Gate.io HODL Et Kazan Etkinliği: %0,9’a Kadar APR Kazan

Gate.io HODL Et kazan etkinliği kapsamında yeni bir kampanya duyuruldu. 7 gün boyunca VTC kilitleyen kullanıcılar %0,9’a kadar APR kazanma şansı elde edecekler.

7.1

Gate.io %20 komisyon indirimi

Dünyanın önde gelen kripto para borsası Gate.io'a kayıt ol %10 Komisyon indirimi kazan!
%20 KOMİSYON İNDİRİMİref

Resmi internet sitesinden yapılan duyuruda 19 Temmuz’da saat 4:00 UTC’de Gate.io’nun “HODL&Earn” etkinliğinde başlatılacağı duyuruldu.

Nasıl Katılabilirim?

  1. BTC’nizi 7 gün boyunca kilitleyin
  2. İşlem ücreti yok
  3. Tahmini yıllık getiri %0.9 Öİ’dir
  4. Faiz ve anapara kilitleme süresinin sonunda dağıtılacaktır.

Önemli uyarı:

Varlığınızı belirli bir süre için kilitlemeniz gerekiyor. Varlığınız ve faiziniz, kilitleme süresinin sonuna kadar mevcut olmayacaktır. Piyasada herhangi bir fiyat dalgalanması olursa, hemen kilidi açıp işlem yapamazsınız. Alınan faiz de fiyat değişikliğinden kaynaklanan zararı karşılamaya yetmeyebilir. Lütfen riskleri tam olarak anlayın.

HODL ET Kazan Nedir?

HODL Et kazan, Gate.io’nun kullanıcılarına sunduğu özel bir etkinliktir. Belirlili kripto varlıklarının platformun belirlediği süreler içerisinde kilitlenmesi ile pasif gelir elde etmeye denmektedir. Gate.io HODL Et kazan hakkında daha fazla bilgi almak için buraya tıklayın

UYARI: Marj.org mevcut kripto para borsalarındaki bütün kazanç imkanlarından nasıl faydalanılabileceğini adım adım araştıran ve en iyi yol haritasını geliştirerek kripto para sektöründeki bütün kazanç imkanlarını sunan bir platform olup, hiçbir kripto para borsasının resmi web sitesi değildir. Sunduğumuz tüm bilgiler, güncel kazanç modelleri olmakla birlikte kesinlikle yatırım tavsiyesi içermemektedir. Paylaşılan tüm ödüller, fırsatlar ve haberler borsaların resmi paylaşımları baz alınarak derlenmiştir. Binance, Huobi, Gate.io, KuCoin ve diğer borsaların anlık gelişmelerini öğrenmek için sitemizi sık kullanılanlar sekmesine eklemeyi unutmayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz