Gate.io Smart Quant Eğitim Kampı – Öğrenin ve Kazanın!

Kripto para ticaretinde sürekli kaybedenler için ideal bir eğitim ve aynı zamanda kazanma modelini oluşturan Gate.io Smart Quan eğitim kampını açtı.

7.1

Gate.io %20 komisyon indirimi

Dünyanın önde gelen kripto para borsası Gate.io'a kayıt ol %10 Komisyon indirimi kazan!
%20 KOMİSYON İNDİRİMİref

Para kaybediyorsanız veya uzman rehberliği olmadan tek başınıza kripto ticaretini keşfediyorsanız, Smart Quant eğitim kampı sizin için başlangıç ​​noktasıdır! Boğalar ve ayılar karşısında yalnızca profesyonel eğitimle korkusuz olabilirsiniz.

Smart Quant eğitim kampının üçüncü seansının yayında olduğunu duyurmaktan büyük bir heyecan duyuyoruz! Tüm Quant hayranlarını ve yeni başlayanları katılmaya, bizimle birlikte öğrenmeye, kopya ticaretini anlamaya ve doğru ticaret yöntemleri ve alışkanlıkları geliştirmeye davet ediyoruz. Şu andan itibaren Smart Quant eğitim kampına katılın!

Kimler katılabilir:

Strateji botunda acemi

Strateji botuyla ilgilenen ancak başlamakta tereddüt eden yatırımcılar

Strateji botunu denemek isteyen geleneksel ticaret gazileri

Detaylar:
“Smart Quant eğitim kampının üçüncü oturumu – Acemi dostu stratejiler!” şimdi başlıyor.

Kurs içeriği, farklı pazarlarda doğru stratejiyi nasıl seçeceğinizi öğrenebilmeniz için yeni başlayanlara yönelik üç stratejiyi ayrıntılı olarak tanıtacaktır. Şimdi, başlayalım!

Akıllı kuant eğitim kampı kursları-Birinci Oturum

Spot Şebeke Ticareti

Kılavuzu 2. Gelecekteki Şebeke için Kılavu

Marj Şebekesi Kılavuzu

Eğitim süresi: 11 Temmuz – 25 Temmuz

Kayıt Formu:https://www.gate.io/questionnaire/ 2014/?ch=camp2014

Kurallar: Kopya ticareti kurslarını öğrenin, aşağıdaki alıştırmaları tamamlayın. Tümüne doğru cevap veren kullanıcılar, 10$ kopya alım satım deneme fonu ile ödüllendirilecektir.

Kopya ticareti deneme fonları nedir? [Daha fazlasını öğrenmek için tıklayın]

Strateji botu meraklıları kampa kaydolabilirler, bu sadece bir eğitim kampı değil, aynı zamanda bilginizden para kazanmak için de iyi bir zaman!

Ticaret eğitim kampı kayıt adımlarını kopyalayın

Kayıt olmak için formu doldurun → akıllı nicelik eğitim kampı kurslarını alın → pratik yaparken öğrenin → pratik eğitim ve iyileştirme → bağımsız çalışma → çıraklık → kopya ticaretinde profesyonel olun

Quant telgraf grubuna katılın! Orada seni bekleyen daha fazla ödül var!

Quant English Telegram Group: https://t.me/gateio_copytrading_global

Uyarı:

  1. Kullanıcılar yalnızca bir hesap kullanabilir. Aktivitede alt hesaplar kullanılamaz.
  2. Etkinlik Deneme fonu, etkinlik sona erdikten sonra 14 iş günü içinde düzenlenecek olan bir ay boyunca geçerlidir ve bu, “Finansım”- ”Fatura Ayrıntıları”bölümünde görüntülenebilir 3. Etkinlik verileri verilere dayanmaktadır. Gate.io arka ucundan türetilmiştir.
  3. Etkinlik Deneme fonu bir ay geçerlidir ve etkinliğin son gününde kapanış fiyatına göre dönüştürülecektir.
  4. Risk uyarısı: sanal para ticareti birçok faktörden etkilenir piyasa dalgalanmaları ve politikaları gibi. Piyasa büyük ölçüde dalgalanır ve tahmin etmesi zordur.Lütfen piyasanın risklerini bildiğinizden ve dikkatli ticaret yaptığınızdan emin olun.
  5. Gate.io bu olayın nihai yorumu hakkını saklı tutar.
UYARI: Marj.org mevcut kripto para borsalarındaki bütün kazanç imkanlarından nasıl faydalanılabileceğini adım adım araştıran ve en iyi yol haritasını geliştirerek kripto para sektöründeki bütün kazanç imkanlarını sunan bir platform olup, hiçbir kripto para borsasının resmi web sitesi değildir. Sunduğumuz tüm bilgiler, güncel kazanç modelleri olmakla birlikte kesinlikle yatırım tavsiyesi içermemektedir. Paylaşılan tüm ödüller, fırsatlar ve haberler borsaların resmi paylaşımları baz alınarak derlenmiştir. Binance, Huobi, Gate.io, KuCoin ve diğer borsaların anlık gelişmelerini öğrenmek için sitemizi sık kullanılanlar sekmesine eklemeyi unutmayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz