25 Dolar Bonuslu “Z84VK8” Referans Kodu ile ByBit Kayıt Ol

25 dolar kayıt bonusu ile ByBit kayıt  olmak için aşağıdaki işlemleri resimli anlatımda yaptığımız şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Bybit kayıt

ByBit Üyelik Nasıl Oluşturulur?

Aşağıdaki adımları takip ederek hızlı ve güvenilir şekilde ByBit kayıt işlemini tamamlayabilirsiniz.

1- Üye Ol Butonuna Tıkla

Bybit kayıt

Bybit üyeliğinizi oluşturmak için linke tıklayarak açılan sayfadan “Üye Ol” butonuna tıklayın.

2- Forumu Doldurun

Bybit kayıt

Üye ol butonuna tıkladığınızda açılır sayfada yer alan alanlara doğru bilgileri girin. E-mail adresi ve şifrenizi belirledikten sonra “Devam Et” butonuna tıklayın.

3- Kısıtlı Ülkede Olmadığınızı Onaylayın

Bybit kayıt

Bilgilerinizi girdikten sonra, gelecek adımda, ByBit’in kısıtlı olduğu ülkelerin listesi çıkacak. Bu ülkelerden birinde olmadığınızı onaylayın.

4- Mail Doğrulama Kodunu Girin

Bybit kayıt

Yukarıdaki işlemi tamamladıktan sonra mailinize bir doğrulama kodu gönderilecek, bunu ekrana yapıştırın.

ByBit Hesap ve Güvenlik Ayarları

Bybit hesap ve güvenlik ayarları

Daha sağlıklı ve kısıtlama olmaksızın işlemlerinizi tamamlamak için ByBit üyelik işlemini tamamladıktan sona hesap ve güvenlik ayarlarını da mutlaka yapmanızı öneririz. Profilinizin üzerine tıklayarak “Hesap ve Güvenlik” sekmesine tıklayın ve açılan sayfadan, SMS doğrulaması ve Google İki Faktörlü doğrulama işlemini gerçekleştirin.

ByBit SMS Doğrulama

ByBit SMS Doğrulama

Daha güvenli şekilde ByBit hesabınızı kullanmak için SMS doğrulama işlemini tamamlamanızı öneririz. Hesap ve Güvenlik ayarları sayfasında yer alan “SMS doğrulama” butonunun karşısında yer alan “Ayarlar” butonuna tıklayın ve açılan sayfadan cep telefonu numaranızı girin. Daha sonra “Doğrulama kodu gönder” butonuna tıklayın, cep telefonunuza gelen parolayı ilgili alana girin.

Google İki Faktörlü Doğrulama

ByBit SMS Doğrulama

Bybit hesap güvenliğini tam anlamıyla sağlamak için Google iki faktörlü doğrulama adımını da doğru şekilde ayarlamanız gerekmektedir. Yine Hesap ve güvenlik ayarları sayfasında “Google iki faktörlü doğrulama” alanının yan tarafında yer alan “Ayarlar” butonuna tıklayarak doğrulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

ByBit Güvenilir mi?

2018 yılında Singapur merkezli olarak kurulan kripto para takas platfomru ByBit, bugüne kadar herhangi bir hacklenme olayı ile karşılaşmamış, en güvenilir kripto para borsalarından biridir. Borsa güvenliği ve diğer ayrıntıları hakkında detaylı bilgi almak için tıklayın.

ByBit Kayıt Hakkında SSS

ByBit kayıt bonusu nedir?

ByBit kayıt bonusu nasıl alınır?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz