Bitget Güvenilir mi: Borsayı Güvenilir Kılan 6 Özelliği

Singapur merkezli olarak kurulan Bitget, işlem hacmi bakımından en büyük 50 borsa arasında yer almaktadır. Güvenlik önlemleri üst düzeyde alınan borsa, aktif olarak Türkiye’de yasal olarak hizmet vermektedir.

Copy trade, spot işlem, kripto alım gibi özellikleri ile kullanıcılarına farklı bir deneyim sunan Bitget, varlık güvenliği ve kullanıcı güvenliğini ön planda tutan bir borsadır.

Bitget Exchange Nedir?

Kripto para borsalarının artış göstermeye başlaması ile birlikte kullanıcılar yeni borsalara daha fazla rağbet göstermeye başladı. Yeni olmalarından dolayı kullanıcı çekmek ve daha fazla işlem hacmine ulaşmak adına çeşitli kampanyalar, ödüller düzenleyen borsalar, kullanıcıların dikkatini çekiyor. Ancak her borsa hakkında kullanıcıların aradıkları özelliklerden biri borsanın güvenilir olup olmadığı ile ilgili araştırmalardır. Bitget güvenilir mi, sahibi kim, hangi ülkenin borsasıdır gibi sorular da bu bağlamda sık sorulan sorulardır. Biz de bu yazımızda, borsayı detaylı bir şekilde inceleyeceğiz. İşte tüm ayrıntılarıyla Bitget Exchange…

Bitget Borsasının Sahibi Kimdir?

2018 yılında Singapur’da kurulan Bitget kripto para borsası, Sandra Lou’nun liderliğinde bir borsadır. CEO’luğunu yapan Lou, Galatasaray sponsorluk anlaşmasında yaptığı değerlendirme ile gündeme gelmişti.

Bitget Genel Bilgi

Borsa Adı: Bitget
24 Saatlik Hacim: $132,632,062.89
Kurulduğu Ülke: Singapur
Kuruluş Yılı: 2018
Web Sitesi: https://www.bitget.com/

Bitget’i Güvenilir Kılan Özellikleri

Yukarıdaki veriler ele alındığında, ciddi anlamda kullanıcı kitlesine sahip bir borsa olarak karşımıza çıkan Bitget, dünyanın en güvenilir kripto para borsaları arasında yer alıyor. Kullanıcı deneyimini üst seviyede tutması, çeşitli ödüller ve referans bonusları dağıtması gibi ayrıcalıkları, kullanıcı deneyimini yükseltmeyi sağlayan etkileridir. Ancak Bitget Exchange’i güvenilir kılan temel özelliklerinin bunlar dışında olduğunu söyleyelim. Peki, Bitget’i güvenilir kılan özellikleri nelerdir?

1- Mobil ve PC Kullanımı: Bitget güvenilir mi sorusuna kullanım ayrıntıları ile cevap vermek daha doğru olacaktır. Güvenilir kripto para borsaları arasında yer alan Bitget Exchange, hem mobil hem de web uygulaması ile kolay bir kullanım sunan, asgari düzeydeki bir yatırımcı için ideal bir borsa olmayı başarmaktadır.

2- Düşük İşlem Ücretleri: Kripto para borsalarında güveni tesis eden önemli özelliklerden biri de işlem ücretleridir. Bitget kripto para borsası, kullanıcı deneyimini üst seviyeye çıkartmak amacı ile düşük işlem ücretleri ile öne çıkan bir borsa olmayı başarıyor.

3- Kolay Kullanım: Bazı kripto para borsalarında işlem yapmak, gerçekten zorlayıcı olabiliyor. Bu da kullanıcıların borsaya “güvenilmez” etiketi yapıştırmasını kolaylaştırıyor. Ancak Bitget Exchange, kullanım kolaylığı ile bu sorunun üstesinden gelmeyi başarıyor.

4- Quanto Takas Ve Kopya Ticareti

Bitget Exchange’i güvenilir kılan en büyük özelliklerinden bir diğeri de diğer borsalarda olmayan Quanto takas ve kopya ticareti özelliğine sahip olmasıdır. Bu özelliği ile de göze çarpan borsa, güvenilir kripto para borsası olmayı başarmaktadır.

5- Fon Güvenliği: Daha önce Türkiye’de birkaç borsanın yatırımcılarının parasını alarak kayıplara karışması, kullanıcıların borsalar hakkında endişe duymalarına neden oldu. Singapur merkezli kripto para borsası Bitget, varlık güvenliğini en üst düzeyde tutan borsalardan biridir. Kullanıcı varlıklarını online cüzdanlarda tutmak yerine soğuk cüzdanlarda koruyan borsa, bu yönüyle de güvenirliğini kanıtlamayı başaran borsalardan biridir.

6- 7/24 Destek: Kripto para borsaları hakkında kullanıcı şikayetlerini değerlendirdiğimizde en sık karşılaşılan şikayetlerin başında, borsaların sorun çözme noktasında yetersiz kalmalarıdır. Btiget güvenilir mi sorusuna belki de bu açıdan bakmak en doğrusu olacaktır. 7/24 canlı destek ve mail ile iletişim kurma ayrıcalığı sunan borsa, kullanıcıların yaşadıkları problemleri hızlı bir şekilde çözmektedir.

4.9

Bitget Sürpriz indirimler

En iyi kripto para borsaları arasında yer alan Bitget ile kazanmaya hazır olun!
SÜRPRİZ İNDİRİMLERBitget

Bitget Güvenirlik Tablosu

Sistem performansı Çok iyi
Mobil uygulama Var
Canlı destek Var
Sosyal medya Aktif
Çoklu dil desteği Var
4.9

Bitget Sürpriz indirimler

En iyi kripto para borsaları arasında yer alan Bitget ile kazanmaya hazır olun!
SÜRPRİZ İNDİRİMLERBitget

Bitget Kimlik Bilgileri İster mi?

Tüm güvenilir kripto para borsalarında olduğu gibi Bitget Exchange’de de KYC doğrulaması, herhangi bir kısıtlamaya takılmadan işlem yapmak isteyen kullanıcıların yapmaları gereken bir işlemdir. Kimlik doğrulaması, hem sistemi daha iyi şekilde kullanmak hem de kara para aklama ve terörü finanse etme suçlarının önüne geçmek için Bitger kripto para borsası tarafından istenmektedir.

KYC doğrulaması, her kripto para borsasında, bankalarda ve Forex borsalarında istenen bir bilgidir. Bitget, kullanıcı bilgilerini üçüncü şahıslarla paylaşmamayı taahhüt eder. Ancak herhangi bir hukuki işlemde ilgili makamların kullanıcı bilgilerini istemesi durumunda, sadece ilgili birimlerle paylaşma hakkını saklı tutmaktadır.

Dünyanın en iyi kripto para borsalarını karşılaştır!
Birbirinden farklı avantajlara sahip en iyi kripto para borsalarını karşılaştır ve avantajlarından yararlan.

Bitget Kapanır mı, Kapanırsa Ne Olur?

Her kripto para yatırımcısının girdiği borsalarla ilgili en çok merak ettikleri konuların başında borsaların kapanma ihtimalleri yer alır. Bitget kapanır mı sorusu da bu anlamda çok fazlasıyla sorulan bir sorudur. Peki, Bitget kapanır mı, kapanırsa ne olur?

Bu soruya cevap vermek için yukarıdaki veri tablosunu incelemek gerekir. Bitget, Coinmarketcap verilerine göre işlem hacmi bakımından 80. Sırada yer alan bir borsadır. Yüksek bir işlem hacmine sahip bir borsanın kapanması için bir neden yoktur. Fakat kullanıcılar yine de tedbiri elden bırakmamalıdır. Her borsanın kapanma ihtimali mutlaka vardır. Bu nedenle, tüm varlıkları bir borsada kilitlemek yerine farklı borsalar kullanmak en doğrusu olacaktır. Bitget’in kapanması gibi bir durum söz konusu olduğunda, yetkililerin verdiği bilgilere göre öncesinden kullanıcılar uyarılarak varlıklarının başka yere transfer etmeleri bilgisi verilir.

Bitget Kullanıcı Yorumları

Bitget kullanıcı yorumlarını, ekşi sözlük ve diğer platformlarda değerlendirdiğimizde, olumsuz nadir yorumların yapıldığını söyleyebiliriz. Kullanıcıların Bitget hakkında yaptıkları yorumları değerlendirdiğimizde, genel olarak pozitif yönde yorumların yapıldığını görebiliyoruz. Twitter ve diğer sosyal medya sitelerinden Bitget kullanıcı yorumlarını değerlendirebilirsiniz.

Bitget Sponsorlukları

Temmuz 2018’de kurulan Bitget’in 48 ülkede 1,8 milyondan fazla müşterisi var. Better Trading Better Life misyonumuza sıkı sıkıya bağlı kalan Bitget, dünya çapındaki kullanıcılarımıza kapsamlı ve güvenli ticaret çözümleri sunmaya ve küresel ölçekte merkezi olmayan finansın benimsenmesine katkıda bulunmaya kendini adamıştır. Eylül 2021’de Bitget, dünyaca ünlü futbol takımı Juventus’un ilk kol ortağı ve kısa süre sonra PGL Major’ın resmi eSport kripto ortağı olarak sponsorluğunu duyurdu.

Bitget borsası, son dönemlerde yaptığı reklam çalışmaları ile kendinden söz ettirmeye başladı ve Türkiye’de de hatırı sayılır kullanıcı kitlesine ulaşmayı başardı.  Bitget, Galatasaray Spor Kulübü ile 2021-22 sezonunun geri kalanı için sponsorluk anlaşmasına imza attıktan sonra özellikle daha fazla kendinden söz ettiren borsa, Türk yatırımcılar için önemli bir durak haline gelmeyi başardı.

4.9

Bitget Sürpriz indirimler

En iyi kripto para borsaları arasında yer alan Bitget ile kazanmaya hazır olun!
SÜRPRİZ İNDİRİMLERBitget

Bitget Sosyal Medya Hesapları

Aşağıda Bitget kripto para borsasına ait resmi sosyal medya hesaplarına yer verdik. Platformun güncellemelerinden anlık haberdar olmak için hesapları takip edebilirsiniz.

Platform yeniliklerine hızlı şekilde ulaşmak ve kampanyaları takip etmek için Twitter hesabını takip edebilirsiniz. Bitget resmi Twitter hesabını takip etmek için buraya tıklayın.
Sosyal medyayı aktif şekilde kullanan Bitget'i Facebook'tan da takip edebilirsiniz. Yenilikleri ve yeni gelişmeleri anlık olarak görmek için buraya tıklayın.
Bitget'in kurumsal kimliğini görmek ve yeni paylaşımlarını takip etmek için Bitget Linkedin hesabını takip edebilirsiniz. Bitget hesabına ulaşmak için buraya tıklayın.
Bitget kripto para borsasının anlık paylaşımlarını görebileceğiniz instagram sayfasını takip edebilirsiniz. Sayfaya erişmek için buraya tıklayın.

Bitget SSS

Bitget KYC doğrulaması güvenilir mi?

Yasal hizmet veren tüm kripto para borsaları gibi Bitget de kullanıcılarından KYC doğrulaması ister. KYC doğrulaması, varlıklarınızın korunması, terörü finanse etme ve kara para aklama suçlarını önlemek amacıyla istenmekte olup güvenilir bir işlemdir.

Bitget Türkiye'de yasal mı?

Singapur merkezli kripto para borsası Bitget, Türkiye'de yasal olarak hizmet vermekte olup herhangi bir yasaklama ile karşılaşmamıştır.

UYARI: Marj.org mevcut kripto para borsalarındaki bütün kazanç imkanlarından nasıl faydalanılabileceğini adım adım araştıran ve en iyi yol haritasını geliştirerek kripto para sektöründeki bütün kazanç imkanlarını sunan bir platform olup, hiçbir kripto para borsasının resmi web sitesi değildir. Sunduğumuz tüm bilgiler, güncel kazanç modelleri olmakla birlikte kesinlikle yatırım tavsiyesi içermemektedir. Paylaşılan tüm ödüller, fırsatlar ve haberler borsaların resmi paylaşımları baz alınarak derlenmiştir. Binance, Huobi, Gate.io, KuCoin ve diğer borsaların anlık gelişmelerini öğrenmek için sitemizi sık kullanılanlar sekmesine eklemeyi unutmayın.

2 YORUMLAR

 1. Kripto para borsası Bitget`in faaliyetleri durduruldu
  Singapur`da Bitget`in faaliyetleri Army Coin ismi konusunda Güney Koreli müzik grubu BTS ile yaşadığı anlaşmazlık nedeniyle durduruldu.

  Singapur, dijital para Army Coin’e destek veren kripto para borsası Bitget’in faaliyetlerini, Army Coin ismi konusunda Güney Koreli müzik grubu BTS ile yaşadığı anlaşmazlık nedeniyle durdurdu.

  HUKUKİ HAKLAR KORUNACAK

  Juventus’un sponsorları arasında olan Bitget, Army Coin’in BTS üyelerine ömür boyu finansal destek sağlamanın yolu olduğu yönünde reklam yapıyordu. Ancak BTS grubu bu kripto paranın kendileri ile ilişkisi olmadığını ve bu kripto paraya karşı hukuki haklarını koruyacaklarını açıkladılar.

  Singapur’un Bitget’in faaliyetlerini askıya almasından sonra şirket, Singapur Para Otoritesi’nin logosunu internet sitesinden çıkardı ve Singapurlu yatırımcıların uygulamasına ve internet sitesine erişimlerini engelledi.

  Böyle bir haber ile kaşılaştım gazetevatan.com sitesinde doğruluğu nedir?

  • Merhaba Murat bey, bu haber 2021’e ait bir haber. Böyle bir durum yaşandı ancak anlaşma sağlandı. Bitget şuan aktif olarak faaliyetlerine devam ediyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz