Yüzde 5 Sürekli Komisyon İndirimli “B1IWJ5SY” Referans Kodu İle BingX Kayıt Ol

İlk sosyal ticaret ağı olarak adını duyuran BingX (Bingbon) kayıt işlemi için aşağıda resimli olarak anlattığımız şekilde uygulayarak üyelik işlemini tamamlayabilirsiniz.

Bingx Kayıt

BingX Üyeliği Nasıl Yapılır?

Copy trade özelliğini ilk olarak kripto para dünyasına taşıyan BingX’e üye olmak için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz.

1- Kayıt Ol Butonuna Tıklayın

BingX kayıt

BingX ana sayfasına girdikten sonra sağ üst köşede yer alan “Kayıt Ol” butonuna tıklayın.

2- Bilgilerinizi Girin

BingX kayıt

Açılan forumda mail adresinizi ve şifrenizi girdikten sonra Referans kodu alanına “B1IWJ5SY” referans kodunu ekleyin. Bu referans kodu ile kayıt olduğunuzda alım-satım işlemlerinde sürekli %5 komisyon indirimi alacaksınız.

3- E-posta Doğrulama Kodunu Girin

BingX kayıt

Kayıt formunu doldurduktan sonra bulmacayı da doğru şekilde çözdüğünüzde, mail adresinize bir doğrulama kodu gönderilecektir. Bu kodu, ilgili alana yazın.

BingX KYC Doğrulaması

Hesap açma işlemini tamamladıktan sonra herhangi bir kısıtlamaya takılmamak için KYC doğrulaması yapmanız gerekir. BingX kimlik doğrulaması yapmak için aşağıdaki adımları takip edin.

1- Profil-Kimlik Doğrulaması

Bing kimlik doğrulama

Hesabınıza giriş yaptıktan sonra sağ üst köşede yer alan “Profil” sekmesine tıklayın, açılır menüden “Kimlik Doğrulaması” öğesine tıklayın.

2- Forumu Doldurun

Bing kimlik doğrulama

Açılan sayfada sizden istenen bilgileri doğru ve kendinize ait olacak şekilde girin. Tam isim ve soyisim, TC kimlik numarası bilgilerini doğru şekilde girin ve ardından “İleri” butonuna tıklayın.

3- Kimliğinizi Yükleyin, Selfie Çekin

Bing kimlik doğrulama

Yeni açılan sayfada, kimliğinizin ön yüzü ve arka yüzü ile selfie çekmenizi isteyecektir. Bu işlemi, bilgisayarınızda kamera varsa bilgisayarınızdan yapabilirsiniz. Ancak bilgisayarınızda kamera yok ise QR kodunu cep telefonunuzun kamerasından okutun ve açılan sayfada işleme kaldığınız yerden devam edin. Bu adımı tamamladıktan sonra artık kısıtlamaya takılmadan işlem yapmaya başlayabilirsiniz.

BingX Güvenlik Ayarları

BingX güvenlik

Daha sağlıklı bir kullanım için BingX güvenlik adımlarını da tamamlamanızı öneririz. Aşağıda anlattığımız şekilde ilerleyerek güvenlik ayarlarınızı tamamlayabilirsiniz.

Hesabınıza giriş yaptıktan sonra Profil resminin üzerine tıklayın, açılan menüden “Hesap ve Güvenlik” sekmesine tıklayın. Yeni açılan sayfadan; “kullanıcı adı”, “cinsiyet”, “Ana sayfada görüntülenecek olan kişisel bilgileriniz” “telefon numarası bağlama”, “şifre” ve “fon şifresi” belirleme gibi tüm güvenlik ayarlarını bu sayfa üzerinden tamamlayabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: BingX Güvenilir mi?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz