Referans Kodu ile Komisyon İndirimi Veren Kripto Para Borsaları

0
436

Kripto para borsalarına olan ilginin artması ile birlikte referans kodu ile komisyon indirimi veren borsalar daha fazla talep görmeye başladı. Global ölçekte hizmet veren Binance, Huobi, Gate.io, KuCoin gibi borsalar, referans kodu ile kayıt olan kullanıcılarına tüm alım-satım işlemlerinde komisyon indirimi uygulamaktadır.

2022’de Komisyon İndirimi Veren Borsalar

Kripto para piyasasında hareketli dönemlerin yaşandığı 2022 yılında referans kodu ile kayıt olan kullanıcılara tanınan komisyon indirimleri, yenilendi. İşte indirim oranına göre en iyi referans kodu indirimi veren kripto para borsaları.

1- Binance (%10 İndirim)

binance

2017 yılında Çin merkezli olarak kurulan Binance, dünyanın en yüksek işlem hacmine sahip kripto para borsasıdır. Referans kodu ile kayıt olan kullanıcılarına alım-satım işlemlerinde sürekli indirim tanıyan borsa, %10-20 arasında komisyon indirimi uygulamaktadır.

Binance Referans Kodu Nedir?

Kripto para borsasına yeni adım atanlar için güzel bir uygulama olan Binance referans kodu ya da diğer adıyla “Binance referans programı” daha önce kayıt olmuş bir kullanıcıya platformun tanıdığı referans kodu ile kayıt olan yeni kullanıcılara sağlanan komisyon indirimleridir. Binance, spot işlemlerde, vadeli işlemlerde ve madencilik işlemlerinde referans kodu ile kayıt olan kullanıcılarına ömür boyu komisyon indirimi uygulamaktadır.

Binance Spot İşlem Referans Kodu: HFE01II2 Hızlı Kayıt Linki
Binance Vadeli İşlem Referans Kodu: kaf Hızlı Kayıt Linki

Binance hakkında bilgi almak için tıklayın

2- Huobi (%10 İndirim)

Huobi kayıt

2013’ten beri lider kripto para borsası olarak faaliyetlerini sürdüren Huobi, yeni kayıt olan kullanıcılarına referans kodu ile kayıt olma karşılığında %10 alım satım komisyon indirimi sağlamaktadır. Dünya çapında 1 numaralı likidite özelliği, sıfır güvenlik sorunu, 20.000 BTC güvenlik rezerv fonu ile kullanıcılarını güvence altına alan borsa, Türkiye’de ilk ofisini kuran yabancı borsa olma özelliğine sahiptir. Huobi referans kodu ile kayıt olarak ömür boyu alım ve satım işlemlerinden %10 komisyon indirimi kazanabilirsiniz.

Huobi Referans Kodu Nedir?

Kripto para borsaları, daha fazla kullanıcı çekmek ve reklamlarını daha iyi yapmak amacı ile eski kullanıcılarına referans kodu tanımlarlar. Bu referans kodu ile kayıt olan yeni kullanıcılar, yaptıkları alım-satım işlemlerinde ömür boyu komisyon indirimi kazanırlar. Huobi referans kodu da bunun için oluşturulan bir programdır.

Huobi Global Referans Kodu unvt4223 Hızlı Kayıt Linki

Huobi hakkında bilgi almak için tıklayın

3- Gate.io (%20 İndirim)

Gate.io kayıt

Yeni çıkan coin ve tokenların ilk durağı halinde olan Gate.io, en güvenilir kripto para borsaları arasında yer almaktadır. 2015 yılında “Bter” adı ile piyasada adını duyuran borsa, daha sonra “Gate.io” ismi ile yoluna devam etme kararı aldı. İşlem hacmi bakımından en büyük kripto para borsaları arasında yer alan Gate io referans kodu ile kayıt olan kullanıcılarına %20 komisyon indirimi tanımlamaktadır.

Gate.io Referans Kodu Nedir?

Yeni kullanıcılarını teşvik etmek amacıyla oluşturduğu Gate.io referans kodu uygulaması, alım-satım işlemlerinde sürekli komisyon indirimi almak isteyen kullanıcılarına sunulan bir özelliktir. Tüm ticaret işlemlerinde %20 komisyon indirimi sağlayan Gate.io referans kodu, kazancınızın daha da artmasını sağlayan bir uygulamadır.

Gate.io Referans Kodu 4897221 Hızlı Kayıt Linki

Gate.io hakkında bilgi almak için tıklayın

4- MEXC (%10 İndirim)

Son dönemlerde Türkiye’de geniş kullanıcı kitlesine ulaşmayı başaran Meksika merkezli kripto para borsası MEXC, en güvenilir borsalar arasında yer almaktadır. Her geçen gün işlem hacmini daha da yükselten borsa, yeni kullanıcılarının referans kodu ile kayıt olmaları durumunda %10 komisyon indirimi tanımaktadır. MEXC referans kodu, birçok avantajlı yönü ile kullanıcılarına sunulan özel bir programdır.

MEXC Referans Kodu Nedir?

Hızlı büyümesi ve yeni tokenların listelenmesi ile adından söz ettiren MEXC, yeni kullanıcılarına sağladığı avantajları ile kendinden söz ettirmeye devam ediyor. MEXC referans kodu programı, kayıt olurken eski bir kullanıcının referansı ile kayıt olmaya ve tüm ticari işlemlerde %10 komisyon indirimi alınmasıdır.

MEXC Referans Kodu 1J5q7 Hızlı Kayıt Linki

MEXC hakkında bilgi almak için tıklayın

5- KuCoin (%10 İndirim)

KuCoin kayıt

Güvenilir ve işlem hızı açısından dünyanın en güvenilir kripto para borsaları arasında yer alan KuCoin, referans kodu ile kayıt olan kullanıcılarına ömür boyu alım-satım işlemlerinde %10 komisyon indirimi tanımlamaktadır. Vadeli işlemlerde ve spot işlemlerde geçerli olan komisyon indirimini kazanmak için referans kodu ile kayıt olmanız önemlidir.

KuCoin Referans Kodu Nedir?

Avantajları ile dünyanın birçok ülkesinde sürekli yeni kullanıcı kitlesine ulaşmayı başaran KuCoin, daha fazla kişiye hitap etmek amacı ile oluşturduğu KuCoin referans kodu ile kayıt olan kulanıcılarına tüm ticari işlemlerde komisyon indirimi sağlamak amacıyla oluşturulmuş bir programdır.

KuCoin Referans Kodu QBSSSEX5 Hızlı Kayıt Linki

KuCoin hakkında bilgi almak için tıklayın

6- BKEX (%10 İndirim)

BKEX kayıt

2018 yılında büyük finansörleri arkasına alarak güçlü bir şekilde kripto para piyasasında yer edinmeyi başaran Karayipler merkezli kripto para borsası BKEX referans kodu ile kayıt olan kullanıcılarına ticari işlemlerinde geçerli %10 komisyon indirimi sağlamaktadır. Güvenilir kripto para borsaları arasında yer alan platform, işlem hacmi açısından da önemli bir borsadır.

BKEX Referans Kodu Nedir?

Yeni kullanıcılarına tanımladığı indirimlerin kazanılabilmesi için kullanıcıların BKEX referans kodu ile kayıt olmaları gerekmektedir. Eski bir kullanıcıya tanımlanan referans kodu ile kayıt olan yeni kullanıcılar, hem komisyon indirimi alma hakkı kazanırlar hem de düzenlenen bazı programlardan sürpriz hediyeler kazanabilirler.

BKEX Referans Kodu TH6QUORH Hızlı Kayıt Linki

BKEX hakkında bilgi almak için tıklayın

7- BingX (%5 İndirim)

Bingx Kayıt

Singapur merkezli olarak 2018 yılında piyasaya giren Bingbon (BingX) referans kodu ile kayıt olan kullanıcılarına alım ve satım işlemlerinde sürekli %5 komisyon indirimi tanımaktadır. Copy trader işlemleri ile kendinden söz ettiren ilk borsa olması ile bilinen BingX, güvenilir, hızlı ve kullanıcı odaklı kripto para borsalarından biridir.

BingX Referans Kodu Nedir?

BingX referans kodu ya da promosyon kodu olarak da tanımlanan bu uygulama, borsaya yeni kayıt olan kullanıcıların, eski bir kullanıcının referansı ile kayıt olmasına ve bu işlemden tüm ticari işlemlerde %5 komisyon indirimi kazanması programıdır.

BingX Referans Kodu B1IWJ5SY Hızlı Kayıt Linki

BingX hakkında bilgi almak için tıklayın

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz