Huobi Prime 3 Airdrop Fırsatı: 90,000 SHIB Coin Kazanma Şansını Yakala!

Huobi kripto borsası yeni kullanıcılarına ulaşmak için airdrop etkinlikleri sunmaya devam ediyor. Airdrop kampanyası çerçevesinde yeni üyeliklere Prime 3 komisyon indirimi ile 90,000 SHIB coin dağıtıyor.

7.4

Huobi Global %10 komisyon indirimi

Huobi Global'e kayıt ol! %10 komisyon indirimi 120$'a varan "Hoşgeldin bonusu" kazan.
%10 KOMİSYON İNDİRİMİhuobi

Etkinlik Bitiş Tarihi: 22 Temmuz 2022 – Katılım 5,000 kullanıcı ile sınırlıdır.

Nasıl Katılırım?

Airdrop etkinliğine katılmak için yapmanız gereken tek şey Huobi borsasına kayıt olmak. %10 ömür boyu komisyon indirimi ile kayıt olmak ve 90,000 SHIB coinden kazanmak için buraya tıklayın.

Şartlar ve koşullar

1. Yeni etkinleştirilen türev alım satım işlemlerine sahip herhangi bir kullanıcı, resmi lansmanından hemen sonra %50 oranında temel sözleşme indiriminden yararlanabilir.

2. Hesapların yeniden kaydedilmesi geçersiz davetliler olarak kabul edilecek ve komisyon iadesi yapılmayacaktır.

3. Davetlilerden elde edilen sözleşme indirimleri, her bir varlığın cari dönem piyasa fiyatlarına göre USDT’ye dönüştürülecek ve ardından davetlilerin takas hesabına dağıtılacaktır.

4. Alt hesaplarda oluşan işlem ücretleri, ana hesapları altında birleştirilecektir.

5. Türev işlemlerde zorunlu tasfiye emri altında herhangi bir işlem ücreti veya indirim uygulanmayacaktır.

6. Katılımcılar, önce ilgili türev alım satım işlemlerini etkinleştireceklerdir.

7. Spotlar ve türevler için davet bağlantısının aynı olduğunu ve ek bağlantı gerekmediğini lütfen unutmayın.

8. Yeni ayarlanan davet bağlantısı, ayar yapıldıktan sonra sadece yeni davet edilen kullanıcılar için geçerli olur ve maksimum 20 davet bağlantısı ayarlanabilir.

9. Tek bir hesap için davet edilen arkadaş sayısında herhangi bir sınırlama olmayacaktır.

10. Risk kontrol kurallarını ihlal eden komisyon indirimleri (eski kullanıcıların yeni davet edilen kullanıcılar gibi görünmesi gibi ihlaller dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere) durdurulacak ve davet edenlere iletilmesi engellenecektir. Risk kontrol sistemleri tarafından durdurulan indirimler, değerlendirme hesaplamasının dışında tutulacaktır.

11. Huobi Global, tamamen kendi takdirine bağlı olarak bu programın şartlarını değiştirme veya revize etme veya bu programı herhangi bir zamanda ve herhangi bir nedenle önceden haber vermeksizin iptal etme hakkını saklı tutar.

UYARI: Marj.org mevcut kripto para borsalarındaki bütün kazanç imkanlarından nasıl faydalanılabileceğini adım adım araştıran ve en iyi yol haritasını geliştirerek kripto para sektöründeki bütün kazanç imkanlarını sunan bir platform olup, hiçbir kripto para borsasının resmi web sitesi değildir. Sunduğumuz tüm bilgiler, güncel kazanç modelleri olmakla birlikte kesinlikle yatırım tavsiyesi içermemektedir. Paylaşılan tüm ödüller, fırsatlar ve haberler borsaların resmi paylaşımları baz alınarak derlenmiştir. Binance, Huobi, Gate.io, KuCoin ve diğer borsaların anlık gelişmelerini öğrenmek için sitemizi sık kullanılanlar sekmesine eklemeyi unutmayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz