100+ ETH Ödül Havuzlu Binance APEGİVEAWAY

Binance, yeni bir etkinliğe daha imza attı. APEGİVEAWAY etkinliği kapsamında sunulan 6 görevden birini yerine getiren kullanıcıları arasında 100+ ETH ödül havuzunu paylaştırıyor.

9.9

Binance En Yüksek işlem hacmine sahip borsa

Binance Global, piyasa değeri ve yatırım hacmi açısından en büyük kripto para borsadır.
%10 KOMİSYON İNDİRİMİref

Son Katılım Tarihi: 13/08/2022 11:59 UTC

Nasıl Katılırım?

Binance APEGİVEWAY etkinliğine hem yeni kayıt olan kullanıcılar hem de eski kullanıcılar katılabilirler.

Yeni kullanıcılar katılmak için;

  1. Binance hesabı açın. Açmak için tıklayın
  2. Hesap doğrulamasını tamamlayın
  3. 10 BUSD’den daha değerli bir Spot ticaret yapın
  4. 50 BUSD’den daha büyük bir genel spot işlem hacmine ulaşın

Kaytılı kullanıcılar için;

  1. 5 veya daha fazla doğrulanmış hesaba bakın
  2. 5 veya daha fazla ilk kez tüccara bakın
  3. 5 veya daha fazla ilk kez NFT alıcısına bakın

5 veya daha fazla doğrulanmış hesaba, ilk kez alım satım yapanlara veya ilk kez NFT alıcılarına bakın. Tamamlanan her gereksinim size 1 ekstra giriş sağlayacaktır.

Arkadaşlar Şimdi Tavsiye Edin

Binance Big Ape Give-Away (“Challenge”) için şartlar ve koşullar

1. Uygunluk:  Yarışma, yalnızca (i) giriş sırasında on sekiz (18) yaşında veya daha büyük (veya Katılımcının ikamet ettiği yargı bölgesinde geçerli olan diğer yasal reşit olma yaşı) olan kişilere açıktır. , geçerli bir pasaport numarasına sahip ve ara Binance kişisel doğrulama sürecini geçen; (ii) Yarışma Dönemi başlamadan önce aktif bir e-posta hesabına ve İnternet erişimine sahip olanlar; ve (iii) şu ülkelerde ikamet edenler: Avustralya, Güney Asya, Tayvan, Türkiye ve belirli Güneydoğu Asya pazarları.

2. Nasıl Girilir:   Yarışma, Binance tarafından belirtilen zamanlarda (“Mücadele Dönemi”) başlayacak ve sona erecektir. Yarışmaya giriş yöntemleri promosyon malzemelerinde belirtilecektir ve tüm girişler Yarışma Döneminde alınmalıdır. Katılımcılar, promosyon malzemelerinde belirtilen yönergeleri takip ederek giriş yapabilirler.

3. Ödül: Toplam 100+ ETH değerinde NFT’lerden oluşan bir ödül havuzu.

4. Kazanan Seçimi ve Bildirimi:  Bu, beceriye dayalı bir Yarışmadır ve Kazananların belirlenmesinde şans hiçbir rol oynamaz. Yarışmanın “Kazananları”, Ödül Seçim Kurallarına göre Binance tarafından belirlenecektir.. Ödül, girişle birlikte gönderilen ve ara Binance kişisel doğrulama sürecini geçen e-posta adresinin yetkili hesap sahibine verilecektir. Kazanan, kazananın daha erken seçilmesini veya Yarışma Süresinin sona ermesini takip eden on (10) gün içinde (veya Binance tarafından belirtilen başka bir zaman) uygulama içi bildirim, e-posta, telefon (telefon üzerinden) ile bilgilendirilecektir. girişle birlikte verilen telefon numarası) veya Binance tarafından belirtilen başka bir yöntem. Makul bir çaba gösterildikten sonra Kazanan’a ulaşılamıyorsa ve/veya ilk bildirim e-postasının gönderildiği tarihten itibaren bir (1) gün (veya Binance tarafından belirtilen başka bir zaman) içinde e-posta adresini doğrulamak için yanıt veremezse, Kazanan, Ödülü kaybeder.

5. Sorumluluktan İbra ve Tazminatveya Binance’in Yarışma, Katılımcılar veya Kazanan ile ilgili reklamları ve pazarlaması, aşağıdakiler dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere her durumda: (a) Yarışmaya yetkisiz insan müdahalesi; (b) bilgisayarlar, sunucular, sağlayıcılar veya telefon veya ağ hatları ile ilgili teknik hatalar; (c) baskı hataları; (d) kayıp, gecikmiş, posta ücreti ödenmiş, yanlış yönlendirilmiş veya teslim edilemeyen posta; (e) Yarışmanın yönetimindeki veya girişlerin işlenmesindeki hatalar; veya (f) doğrudan veya dolaylı olarak kısmen veya tamamen neden olabilecek kişilere veya mülke (Yarışmaya katılımdan veya bilgilere erişimden veya bilgi indirmeden kaynaklanan herhangi bir bilgisayar veya mobil cihaz sistemi dahil) yaralanma veya hasar , Katılımcının Yarışmaya katılımından veya herhangi bir ödülün alınmasından veya kullanılmasından. Katılımcı, Yarışmaya katılımdan veya Ödülün veya herhangi bir Ödül bileşeninin kabul edilmesi, alınması veya kullanılmasından kaynaklanan veya sebep olduğu iddia edilen bir yaralanma veya hasar için tüm sorumluluğu üstlenir. Katılımcı ayrıca herhangi bir dava nedeni ile Binance ve/veya Yarışma Kuruluşlarının sorumluluğunun Ödülün değeriyle sınırlı olacağını ve Yarışma Kuruluşlarının hiçbir durumda avukatlık ücretlerinden sorumlu olmayacağını kabul eder.

6. Risk hatırlatıcısı.  Katılımcılar, dijital varlıkların (dijital para birimleri, bunların türevleri veya belirli bir değere sahip diğer dijitalleştirilmiş varlık türleri) alım satımı veya elde tutulmasıyla ilgili riskleri anladıklarını ve kendi yetenekleri dahilinde ihtiyatlı davranmaları ve sorumlu bir şekilde ticaret yapmaları tavsiye edilir. Binance, doğrudan veya dolaylı kayıplarla sonuçlanan herhangi bir ticari davranıştan sorumlu değildir.

7. Gizlilik : Katılımcılar tarafından sunulan ve Katılımcının girişiyle bağlantılı olarak Binance tarafından toplanan tüm bilgiler, Binance’in https://www.binance.com/en/ adresinden erişilebilen kullanım şartlarına tabi olacak ve bunlarla tutarlı bir şekilde işlenecektir. şartlar (“Kullanım Koşulları”) ve Binance’in gizlilik politikası şu adreste mevcuttur: https://www.binance.com/en/privacy (“Gizlilik Politikası”). Katılımcı, JChallenge’a katılarak, Binance’in girişle birlikte gönderilen kişisel bilgilerini toplayabileceğini ve kullanabileceğini kabul eder ve Gizlilik Politikasını okuyup kabul ettiğini kabul eder.

8. Anlaşmazlıkların Çözümü – Forum, Tahkim, Toplu Davadan Feragat, Geçerli Kanun : Anlaşmazlık çözüm prosedürleri, tabi olan hukuk, bağlayıcı tahkim ve bu tahkimin forumu ve kuralları, toplu dava feragatleri ve Koşullarda belirtilen ilgili hususlar ile ilgili hükümler Kullanım Koşulları, bu hükümlerde “bu Koşullara” yapılan herhangi bir atıfın, yalnızca bu amaçlar için, bu Hüküm ve Koşullara yapılan atıflar olarak okunması koşuluyla, bu Hüküm ve Koşullara burada tam olarak belirtilmiş gibi uygulanacaktır.

UYARI: Marj.org mevcut kripto para borsalarındaki bütün kazanç imkanlarından nasıl faydalanılabileceğini adım adım araştıran ve en iyi yol haritasını geliştirerek kripto para sektöründeki bütün kazanç imkanlarını sunan bir platform olup, hiçbir kripto para borsasının resmi web sitesi değildir. Sunduğumuz tüm bilgiler, güncel kazanç modelleri olmakla birlikte kesinlikle yatırım tavsiyesi içermemektedir. Paylaşılan tüm ödüller, fırsatlar ve haberler borsaların resmi paylaşımları baz alınarak derlenmiştir. Binance, Huobi, Gate.io, KuCoin ve diğer borsaların anlık gelişmelerini öğrenmek için sitemizi sık kullanılanlar sekmesine eklemeyi unutmayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz