Takip Edebileceğiniz En İyi Kripto Para, Bitcoin Haber Sitesi

0
157

Bitcoin (BTC) ve altcoin temel ve teknik analizleri gündem olmadan önce takip edebileceğiniz haber siteleri ile stratejinizi daha kolay belirleyebilir, başkalarının analizlerine gerek duymadan kendi analizinizi yapabilirsiniz.

Takip Edilebilecek En İyi Kripto Para Haber Siteleri

Kripto para haber siteleri

1- messari.io

Kripto para topluluğunun anlık haberlerinin paylaşıldığı bu site kripto para piyasasının The Economist’ti ya da Bloomberg’i olarak kabul ediliyor. Yeni token/coin satışları , on-chain verileri , faydalı blok yazıları gibi birçok anlamda yararlanabileceğiniz site, strateji geliştirme konusunda işinizi oldukça kolaylaştıracaktır.

Siteyi ziyaret etmek için tıklayın

2- lunarcrush.com

kripto paraların temel ve teknik analizini yapmadan önce ziyaret edebileceğiniz lunarcrush.com, neredeyse ilgili kripto para ile ilgili tüm bilgileri bulabileceğiniz bir adrestir. Projelerin sosyal medya hacim ve trendlerini takip edebileceğiniz bu site ile bir hayli güzel stratejiler geliştirerek yatırım alanında daha sağlıklı adım atabilirsiniz.

Siteyi ziyaret etmek için tıklayın

3- viewbase.com

kripto paraların yükselmesinde ya da düşüşünde en büyük etki payı “Balina” adı verilen büyük yatırımcılardır. Balinaların hangi coinlere yöneldiklerini takip etmek için ziyaret edebileceğiniz viewbase.com, yatırım yapmadan önce balinaların hareketlerini takip etmek amacı ile kullanabileceğiniz bir sitedir.

Siteyi ziyaret etmek için tıklayın

4- Coinmarketcall.com

Kripto paralar hakkında araştırma yaparken işinizi en çok kolaylaştıracak adreslerden biri de coinmarketcall.com’dur. bu sitede projelerin önemli gelişmelerini takip edebilir, projelerle ilgili kanıtlı haberleri takip ederek yatırım stratejinizi geliştirme konusunda son derece faydalanabilirsiniz.

Siteyi ziyaret etmek için tıklayın

5- cmc.io

Kripto para yatırımı yapmadan önce bilinmesi gereken en önemli ayrıntı, ilgili kripto paranın hangi alanda faaliyet gösterdiğini incelemektir. Bunu tek tek incelemek bir hayli zaman alsa da cmc.io ile tüm projeleri gruplar halinde hangi endüstri alanında faaliyet gösterdiklerini öğrenebilirsiniz. böylelikle bir proje için düşündüğünüz yatırım yapma kararını alırken daha sağlıklı karar alabilirsiniz.

Siteyi ziyaret etmek için tıklayın

6- cryptoquant.com

Türkiye’de çok yaygın olmasa da birçok uzman traderin kullandığı ve içerisinde birçok indikatörün bulunduğu cryptoquant.com, teknik analiz yapmak için kullanılabilecek en işlevsel sitelerin başında gelmektedir.

Siteyi ziyaret etmek için tıklayın

7- xypher.io

Likidasyon verilerini incelemek ve daha birçok özelliğinden faydalanabileceğiniz xypher.io web sitesi de yatırım yapmadan önce mutlaka incelenmesi gereken bir sitedir. Özellikle de kaldıraçlı işlem yapanlar için hayat kurtarıcı bilgilerin paylaşıldığı bir site olduğunu söyleyebiliriz. Kripto para yatırımında başarılı olmak istiyorsanız xypher.io sitesini de sık kullanılanlara eklemenizi öneririz.

Siteyi ziyaret etmek için tıklayın

8- coinmarketcap.com

Kripto paraların temel analizleri hakkında ayrıntılı bilgi alabileceğiniz coinmarketcap.com bir yatırımcının kesinlikle takip etmesi gereken önemli sitelerden biridir. Coinlerin web sitelerini inceleyebileceğiniz, hacimlerini görebileceğiniz, hareket ve market sıralamalarını takip edebileceğiniz site, aynı zamanda borsalarla ilgili merak ettiğiniz verileri de bulabileceğiniz faydalı bir sitedir.

Siteyi ziyaret etmek için tıklayın

9- coingecko.com

Coinmarketcap.com gibi değerlendirebileceğiniz bir diğer site ise coingecko.com’dur. bu sitede de kripto paralarla ilgili verileri inceleyebilir, grafikleri, 1H-4H-24H şeklinde takip edebileceğiniz alternatif bir sitedir. Coinmarketcap.com kadar işlevsel olmasa da bu siteyle de yatırım kararınızı daha sağlıklı bir şekilde alabilirsiniz.

Siteyi ziyaret etmek için tıklayın

10- coinmetrics.io

Coinler arasında korelasyonları inceleyebileceğiniz bu site ile birçok veriyi bir arada görerek işlemlerinizi daha sağlıklı şekilde yapabilir, yatırım yapmadan önce coinleri değerlendirme imkanı elde edebilirsiniz. Bitcoin ve diğer tüm altcoinlerle ilgili bilgileri bulabileceğiniz coinmetrics.com kesinlikle sık kullanılanlar listenizde olması gereken önemli bir web sitedir.

Siteyi ziyaret etmek için tıklayın

11- coinalyze.net

Teknik analiz yapılırken mum formasyonları konusunda yatırımcılar birçok hataya düşebilmektedir. İşte bu hatalardan kurtulmanızı sağlayacak coinalyze.net son derece faydalı bir sitedir. İlk başlarda biraz karmaşık gibi gelse de Türkçeye çevirerek birçok konuda faydasını görebilirsiniz. Mum formasyonlarının oluşumunu otomatik tespit etmeye yardımcı olan site, kesinlikle takip etmeniz gereken önemli verilerin bulunduğu bir adrestir.

Siteyi ziyaret etmek için tıklayın

12- bitinfocharts.com

Günlük işlem hacmi yüksek hesapları takip edebileceğiniz bitinfocharts.com ile daha sağlıklı yatırım kararları alabilirsiniz. Elbette kullanım detayları bundan çok daha fazlasını sunduğunu göstermektedir. Siteye girip biraz karıştırdığınızda işinize çok yarayacak bilgilerin burada olduğunu göreceksiniz.

Siteyi ziyaret etmek için tıklayın

13- defipulse.com

Kripto varlıkların bankası olarak da değerlendirebileceğiniz defipulse.com, önde gelen DeFi platformlarının dinamiklerini takip edebileceğiniz güzel ve faydalı bir sitedir. Kripto para yatırımı için takip edilebilecek en önemli sitelerden birinin bu site olduğunu kolaylıkla söyleyebiliriz.

Siteyi ziyaret etmek için tıklayın

14- cryptopanic.com

Kripto para projeleri ile ilgili haberler Twitter’a düşmeden önce cryptopanic.com’a düşer. Siz de buradan takip ederek fenomenlerin yönlendirmelerinden sıyrılarak kendi stratejinizi daha kolay bir şekilde bu siteyle belirleyebilirsiniz. Anlık haber akışlarını veren site, kripto para yatırımcıları için hayat kurtarıcı nitelikte bir adrestir.

Siteyi ziyaret etmek için tıklayın

15- icodrops.com

Henüz piyasaya girmeyen kripto paraların projelerine ilişkin detaylı bilgileri inceleyebileceğiniz icodrops.com, kesinlikle sık kullanılanlar listenizde olması gereken en önemli sitelerden biridir. Projelerle ilgili bilgileri verirken hazırlık aşamasında olan yeni projelerin neler olduğunu da görebileceğiniz bir web sitesidir.

Siteyi ziyaret etmek için tıklayın

Kripto Para Haberleri Neden Önemlidir?

Yatırımcılar, bir kripto paraya yatırım yapmadan önce mutlaka projelerin detaylarını incelemek, hacimleri ile ilgili önemli verileri değerlendirmek zorundadırlar. Özellikle de günlük trade yapmayan uzun vadeli yatırımcıların hangi projeye yatırım yapmaları gerektiği konusunda öncesinden haber alabilecekleri siteleri takip etmeleri önemli bir ayrıntıdır.

Yukarıda sizlere verdiğimiz kripto para haber siteleri ile stratejinizi daha kolay bir şekilde belirleyebilirsiniz. Ancak her zaman dile getirdiğimiz gibi kendi kararlarınızı kendi başınıza almanız en önemli ayrıntıdır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz