MEXC Ücretsiz SKOLL (SKOLL) Airdrop Etkinliği: 9.000.000.000.000 SKOLL

MEXC Global kullanıcılarına yeni bir airdrop etkinliği duyurdu. Resmi internet sitesinde yayınladığı haberde etkinliğin, yüksek kaliteli projeleri belirlemek ve aynı zamanda MEXC kullanıcılarına airdrop avantajları sağlamak için tasarlandığı belirtildi.

6.5

MEXC %10 komisyon indirimi

Meksika merkezli kripto para borsası MEXC'e kayıt ol %10 komisyon indirimi kazan.
%10 KOMİSYON İNDİRİMİref

Hızla büyümeye devam eden ve kullanıcı deneyimine önem veren MEXC Exchange, kullanıcılarını ödüllendirmeye devam ediyor. Ücretsiz SKOLL airdrop etkinliği kapsamında 9.000.000.000.000 SKOLL dağıtacağını duyuran borsa, katılım şartları ve airdrop etkinliği hakkında ayrıntılı bilgilere yer verdi.

İşte MEXC Global SKOLL (SKOLL) airdrop etkinliği hakkında ayrıntılı bilgiler.

MEXC Global, lansmandan önce proje ekibi tarafından MEXC’de başlatılan bir liste kampanyası olan Kickstarter’ın başka bir oturumunu başlatmaktan büyük heyecan duyuyor.

Hedefe ulaşıldığında, listeleme süreci başlatılacak ve listelemeden önce katılan kullanıcılar için ücretsiz jeton airdropları düzenlenecektir.

Oylama belirlenen hedefi karşılamıyorsa, MEXC Global proje listesini iptal edecek ve oylama jetonlarının kilidini açacaktır. Bu etkinlik, yüksek kaliteli projeleri belirlemek ve aynı zamanda MEXC kullanıcılarına airdrop avantajları sağlamak için tasarlanmıştır.

Proje Bilgileri 

(Bu bilgi proje ekibi tarafından sağlanmaktadır. Kesinlikle sadece referans içindir.)

Proje Adı: SKOLL (SKOLL)

Toplam Arz: 333.333.333.333.3333 SKOLL

Resmi Web Sitesi: http://legendofskoll.io/

Blok Gezgini: https://etherscan.io/token/0x15f2ed83abef5cdc462975310b958c237eae4710

Twitter: https://twitter.com/Freyashii

Orta: https://medium.com/@Freyashi

White Piper: Tıklayın

Proje Kısa Tanıtımı: 

SKOLL, RIBESWAP’ta piyasaya sürülen ilk jetondur, Hati ekosisteminin bir parçasıdır ve DEX ve Launchpad için bir yardımcı program jetonu olarak işlev görür.

Kickstarter’a Nasıl Katılınır?

Kullanıcılar oylamaya katılmak için MX jetonlarını stake edebilir ve ücretsiz proje airdropları kazanma şansına sahip olabilir. Taahhüt edebileceğiniz maksimum MX miktarı, anlık görüntü sırasında Spot Cüzdanınızdaki MX bakiyesine bağlıdır (MEXC, anlık görüntü süresi boyunca kullanıcıların MX varlıklarının rastgele bir anlık görüntüsünü alacaktır). 

Detaylar aşağıdaki gibidir:

 1. Para Yatırma ve Çekme: Açıldı
 2. Anlık Görüntü Dönemi: 2022-07-06 16:00 – 2022-07-07 15:59 (UTC)
 3. Oylama Dönemi: 2022-07-08 03:30 – 10:50 (UTC)
 4. Tahmini İşlem: 2022-07-08 15:00 (UTC)
 5. Oylama Bağlantısı: https://www.mexc.com/sun/assessment
 6. Airdrop Detayları:
 • Ödül Havuzu: 9.000.000.000.000 SKOLL 
 • Fiyat: 0 USDT (Referans Fiyat: 0.000000004 $ )
 1. Oylama Simgesi: MX (Oylama sınırı: maksimum 500.000 MX)
 2. Gereklilik: Minimum 10 oy (1 oy = 1 MX).
 3. Kurallar: Oylama için kullanılan jetonlar, etkinlik süresince geçici olarak kilitlenecek ve etkinlik sona erdikten sonra bir saat içinde kilidi açılacaktır. Kullanıcılar oy verme süresi bitmeden diledikleri kadar oy kullanabilirler.
 4. Ödüller: Airdrop ödülleri, etkinlik sona erdikten sonra kullanıcıların toplam oylarına göre bir saat içinde orantılı olarak dağıtılacaktır.

Daha fazla ayrıntı için lütfen Kickstarter sayfasını ziyaret edin

Listede:

1) Liste detayları Kickstarter sona erdikten sonra ayrı bir duyuru ile duyurulacaktır, lütfen takipte kalın!

2) Hedef oy oranı: %500

Oy oranı = Toplam oy değeri / ödüllerin toplam değeri

(Not: Hesaplama birimi eşit olarak USDT’ye dönüştürülecektir)

*Projeler yalnızca oy oranı %500’e ulaştığında listelenecektir.

Şartlar ve koşullar:

 • Stake edilen jetonlar, etkinlik sona erdiğinde iade edilecektir. Kickstarter etkinliğine katılım için herhangi bir ücret talep edilmeyecektir.
 • Bu etkinliğe katılan kullanıcıların, ödüllere hak kazanabilmeleri için etkinlik bitiminden önce gerekli KYC doğrulamasını tamamlamaları gerekir.
 • Bu etkinliğin nihai yorum hakkı MEXC’ye aittir.
UYARI: Marj.org mevcut kripto para borsalarındaki bütün kazanç imkanlarından nasıl faydalanılabileceğini adım adım araştıran ve en iyi yol haritasını geliştirerek kripto para sektöründeki bütün kazanç imkanlarını sunan bir platform olup, hiçbir kripto para borsasının resmi web sitesi değildir. Sunduğumuz tüm bilgiler, güncel kazanç modelleri olmakla birlikte kesinlikle yatırım tavsiyesi içermemektedir. Paylaşılan tüm ödüller, fırsatlar ve haberler borsaların resmi paylaşımları baz alınarak derlenmiştir. Binance, Huobi, Gate.io, KuCoin ve diğer borsaların anlık gelişmelerini öğrenmek için sitemizi sık kullanılanlar sekmesine eklemeyi unutmayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz