ByBit Güvenilir mi, Sahibi Kim, ByBit Kullanıcı Yorumları

2018 yılında Singapur merkezli olarak kurulan ByBit kripto para borsası, 2 milyonu aşkın kullanıcı sayısı ile dünyanın en güvenilir kripto para borsalarından biridir.

Bybit kayıt

ByBit Nedir?

Günlük 327.541.792 $ işlem hacmine sahip olan kripto para borsası Bybit, Coinmarketcap verilerine göre en yüksek hacimli borsalar arasında 10. Sırada yer alan bir borsadır. Hafatlık 3.603.021 ziyaretçi kitlesine hitap eden borsa, kurulduğu günden bu yana herhangi bir hack saldırısı ile karşılaşmamış, adı “hırsızlık” vakası ile anılmamış güvenilir bir kripto para borsasıdır.

Borsa, kullanıcı varlıklarını korumak amacıyla Hiyerarşik Deterministik Soğuk Cüzdan kullanmaktadır. Güvenilir kripto para borsaları, kullanıcıların varlıklarını direkt olarak online cüzdanda tutmak yerine soğuk cüzdanları tercih ederler. ByBit kripto para borsası da bu özelliği kullanarak yatırımcıların güvenini kazanmayı başarmaktadır.

ByBit Performans Tablosu

Artıları Eksileri
✅ Performans ❌ İşlem Çifti
✅ Kullanım Kolaylığı ❌ Komisyon ücretleri
✅ Vadeli, Spot İşlem

 ByBit’i Güvenilir Yapan Özellikleri Nelerdir?

ByBit’i Güvenilir Yapan Özellikleri Nelerdir?

Her geçen gün yeni bir kripto para borsasının piyasada kendini tanıtması ile birlikte yatırım yapmak isteyen yeni kullanıcılar, haliyle borsaların öne çıkan özelliklerini araştırma gereği duyuyorlar. ByBit, 2018 yılında Singapur merkezli olarak kurulan bir borsa olup en büyük özelliği, bugüne kadar adının herhangi bir hırsızlık olayına karışmamış olması ve buna ek olarak hack saldırısı ile karşı karşıya kalmamış olmasıdır. Bunun yanında Byvit güvenilir mi sorusuna cevap verecek diğer özellikleri ise şunlardır;

1- Kullanım Kolaylığı

Kullanım kolaylığıKripto para borsalarında işlem yaparken zorlanmadan işlem yapmak önemlidir. Bazı borsalar, sadece büyük yatırımcılara hitap ettikleri için buralarda işlem yapmak bir hayli zor olabiliyor. ByBit, küçük-büyük tüm yatırımcıların kullanabilecekleri, kullanımı kolay bir kripto para borsasıdır.

2- Güvenilir Bir Platformdur

Güvenilir platform2018 yılında kurulan ByBit kripto para borsası, bugüne kadar herhangi bir hacklenme vakası ile karşı karşıya kalmış bir borsa değildir. Bybit güvenilir mi sorusuna “evet” yanıtı vermek için en büyük etkenlerden birinin de hack saldırısı ile karşı karşıya kalmamış olması sunulabilir. Piyasanın en dalgalı olduğu dönemlerde bile %99 oranında sistem kullanımı sunması da yine ByBit güvenilir mi sorusuna karşı verilecek yanıtlardan bir diğeridir.

3- 7/24 Destek

DestekKripto para borsalarında yaşanabilecek problemler genel olarak aynıdır. Para yatırma, para çekme sorunu, coin transfer sorunu gibi sorunlar, olağan durumlardır. Ancak bunlara karşı üretilen çözümler ve çözüm süresi, borsaların güvenirliğini daha da pekiştiren detaylardır. ByBit, birçok dilde 7/24 hizmet veren, canlı destek sayfası üzerinden direkt müşteri temsilcileri ile görüşülerek problemlerin çözülebildiği bir borsadır.

4- Spot İşlemler

Spot işlemRekabetçi bir piyasa olmasına karşın güvenilir kripto para borsaları arasında yer edinen ByBit, en iyi fiyatlardan sorunsuz bir şekilde spot işlem yapmayı kolaylaştıran yönü ile dikkat çekici, dünyanın en güvenilir borsalarından biri olmayı başarmaktadır.

5- Vadeli İşlemler

vadeli işlemUSDT-M vadeli, Coin-M vadeli ve süreli Coin-M vadeli sözleşme türlerinde hizmet veren ByBit, kaldıraçlı işlem yaparak kripto para ticareti yapmak isteyenlere bu ayrıcalığı sunmaktadır. Yüksek likidite oranlarının olması, kullanıcılarına yeteri kadar hizmet vermesini etkilemektedir. Yine bu özelliği de Bybit güvenilir mi sorusuna “evet” yanıtını vermek için önemli bir etkendir.

6- Mobil Uygulama

mobil uygulamaKullanıcılarına daha sağlıklı hizmet vermek adına sürekli olarak geliştirilen ByBit kripto para borsası, hem bilgisayar kullanımında hem de mobil uygulamada beklentileri en iyi şekilde karşılayan borsalardan biridir.

ByBit Hangi Ülkenindir, Ne Zaman Kuruldu?

Bybit hangi ülkenin

2018 yılında hayata geçirilen ByBit kripto para borsası, Singapur merkezli olarak hizmet sunan bir borsadır. Ben Zhou’nun XM alım-satım şirketinden sonra ayrılarak kurduğu ByBit, çekirdek kadrosu ile de dikkat çekici bir isimdir.

Yatırım bankaları, teknoloji firmaları, forex endüstrisinden ve blockchain teknolojisi erken benimseyen profesyonellerden oluşan çekirdek kadro, ByBit’i yöneten çekirdek kadrodur. Kadronun güçlü olması borsanın daha hızlı büyümesini ve dünyada bilinirlik kazanmasını önemli oranda etkilemektedir.

ByBit Türkiye’de Yasal mı (Lisanslı mı)?

ByBit Türkiye’de Yasal mı (Lisanslı mı)?

Türkiye’de yasak getirilen kripto para borsaları vardır. Ancak ByBit, faaliyette olduğu tüm ülkelerde olduğu gibi Türkiye’de de Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına uygun şekilde hareket eden bir borsadır. Ağustos 2021 itibari ile Türkiye’de faaliyetlerine başlayan kripto para borsası, bugüne kadar kullanıcıların mağdur olmadığı borsalar arasında yer almaktadır.

ByBit Ne Kadar Güvenilirdir?

ByBit Ne Kadar Güvenilirdir?

140 milyon dolarlık bir ticaret hacmine sahip olan dünyanın en güvenilir kripto para borsalarından ByBit, kullanıcı varlıklarını online cüzdanlar yerine soğuk cüzdanlarda koruyarak saklamaktadır. 7/24 güvenlik ekibinin platform güvenliğini sağlaması da ayrıca kullanıcılarına güven veren yönlerinden biridir.

İşlem hacmi bakımından coinmarketcap verilerine göre en yüksek işlem hacmine sahip 10. Kripto para borsası olması, kullanıcı deneyimi ve güvenliğini en üst seviyede tutmasına bağlanabilir. Bu yönleriyle ve yukarıda saydığımız özellik ve avantajları ile değerlendirildiğinde, ByBit ne kadar güvenilirdir sorusuna “son derece güvenilir kripto para borsası” yakıştırması yapmak doğru olacaktır.

ByBit Batar mı, Kapanır mı?

ByBit Batar mı, Kapanır mı?

Özellikle son dönemlerde Türkiye’deki bazı kripto para borsalarının kullanıcıların varlıklarını çalarak kayıplara karışmasından sonra yeni yatırımcılar, tercih edecekleri borsalarda en çok “kapanır mı”, “batar mı” sorgulamasını yapmaktadır.

ByBit, 2018 yılında Singapur merkezli olarak kriptografinin içerisinde yer alan güçlü çekirdek kadro tarafından kurulmuş bir borsadır. Borsa, şuan en yüksek işlem hacmine sahip ilk 10 kripto para borsası arasında yer almaktadır. Bu özellikleri göz önüne alındığında, böylesine yüksek hacimli ve geniş kullanıcı kitlesine sahip bir borsanın kapanması için herhangi bir neden yoktur. Günlük 7.291.820.249.83 $ işlem hacmine sahip bir borsa, kullanıcılarını elinde tutmak için her şeyin en iyisini yapacaktır.

ByBit Kullanımı Kolay mı, Donma Yaşar mı?

ByBit Kullanımı Kolay mı, Donma Yaşar mı?

Kripto para borsaları arasında kullanım kolaylığı ile dikkat çekici bir borsa haline gelen ByBit, kolay kullanılan masa üstü ve mobil uygulaması ile kullanıcı deneyimini en üst düzeyde tutan borsaların başında gelmektedir.

Hem masa üstü hem de mobil kullanım açısından son derece kullanışlı özelliğe sahip olan platform, piyasanın en volalit olduğu zamanlarda bile %99 sistem kullanımı sağlayan bir borsadır. Bu yönüyle değerlendirildiğinde de “Bybit güvenilir mi?” sorusuna “evet, güvenilirdir” demek yerinde olacaktır.

ByBit Uygulamasını İndirmek için aşağıdan kullandığınız işletim sistemini tıklayın.

ByBit Kullanıcı Yorumları

ByBit Kullanıcı Yorumları

Her anlamda başarılı çalışmaları ve kullanıcılarına sunduğu kaliteli hizmetleri ile gözde kripto para borsaları arasında yer almayı başaran ByBit, kullanıcı deneyimine önem veren yönleriyle dikkat çekmektedir. Twitter, Medium, Reddit gibi platformlarda ByBit kullanıcı yorumları incelendiğinde de olumsuz yorumların olmadığını görebilirsiniz.

ByBit Sosyal Medya Hesapları

ByBit Sosyal Medya Hesapları

Kullanıcılarını platform hakkında sosyal medya hesapları üzerinden sürekli olarak bilgilendiren ByBit, Twitter, Facebook, Medium, Reddit ve diğer sosyal medya hesaplarını aktif şekilde kullanmaktadır.

ByBit Facebook Sayfası

facebookSosyal medya platformlarının ilklerinden Facebook üzerinden aktif olarak kullanıcılarını bilgilendiren ByBit, güncel kampanyalar, borsadaki yenilikler ve diğer tüm yeni bilgileri kullanıcılarına ByBit Facebook sayfası üzerinden bildirmektedir.

Platformun sayfasını takip etmek isteyenler için ByBit Facebook linki.

ByBit Twitter

crypto-com twitterTwitter hesabı üzerinden de aktif gelişmeleri anlık olarak değerlendiren ve kullanıcılarına ulaştıran ByBit kripto para borsası, geniş kitleye sahip takipçiye sahip bir borsadır.

ByBit Twitter hesabını takip etmek isteyenler için ByBit Türkiye Twitter linki.

ByBit Instagram Hesabı

instagramAktif olarak kullanıcılarını tüm sosyal medya platformları üzerinden bilgilendiren ve yeni gelişmeler ile platform kampanyalarını paylaşan ByBit, aktif olarak instagram hesabını da kullanmaktadır.

ByBit’i Instagram üzerinden takip etmek isteyenler için ByBit Instagram linki.

ByBit Youtube Sayfası

youtubeVideoları ile yeni gelişmeleri, borsa kullanımı ve diğer bilgilendirme mesajlarını Youtube kanalı üzerinden paylaşan ByBit, geniş bir takipçi kitlesine sahiptir.

ByBit’i Youtube’dan takip etme isteyenler için ByBit YouTube linki.

ByBit Linkedin

LinkedinLinkedin, dünya genelinde en çok kullanılan aktif sosyal medya platformlarının başında gelmektedir. Büyük şirketlerin kullandıkları sosyal medya hesabını ByBit kripto para borsası da aktif olarak kullanmaktadır.

ByBit’i Linkedin üzerinden takip etmek isteyenler için ByBit Türkiye Linkedin linki.

ByBit Telegram

TelegramAnlık mesajlaşma platformu Telegram, dünya genelinde en çok kullanılan ağların başında gelmektedir. Büyük kripto para borsalarının tamamının kullandıkları Telegram, ByBit platformunun da kullandığı iletişim kanallarından biridir.

ByBit’i Telegram üzerinden takip etmek isteyenler için ByBit Türkiye Telegram linki.

ByBit Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

ByBit yasal mı?

Bybit Fintech Limited Şirketi, gelişmiş ticaret teknolojisine sahip yasal bir kripto para borsasıdır. Singapur merkezli olarak 2018 yılında kurulan borsa, birçok ülkede, ülkelerin kanunlarına uygun şekilde faaliyet sürdüren bir borsadır.

Türkiye vatandaşları ByBit kullanabilir mi?

Türkiye’de birçok kullanıcısı bulunan ByBit, aktif olarak ülkemizde faaliyet gösteren bir borsadır. Herhangi bir yasaklama ile karşı karşıya kalmayan borsa, KYC doğrulaması zorunluğu sunmaktadır.

ByBit’in sahibi kim?

Ben Zhou, merkezi Singapur'da bulunan bir kripto para birimi türevleri borsası olan Bybit'in kurucu ortağı ve CEO'sudur.

Bybit'in para çekme limitleri var mı?

ByBit’te günlük para çekme limiti maksimum 500 BTC olarak belirlenmektedir. Daha yüksek bir miktarda çekim yapmak isteyenler, planlı olarak diğer günlerde çekim yapabilirler.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz