Binance Masaüstü Uygulama Kurulumu Resimli Anlatım

Binance msa üstü uygulaması bilgisayara kurulan bir uygulamadır. Web sürümü ve mobil uygulamada yapılan tüm işlemleri masaüstü uygulaması ile de yapabilirsiniz.

Binance Masaüstü Uygulaması Nasıl Kurulur?

Binance’ı bilgisayarınızdan web tarayıcı olmadan, uygulama ile kullanmak için aşağıda resimli anlatım yaptığımız şekilde kurulum yaparak kullanmaya başlayabilirsiniz.

1- Binance Ana Sayfasına Girin

Bilgisayara Binance kurma

“Her an yanında” bölümüne geldiğinizde “App Store”, “Android APK”, Google Play”, “MacOS”, “Windows”, “Linux” ve “API” seçeneklerini göreceksiniz. Eğer Windows bilgisayar kullanıyorsanız “Windows” seçeneğine tıklayın, MackBook kullanıcısı iseniz “MacOS” seçeneğine tıklayın.

Diğer uygulamalardan birini kullanıyorsanız ilgili yere tıklayın ve uygulamayı indirin.

2- Yönetici Olarak Çalıştırın

Çalıştır

İndirdiğiniz uygulama bilgisayarınızın “İndirilenler” klasörüne ya da “Hedef Yer” olarak belirttiğiniz klasöre inecektir. Klasörü açarak uygulamayı bulun ve üzerine sağ tıklayarak “Yönetici Olarak Çalıştır” seçeneğine tıklayın.

3- Dil Seçin

Dil seçin

“Yönetici Olarak Çalıştır” seçeneğine tıkladıktan sonra açılan ekranda kullanmak istediğiniz dili seçin ve “Ok” butonuna tıklayın.

4- Kurun

Kurulum

Dil seçimini “Türkçe” olarak belirledikten sonra “Kur” butonuna tıklayarak, uygulamanın bilgisayarınıza kurulmasını sağlayın.

5- Bitir

Bitir

Program bilgisayarınıza kurulduktan sonra açılan ekranda “Bitir” butonuna tıklayarak kurulumu tamamlayın.

Binance Bilgisayar Uygulamasından Neler Yapılabilir?

Binance’ın kullanıcılarına sağladığı kolaylıklardan biri de web tarayıcı yerine bilgisayara Binance uygulamasını indirerek kullanma kolaylığı sağlamaktır.

Binance bilgisayar uygulaması ile web ya da mobil uygulamasında yaptığınız tüm işlemleri yapabilirsiniz. Windows uygulamasının tek farkı, fazladan sekme açıkken işlem yapma zorluğunu ortadan kaldırmaktır.

Özellikle de günlük trade yapan kullanıcılar için hızlı işlem yapılabilmesi için bilgisayar uygulamasından Binance’ı kullanmak daha hızlı işlem yapmayı sağlar.

Binance Windows Uygulaması Güvenilir mi?

Kullanıcı deneyimini en üst seviyede tutmak için gerekli tüm çalışmaları yapan Binance, bilgisayar kullanıcılarının daha rahat işlem yapmalarını sağlamak için geliştirdiği Bilgisayar uygulamasını sunuyor.

Binance Windows uygulaması da platformun güvenlik ekibi tarafından aynı şekilde korunmaktadır. Yani herhangi bir güvenlik açığı bulunmayan ve güvenilir bir uygulamadır.

İlginizi Çekebilir: Binance Kayıt Nasıl Yapılır?

UYARI: Marj.org mevcut kripto para borsalarındaki bütün kazanç imkanlarından nasıl faydalanılabileceğini adım adım araştıran ve en iyi yol haritasını geliştirerek kripto para sektöründeki bütün kazanç imkanlarını sunan bir platform olup, hiçbir kripto para borsasının resmi web sitesi değildir. Sunduğumuz tüm bilgiler, güncel kazanç modelleri olmakla birlikte kesinlikle yatırım tavsiyesi içermemektedir. Paylaşılan tüm ödüller, fırsatlar ve haberler borsaların resmi paylaşımları baz alınarak derlenmiştir. Binance, Huobi, Gate.io, KuCoin ve diğer borsaların anlık gelişmelerini öğrenmek için sitemizi sık kullanılanlar sekmesine eklemeyi unutmayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz