Gate io $SEELE + $RNDX Airdrop: 2,000$’lık Çekiliş

Gate.io yeni bir airdrop fırsatı sunuyor. Kayıt olan yeni kullanıcıları arasında 2,000$’lık çekiliş ile 150 kişiye ödül dağıtacak.

7.1

Gate.io %20 komisyon indirimi

Dünyanın önde gelen kripto para borsası Gate.io'a kayıt ol %10 Komisyon indirimi kazan!
%20 KOMİSYON İNDİRİMİref

$SEELE ve $RNDX airdrop etkinliğine katılanlar arasında 15 kişiye 2,000 doların dağıtılacağı etkinliğe katılma şansını kaçırmayın.

Son katılım tarihi: 19 Temmuz 2022

Nasıl Katılabilirim?

Airdrop etkinliklerine katılmak için öncelikle Gate.io borsasına kayıt olmanız gerekiyor. %10 komisyon indirimi ile kayıt olmak için buraya tıklayın.

  1. Hesabınızı oluşturduktan sonra KYC doğrulaması yapmanız gerekmektedir.
  2. Airdrop’a katılım, Gleam üzerinden yapılmaktadır.
  3. Forumu doldururken mutlaka Gate.io UID’inizi girin. UID numaranızı  gate.io profil sayfanızdan bulabilirsiniz.
  4. Forumdaki basit Twitter beğeni ve retwit görevlerini tamamlayın.
  5. Kazanma Şansını Yakalayın.

$SEELE Airdrop’una Katılmak için Tıklayın

$RNDX Airdrop’una katılmak için tıklayın

Seele-N SEELE Coin Nedir?

Seele platformunun CEO’luk görevini operasyon araştırması konusunda doktora derecesi bulunan Maolin Zheng yürütüyor. Bunun yanında platformun araştırmalarını matematik alanında doktorası bulunan Shawn Xin, fizik alanında doktorası bulunan Luke Tseng ve bilgisayar bilimleri alanında doktora derecesi bulunan Eva Chen yürütüyor.

Seele, anti-asic MPoW algoritması ve Seele ana ağında 2000 TPS ile yüksek verimli eşzamanlılık için başlangıç noktası olarak talep edilen ve talep arttıkça yüksek oranda ölçeklendirilebilir olan Seele Sharding Teknolojisi tarafından destekleniyor.

SEELE, SeeleN DAO ekolojisi için işlevsel bir geçiş olup, Proof of Stake modunda, SEELE, katkıda bulunan doğrulayıcılara ödül olarak verilir ve halka açık zincirin çalışması için gereken maaliyeti sağlar. Asya menşeili platform olan Seele, Huobi, Binance Smart Chain, RRe Ventures, Certik ile partnerlikleri bulunuyor. Ayrıca toplamda 10 milyon dolarlık fon toplandığı belirtiliyor.

Toplam arzı : 30,000,000,000 adettir.

Round-X RNDX Coin Nedir?

Round X, dünyanın her yerinde kullanıcı merkezli hizmetleri kullanarak NFT yayınlayarak ve Doongle uygulamasını kullanarak dünyanın 1 numaralı sanal alanına girerek bir meta veri deposu oluşturmaktadır. Doongle, herkes için küresel ölçekte arkadaşlık kurmayı sağlayan bir platformdur. Doongle by Round X, küresel bir arkadaşlık başlangıç ​​paketidir. Benzer ilgi alanlarına sahip ve yeni şeyler keşfeden insanlar, birbirleriyle her şeyi paylaşabilir ve tanıtabilir. Doongle, küresel dostluk ve eşleştirmeye odaklanan bir sosyal medyadır. RNDX, Doongle hizmetleri için katılım, ödeme ve ödül aracı için tasarlanmış yerel yardımcı program belirtecidir.

Doongle, paylaşım, arkadaşlık, mesajlaşma ve hediye gönderme özelliklerine sahip bir sosyal medya platformudur. Bir hesap oluşturulduğu zaman, kullanıcı ilgi alanlarını ve ne keşfetmek istediklerini belirleyecektir. Gönderi yapmak ve arkadaş edinmek, kullanıcıyı otomatik çeviri ile küresel arkadaşlık deneyimine yönlendirecektir.

Platform kullanıcısı, herhangi bir kullanıcıdan hoşlandığında, daha güçlü bir arkadaşlık kuran hediyeleri birbirlerine gönderebilmektedir. Doongle, kullanıcı deneyimlerini yepyeni bir düzeye taşıyacak yeni özellikler hazırlıyor. Doongle, daha iyi kullanıcı deneyimleri ile hizmet kapsamını genişletebilecek yeni bir belirteç ekonomisini benimsemektedir.

Toplam arzı : 1,216,666,667 adettir.

UYARI: Marj.org mevcut kripto para borsalarındaki bütün kazanç imkanlarından nasıl faydalanılabileceğini adım adım araştıran ve en iyi yol haritasını geliştirerek kripto para sektöründeki bütün kazanç imkanlarını sunan bir platform olup, hiçbir kripto para borsasının resmi web sitesi değildir. Sunduğumuz tüm bilgiler, güncel kazanç modelleri olmakla birlikte kesinlikle yatırım tavsiyesi içermemektedir. Paylaşılan tüm ödüller, fırsatlar ve haberler borsaların resmi paylaşımları baz alınarak derlenmiştir. Binance, Huobi, Gate.io, KuCoin ve diğer borsaların anlık gelişmelerini öğrenmek için sitemizi sık kullanılanlar sekmesine eklemeyi unutmayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz