Gate.io Öğren Kazan Airdrop: Ödül 1.000 ABD Doları

Gate.io kullanıcılarını desteklemek için yeni bir öğren kazan airdrop etkinliği başlattı. Toplamda 1000 ABD dolarının dağıtılacağı airdrop etkinliğine katılmak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

7.1

Gate.io %20 komisyon indirimi

Dünyanın önde gelen kripto para borsası Gate.io'a kayıt ol %10 Komisyon indirimi kazan!
%20 KOMİSYON İNDİRİMİref

Airdrop etkinliğine katılmak için Gate.io hesabınızı oluşturmanız gerekmektedir. %20 komisyon indirimli hesabınızı oluşturmak için tıklayın.

Nasıl Katılırım?

  1. Airdrop etkinliği Gleam üzerinden gerçekleşmektedir. Foruma ulaşmak için tıklayın.
  2. Telegram kanalını takip edin
  3. Eğitim sayfasını okuyun
  4. Testleri çözün.

Gate.io Öğren Kazan Nedir?

Gate.io öğren kazan etkinliği, hazırlanan bazı eğitim materyallerinin okunmasının ardından teste girmek ile başlar. Kullanıcılar eğitimden öğrendikleri ile soruları cevaplarlar.

Gate.io yaptığı çekiliş ile eğitime ve sınava giren kullanıcılarına çeşitli ödüller dağıtır. Düzenli olarak yaptığı öğren kazan etkinliği, hem bedava para kazanmayı hem de kullanıcıların borsaya daha hakim olmasına yardımcı olur.

Gate.io Güvenilir mi?

En yüksek işlem hacmine sahip kripto borsaları arasında yer alan Gate.io kullanıcı ve varlık güvenliğini en üst düzeyde tutan bir platformdur.

Gate.io hakkında ayrıntılı bilgi almak için tıklayın

UYARI: Marj.org mevcut kripto para borsalarındaki bütün kazanç imkanlarından nasıl faydalanılabileceğini adım adım araştıran ve en iyi yol haritasını geliştirerek kripto para sektöründeki bütün kazanç imkanlarını sunan bir platform olup, hiçbir kripto para borsasının resmi web sitesi değildir. Sunduğumuz tüm bilgiler, güncel kazanç modelleri olmakla birlikte kesinlikle yatırım tavsiyesi içermemektedir. Paylaşılan tüm ödüller, fırsatlar ve haberler borsaların resmi paylaşımları baz alınarak derlenmiştir. Binance, Huobi, Gate.io, KuCoin ve diğer borsaların anlık gelişmelerini öğrenmek için sitemizi sık kullanılanlar sekmesine eklemeyi unutmayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz