GameFi UTOPO / META Airdrop: Toplam Ödül 20.000 USDT

Utopo yeni bir airdrop etkinliği düzenledi. Toplamda 20,000 USDT’nin dağıtılacağı etkinlik kapsamında rastgele kullanıcılar arasından seçim yapılarak airdrop dağıtımı gerçekleştirilecek.

Nasıl Katılırım?

Etkinliğe katılmak için BEP20 cüzdan kodunuzun olması gerekir. Metamask cüzdanınızı kullanabilirsiniz.

Airdrop etkinliğinden yararlanmak için Utopo’ya kayıt olmanız gerekir. Kayıt olmak için tıklayın

  1. Etkinlik Gleam üzerinden gerçekleştirilmektedir. Foruma ulaşmak için tıklayın
  2. Twitter sayfasını takip edin
  3. Retwit edin
  4. Telegram kanalına abone olun
  5. Arkadaşlarınızı davet ederek kazanma şansınızı arttırın.

Ödül Dağılımı

10 X 4000 $SHELL & 1000 USDT

50 X 2000 $SHELL & 100 USDT

100X 1000 $SHELL &  50 USDT

260 kazanan arasında 340,000 $SHELL paylaşılacak.

GameFi Nedir?

GameFi, Oyun ve Finans kelimelerinin birleşimidir. Oyunculara ekonomik teşvikler sağlayan, oynayarak kazanılan blockchain oyunlarını ifade eder. GameFi ekosistemi, sanal bir oyun ortamı oluşturmak için kripto para birimi, değiştirilemez belirteçler (NFT’ler) ve blok zincir teknolojisini kullanır. Tipik olarak, oyuncular görevleri tamamlayarak, diğer oyuncularla savaşarak veya çeşitli oyunlarda ilerleyerek oyun içi ödüller kazanabilirler.

UYARI: Marj.org mevcut kripto para borsalarındaki bütün kazanç imkanlarından nasıl faydalanılabileceğini adım adım araştıran ve en iyi yol haritasını geliştirerek kripto para sektöründeki bütün kazanç imkanlarını sunan bir platform olup, hiçbir kripto para borsasının resmi web sitesi değildir. Sunduğumuz tüm bilgiler, güncel kazanç modelleri olmakla birlikte kesinlikle yatırım tavsiyesi içermemektedir. Paylaşılan tüm ödüller, fırsatlar ve haberler borsaların resmi paylaşımları baz alınarak derlenmiştir. Binance, Huobi, Gate.io, KuCoin ve diğer borsaların anlık gelişmelerini öğrenmek için sitemizi sık kullanılanlar sekmesine eklemeyi unutmayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz