Crypto.com Para Yatırma: Banka Transferi ile Para Yatırma, Coin Transferi 2022

Crypto.com para yatırma hakkında oluşturduğumuz detaylı rehberi inceleyerek kolaylıkla para yatırma işlemini tamamlayarak alım-satım ve yatırım yapmaya başlayabilirsiniz.

Aşağıda Crypto.com’a para yatırırken dikkat edilmesi gerekenler hakkında verdiğimiz bilgilendirici açıklamamızı okuyarak daha sağlıklı ve güvenilir şekilde işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Crypto.com Para Yatırma Yöntemleri

Hesabınıza banka transferi ile (USD) transferi yaparak para yatırabilir ya da başka borsadaki varlıklarınızı Crypto.com’a transfer ederek para yatırabilirsiniz. Aşağıda sizler için hem banka transferi ile para yatırma hem de başka borsadan coin transferi yaparak para yatırma hakkında kapsamlı bilgiler verdik. Resimli anlatımımız inceleyerek, doğru şekilde işlem yapabilirsiniz.

Crypto.com Banka Transferi ile Para Yatırma

Banka transferi ile Crypto.com’a para yatırmak için aşağıdaki resimli anlatımımızı takip edebilirsiniz. Hesabınıza giriş yaptıktan sonra “Banka Transferi” menüsünü açın ve aşağıdaki adımları izleyin.

Not: Türkiye’den Crypto.com’a banka transferi ile para transferi yapılamamaktadır. Anlatımımız, anlaşmalı ülkelerde yaşayan platform kullanıcıları içindir.

Crypto.com banka transferiCrypto.com'a banka transferi ile para yatırmak için açılan sayfadan "Banka Hesabınızı Ekleyin" yazısının altında yer alan "Şimdi Ekle" butonuna tıklayın.
Crypto.com banka transferiBanka transferi işlemine başlarken açılan ekranda sizlere bilgilendirme yapılacaktır. "Sonraki" butonuna tıklayarak devam edin.
Crypto.com banka transferiYeni açılan sayfada, banka hesabınızı eklemeniz istenecektir. "Başla" butonuna tıklayarak hesabınızı onaylatın.
Crypto.com banka transferiYeni açılan ekranda bazı seçimler yapmanız gerekecektir. "Bankanın bulunduğu ülke" ve "Banka" seçimi yapmanız gerekmektedir. Türkiye'den banka transferi ile para yatırılmadığı için eğer başka bir ülkede oturuyorsanız ve Crypto.com'un desteklediği bir ülke ise seçim ve "Sonraki" butonuna tıklayın.
Crypto.com banka transferiÜlke seçimi ve banka seçimi yaptıktan sonra banka hesabınızı bağlayacağınız ekran gelecektir. Burada ister manuel isterseniz otomatik bağlantı kurarak işlem yapabilirsiniz. Banka hesabınızı bağladıktan sonra para yatırma işlemini yapmaya başlayabilirsiniz.

Crypto.com’a Coin Transferi

Crypto.com para yatırma işlemini Türkiye’den ve dünyanın tüm ülkelerinden başka kripto para borsasındaki varlıklarınızı transfer ederek gerçekleştirebilirsiniz. Hesabınıza giriş yaptıktan sonra Cüzdan>Spot Cüzdan menülerini takip ederek aşağıdaki adımları takip edin.

Crypto.com para yatırmaSpot cüzdan hesabınıza giriş yaptıktan sonra yatırmak istediğiniz coinin sağ tarafında yer alan “Yatır” butonuna tıklayın, açılan menüden “Ağ” seçin. USDT yatırımlarında diğer borsalarda TRC20 ağı var ancak Crypto.com’da bu seçenek bulunmamaktadır. Bunun yerine ERC20 ağını seçmeniz gerekiyor. Ancak ERC20 ağında transfer ücreti yüksek olduğu için, düşük komisyon ücretine sahip XRP, XLM gibi coinleri seçebilirsiniz.
Crypto.com para yatırmaYukarıdaki işlemleri yaptıktan sonra yeni açılacak sayfada, harici bir borsadan kripto para yatırmanız için size bir cüzdan kodu verecek. Adresi kopyalamak için "Adresi Kopyala" butonuna tıklayın.
Crypto.com para yatırmaAdres kopyalama işlemini yaptıktan sonra Binance hesabınıza giriş yapın ve sağ üstte yer alan “Cüzdan” sekmesine tıklayın, açılan sayfadan “Para Çekme” butonuna tıklayın.
Crypto.com para yatırmaPara çekme sayfasına geldiğinizde, hangi coini yatırmak istediğinizi soracaktır. Buradan aynı şekilde USDT yatıracaksanız “USDT” seçin ve “Ağ” bölümünü “ERC20” olarak belirleyin ve Crypto.com cüzdan kodunu ilgili alana yapıştırın. İşlemi tamamladıktan sonra onay kodlarını girin ve “Onayla” butonuna tıklayarak işlemi tamamlayın.

Crypto.com’a Para Yatırırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

En güvenilir kripto para borsaları arasında yer alan Crypto.com’a para yatırırken doğru şekilde işlem yaptığınızdan emin olmalısınız. Aşağıdaki kurallara uygun şekilde coin transferi yapmaya dikkat edin.

  1. Ağı doğru seçtiğinizden emin olun, farklı ağlar arasında transfer işlemi yapılmaz.
  2. Crypto.com USDT transferlerinde TRC20 ağı bulunmamaktadır. Bu nedenle USDT yerine XRP, XLM gibi düşük komisyon kesintileri olan coinleri tercih edin.
  3. Crypto.com’a para transferi yaparken, cüzdan adresini doğru kopyalamak için mutlaka “Kopyalama” butonunu kullanın.
  4. Transfer işlemleri, ağın yoğunluğuna göre değişebilmektedir. Transfer ettiğiniz borsada “Onaylandı” olarak gördüğünüz ve aradan uzun bir süre geçmesine rağmen hala cüzdanınıza geçmemiş ise Crypto.com destek ile iletişime geçin.
  5. Coin transferi yapmak için bilmediğiniz kişilerden yardım almayın.
  6. Banka transferi ile crypto.com’a para transferi Türkiye’den yapılmamaktadır. Almanya, Hollanda, Norveç gibi ülke vatandaşları transfer işlemini gerçekleştirebilirler.
6.5

Crypto.com 25$ Hoşgeldin bonusu

Dünyanın en güvenilir kripto para ve yatırım borsası Crypto.com'a üye ol 25$ kazan!
25$ KAYIT BONUSUref

Crypto.com SSS

Crypto.com yasal mı?

Crypto.com, dünyanın birçok ülkesinde yasal zemin üzerinde kripto para ve yatırım hizmeti sunan global bir platformdur. Türkiye'de herhangi bir yasaklama bulunmamaktadır.

Crypto.com KYC doğrulama zorunlu mu?

Gelişmiş tüm kripto para borsalarında KYC doğrulaması şart koşulmaktadır. Crypto.com da kullanıcılarının yatırım yapabilmesi ve ödül kazanabilmesi için kimlik doğrulamayı şart koşmaktadır.

UYARI: Marj.org mevcut kripto para borsalarındaki bütün kazanç imkanlarından nasıl faydalanılabileceğini adım adım araştıran ve en iyi yol haritasını geliştirerek kripto para sektöründeki bütün kazanç imkanlarını sunan bir platform olup, hiçbir kripto para borsasının resmi web sitesi değildir. Sunduğumuz tüm bilgiler, güncel kazanç modelleri olmakla birlikte kesinlikle yatırım tavsiyesi içermemektedir. Paylaşılan tüm ödüller, fırsatlar ve haberler borsaların resmi paylaşımları baz alınarak derlenmiştir. Binance, Huobi, Gate.io, KuCoin ve diğer borsaların anlık gelişmelerini öğrenmek için sitemizi sık kullanılanlar sekmesine eklemeyi unutmayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz