MEXC Vadeli İşlem Bonusu Nedir, Nasıl Alınır?

Meksika merkezli olarak kurulan ve kısa sürede dünya genelinde geniş kullanıcı kitlesine ulaşmayı başaran Mexc (MXC) Global, yeni katılan kullanıcılarına avantajlar sunmaya devam ediyor. Sınırsız ödüllerin dağıtıldığı kripto para borsasında vadeli işlem bonusu da veriliyor.

2018 yılında Meksika merkezli olarak kurulan MEXC, yakaladığı yükselişi ile kısa sürede yatırımcıların dikkatini üzerine çekmeyi başardı. Spot işlem ve vadeli işlem başta olmak üzere farklı ticaret türleri ile öne çıkan Mexc, özellikle yeni çıkan tokenların listelendiği bir adrestir. Bu da proje değerlendirmesi yapıldıktan sonra henüz çok düşük fiyatlarda iken token alma şansını sunuyor. Pek çok yönüyle kullanıcılarına avantaj sağlayan, güvenilir kripto para borsası MEXC vadeli işlem bonusu da vererek kullanıcılarını memnun ediyor.

MXC Vadeli İşlem Bonusu Nasıl Alınır?

MXC Vadeli İşlem Bonusu

Vadeli işlem bonusu, yeni katılım sağlayan kullanıcılara özel oluşturulmuş bir avantajdır. Sadece Vadeli İşlem hesabını etkinleştiren yeni vadeli İşlem kullanıcıları bu etkinliğe katılmaya ve bonus elde etmeye hak kazanan kullanıcılar, aşağıdaki bağlantıdan kayıtlarını oluşturduktan sonra ödüllerini almak için MXC Telegram kanalları üzerinden müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirler.

Mexc Hesabı Oluşturmak İçin Tıklayın

Vadeli İşlem Bonus Alma Formunu doldurmak içintıklayın

Yukarıdaki linkten forumu doldurduktan sonra aşağıda yer alan MEXC Telegram kanalları (@mexcdm1 / @mexcdm6) üzerinden müşteri temsilcilerine ulaşarak ödüllerinizi talep edebilirsiniz.

MXC Vadeli İşlem Ödülleri Ne Kadar?

Yukarıda anlattığımız şekilde işlem yapan kullanıcılar, yatırım miktarına göre ödül kazanırlar. Alınacak ödüller, aşağıda belirttiğimiz oranlardadır.

[Para Yatırma Ödülü]

Vadeli İşlem hesabı etkinleştirildikten sonraki 48 saat içinde Vadeli İşlem hesabına ilk kez para yatırmada:

İlk 300 USDT yatırmada 10 USDT Vadeli İşlem bonusu

İlk 500 USDT yatırmada 20 USDT Vadeli İşlem bonusu

İlk 2000 USDT yatırmada 40 USDT Vadeli İşlem bonusu 

[Alım Satım Ödülü]

En az 1000 USDT değerindeki ilk Vadeli İşlem alım satımında 5 USDT Vadeli İşlem bonusu

En az 2000000 USDT işlem hacmindeki Vadeli İşlem alım satımında 100 USDT Vadeli İşlem bonusu

7 gün içinde en az 200.000 USDT işlem hacmindeki Vadeli İşlem alım satımında 80 USDT Vadeli İşlem bonusu.

Tüm bunlara ek olarak hesap açılışınızı yapıp daha sonra vadeli işlem yapmaya başladıktan sonra artık siz de arkadaşlarınızı davet ederek davet linkiniz üzerinden bonus kazanabilirsiniz. Dacet ettiğiniz arkadaşınız KYC doğrulaması (kimlik doğrulama) yaptıktan sonra vadeli işlemlerde en az 20000 USDT değerinde işlem yaptığında, 5 USDT Vadeli İşlem Bonusu kazanırsınız.

Dikkat Edilmesi Gerekenler

MEXC vadeli işlem bonusu almak isteyen kullanıcıların bilmeleri gereken önemli bazı noktalar bulunmaktadır. Bunlar;

  1. Bonuslar, yalnızca ilk defa kayıt olan kullanıcılara verilir. Aynı zamanda hesabı olup vadeli işlem yapmamış ya da ilk defa vadeli işlem yapacak kullanıcılar da bonuslardan yararlanabilirler.
  2. Alım-satım ödülü, yalnızca işlem yapmak için Vadeli İşlemler dışında bir Bonus kullanılmışsa verilecektir.
  3. Vadeli işlem bonusu 30 gün geçerlidir.
  4. Vadeli işlem bonusundan elde edilen kar; kullanılabilir ya da çekilebilir fakat bonusun kendisi transfer edilemez.
  5. Kullanıcılar ödüllerini almak için yukarıda da verdiğimiz (@mexcdm6@mexcdm1) telegram adresleri üzerinden iletişime geçmelidir. iletişime geçerken adreslerin doğru olduğundan emin olmak için bağlantıların üzerine tıklayabilirsiniz.
  6. Kullanıcılar, vadeli işlem bonusu alabilmek için KYC doğrulaması yapmalıdırlar.
  7. MEXC, sahte hacim yaratma ya da herhangi bir hile yolu ile katılımcı getiren kullanıcıları tespit ettiğinde kişinin hesabını silme yetkisine sahiptir.

Vadeli İşlemler Telegram Topluluğuna Katılmak İçin: https://t.me/mexcfutures

Twitter’da MEXC’i Takip Etmek İçin: https://twitter.com/MEXCDerivatives

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz