komisyon indirimi

Huobi Global'e kayıt ol! %10 komisyon indirimi 120$'a varan "Hoşgeldin bonusu" kazan.
%10 KOMİSYON İNDİRİMİhuobi

Etkinlik kapsamında kullanıcılarına ödül dağıtacak Huobi, etkinlik ile ilgili ayrıntılı bilgileri paylaştı.

Huobi Token Airdrop Etkinliği Ayrıntıları

Kayıt tarihi:

PANDO: 30 Haziran 04:00(UTC), 2022 – 2 Temmuz 10:00(UTC), 2022

Katılmak için buraya tıklayın (Uygulamaya özel).

Katılım Ödülleri

1. Hak Kazanma

Etkinlik süresinde herhangi bir dijital varlıkla son 3 günde, günlük ortalama işlem hacimleri 100 USDT’ye ulaştığında bir CandyDrop etkinliğine BİR KEZ kayıt olabilirler.

Bireysel maksimum kayıt = son üç günde herhangi bir dijital varlık için günlük ortalama spot işlem hacmi / 100

2. Kayıt

İlgilenen kullanıcılar, kayıt olmak için etkinlik sayfasına tıklayabilir. Kayıt işleminiz başarısız olursa lütfen ortalama günlük spot işlem hacminizi kontrol edin. Katılmak için buraya tıklayın.

3. CandyDrop kazanın

Tokenler kayıtlı kullanıcılara rastgele olarak dağıtılacaktır. Kazananlar tokenleri ücretsiz alacaktır. Token ödülleri kazananların Spot Hesabına 12 saat içinde tanımlanacaktır.

Proje: Toplam Airdrop Miktarı
PANDO 2,702,702 PANDO

Pay hesaplaması

 • Bireysel kullanıcı için kazanma oranı = toplam kazanan sayısı / etkinliğe katılan toplam kullanıcı sayısı * %100
 • Kazanma oranı ve nihai token payı, işlem hacmi, işlem sıklığı, varlık bakiyesi ve HT bakiyesi gibi çeşitli kullanıcı verilerine göre hesaplanır.

4. Dördüncü adım: CandyDrop Lucky Star

CandyDrop Lucky Star: Her turda bir kişi CandyDrop Lucky Star olarak seçilecek ve 1.000 USDT değerinde airdropların tadını çıkaracak!

Lucky Star Ödüllerini Alın: CandyDrop Lucky Star push mesaj, gelen kutunuz, SMS gibi kanallarla bildirilecektir. Şanslı kazananın Huobi müşteri destek ekibiyle ([email protected]) iletişime geçerek ödülleri nasıl alabileceğini öğrenmesi gereklidir.

CandyDrop Lucky Star Kazananının Yapması Gerekenler: CandyDrop Lucky Star kazananı Huobi Live’a katılmaya davet edilerek CandyDrop etkinlikleriyle ilgili deneyimlerini anlatması istenebilir.

Bu görevi tamamlayamamaları halinde 1.000 USDT ödülü almaya hak kazanamazlar. Huobi destek ekibi, Huobi Live yayınından 3 iş günü önce kazananla iletişime geçecektir.

Not:

 1. Kullanıcıların bu etkinliğe katılmadan önce Kimlik Onaylama süreçlerini tamamlamaları gerekmektedir. Etkinlik bitiş tarihinden önce Kimlik Doğrulama adımlarını tamamlamayan kullanıcılar ödülden vazgeçmiş sayılırlar.
 2. Kullanıcılar bu etkinlikliğe sadece Huobi Uygulamada Uygulamasından katılabilir.
 3.  Alt hesaplar bu etkinliğe bağımsız bir hesap gibi katılamazlar.
 4.  Piyasa yapıcılar bu etkinlikten faydalanamazlar.
 5.  Spot işlem hacmine spot, ETP, marjin ve grid işlemler dahildir.
 6. Yerel mevzuatlar gereğince aşağıdaki ülkelerde veya bölgelerde kayıtlı hesaplar bu etkinliğe katılamazlar: Çin Ana Kara, Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, Japonya, Küba, İran, Kuzey Kore, Sudan, Suriye, Singapur, Venezuela ve Kırım.
 7. İşlem hacmine tüm alış ve satış işlemleri dahildir. (USDT/HUSD, USDD/USDT, UST/USDT, PAX/HUSD, USDC/HUSD, USDC/USDT, TUSD/HUSD, DAI/USDT, TUSD/USDT, PAX/USDT, PAX/USDT, ve DAI/HUSD pariteleri hariç).
 8.  Komisyon Kartı kullanılarak ücret düşümü geçrekleştirilen spot işlemler, bu etkinlik için günlük ortalama miktara sayılmayacaktır.
 9. Huobi Global, kampanya kurallarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Huobi Global, kampanya kurallarını ihlal eden veya etik olmayan davranışta bulunan kullanıcıları diskalifiye etme hakkını saklı tutar.
 10. Yukarıdaki bilgiler sadece bilgi amaçlıdır. Huobi Global tarafından yapılan duyuru, bilgilendirmeler, yatırım tavsiyesi değildir.
UYARI: Marj.org mevcut kripto para borsalarındaki bütün kazanç imkanlarından nasıl faydalanılabileceğini adım adım araştıran ve en iyi yol haritasını geliştirerek kripto para sektöründeki bütün kazanç imkanlarını sunan bir platform olup, hiçbir kripto para borsasının resmi web sitesi değildir. Sunduğumuz tüm bilgiler, güncel kazanç modelleri olmakla birlikte kesinlikle yatırım tavsiyesi içermemektedir. Paylaşılan tüm ödüller, fırsatlar ve haberler borsaların resmi paylaşımları baz alınarak derlenmiştir. Binance, Huobi, Gate.io, KuCoin ve diğer borsaların anlık gelişmelerini öğrenmek için sitemizi sık kullanılanlar sekmesine eklemeyi unutmayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz