Hızlı ve Kolay ByBit Para Çekme

Güvenilir bir şekilde ByBit para çekme işlemini gerçekleştirmek için aşağıda resimli olarak anlattığımız gibi işlem yapabilirsiniz.

Bybit kayıt

ByBit’ten BinanceTR Para Çekme

ByBit hesabınızdan direkt olarak banka hesabına para çekme işlemi yapılamamaktadır. Aşağıda alternatif olarak anlattığımız gibi ByBit’ten BinanceTr (Türkiye Binance) hesabınıza para çektikten sonra banka hesabınıza transfer edebilirsiniz.

1- BinanceTR Hesabınıza Girin

Bybit para çekme

ByBit para çekme işlemini gerçekleştirmeye başlamak için önce TRBinance hesabınıza giriş yapın. Sayfanın sağ üst köşesinde yer alan “Giriş” butonuna tıklayarak hesabınıza giriş yapabilirsiniz. Daha sonra “Cüzdan” butonuna tıklayın ve “Çekme” butonuna tıklayın.

2- Coin Seçin, Ağı Belirleyin Cüzdan Adresini Kopyalayın

Bybit para çekme

Açılan sayfadan hangi coini çekmek istediğinizi belirleyin (örnek: USDT), daha sonra “Ağ” bölümünü “TRC20” olarak belirleyin ve size verilen cüzdan adresini “Kopyala” butonuna tıklayarak güvenli bir şekilde kopyalayın.

3- ByBit Hesabınıza Giriş Yapın

Bybit para yatırma

Yukarıdaki işlemlerden sonra ByBit kripto para borsasına giriş yapın. Sağ üst köşede yer alan “Giriş” butonuna tıklayın ve bilgilerinizi girerek hesabınıza giriş yapın.

4- Varlıklar-Çekme

Bybit para çekme

Hesabınıza giriş yaptıktan sonra “Varlıklar” butonuna tıklayın ve açılan sayfada sol köşede yer alan seçenekler arasından “Çekme” butonunu tıklayın.

5- Coin Seçin, Ağı Belirleyin Cüzdan Adresini Yapıştırın

Bybit para çekme

Açılan yeni sayfada hangi coini çekmek istediğinizi soracaktır. Buraya BinanceTR’de olduğu gibi “USDT” seçin, daha sonra Ağ bölümünü aynı şekilde “TRC20” olarak belirleyin ve “Adres” bölümüne ise TrBinance’dan kopyaladığınız adresi yapıştırın ve “Onayla” butonuna tıklayın.

Yukarıdaki işlemleri yaptıktan sonra onay sayfası açılacaktır. Burada SMS onayı veya Google iki faktörlü doğrulama kodunu girdikten sonra “Onayla” butonuna tıklayarak ByBit para çekme işlemini güvenli bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

ByBit Para Çekme Süresi Ne Kadar?

ByBit hesabınızdan para çektiğinizde, 3 aşamada tamamlanır. Bybit onayı, Blockchain ağ onayı ve TRBinance onayı. Bu üç aşamanın tamamlanmasından sonra varlıklarınız hesabınıza aktarılır. Zaman zaman Blockchain ağının yoğun olmasından dolayı para çekme işlemleri gecikebilmektedir. Normalde 15 dakika içerisinde hesabınıza geçer.

ByBit’ten Para Çektim Gelmedi, Ne Yapmalıyım?

Yukarıda belirttiğimiz gibi para çekme işlemleri, 3 aşamada tamamlanmaktadır. Beklendiğinden daha uzun süre geçmiş olmasına rağmen henüz BinanceTr hesabınızda göremiyorsanız öncelikle ByBit çekim geçmişine gidin, “Onaylandı” mesajını görüyorsanız, BinanceTR ile iletişime geçerek sorunun çözülmesi için destek alın.

ByBit Para Çekme Güvenilir mi?

Dünyanın en güvenilir kripto para borsaları arasında yer alan Singapur merkezli kripto para borsası ByBit, tüm işlemlerde olduğu gibi coin/para çekme işlemlerinde de kullanıcılarını temin etmektedir. Sürekli olarak denetlenen ve 7/24 güvenlik ekipleri tarafından incelenen borsada bugüne kadar herhangi bir hacklenme olayı gerçekleşmemiş, adı “dolandırıcılık” ile eşleşmemiştir.

ByBit Para yatırma hakkında bilgi almak için tıklayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz