XRP Fiyat Tahmini | XRP 10 Dolara Ulaşabilir mi?

0
193

XRP fiyatı son 24 saatte %0,5 kazanç kaydetti ve geçen hafta %1,5 arttı. 0,488148 dolardan, Ripple’ın SEC ile devam eden yasal mücadelesinin son aşamasına girdiğine dair piyasa beklentileriyle desteklenerek son 30 günde %37 arttı.

7.4

Huobi Global %10 komisyon indirimi

Huobi Global'e kayıt ol! %10 komisyon indirimi 120$'a varan "Hoşgeldin bonusu" kazan.
%10 KOMİSYON İNDİRİMİhuobi

XRP, geçtiğimiz ay içinde en iyi performans gösteren ilk 100 kripto para biriminden biri ve bunun nedeni büyük ölçüde Ripple vakasındaki gelişmelerin son haftalarda giderek daha fazla lehine düşmesidir. Ve önümüzdeki iki veya üç ay içinde yasal savaşın şirket için olumlu bir şekilde sona ereceğini varsayarsak, XRP’nin önemli ölçüde yükselmesi için çok güçlü bir şans var.

XRP Fiyat Tahmini

XRP’nin son kazanımları, son 30 gün içinde %12,3 oranında düşen piyasadan daha iyi performans gösterdi. Ayrıca , SEC’in 22 Aralık 2020’de Ripple ve iki yöneticisine karşı yasal işlem başlatmasından bu yana XRP fiyatının %130 gibi etkileyici bir şekilde arttığını belirtmekte fayda var.

Böyle bir artış, piyasanın Ripple’ın durumundan olumlu bir sonuçla çıkma şansının çok yüksek olduğuna inandığının bir işareti olarak alınmalıdır. Gerçekten de, piyasaya tekrar bir bütün olarak bakıldığında, ortalama kripto para fiyatları aynı zaman diliminde daha az etkileyici bir şekilde %37 arttı.

XRP’nin 2020’nin sonundan bu yana artmasıyla ilgili daha da olumlu olan şey, mevcut seviyesinin bir ayı piyasası tarafından geri tutulmasıdır. Küresel makroekonomik durum oldukça kasvetli sızmaya devam ederken, fiyatlar ya baskı altında kaldı ya da düştü, ancak XRP bu eğilimi bir ölçüde karşıladı.

Bu nedenle, Ripple durumuyla iyi bir sonuç elde ederse – ve piyasa daha yükseliş ortamını yeniden keşfederse – XRP fiyatının önemli ölçüde değer kazanabileceğine inanmak için her türlü neden var. Mevcut tüm zamanların en yüksek seviyesi, Ocak 2018’de belirlenen nispeten mütevazı bir 3,40 dolar, bu nedenle bu seviyenin rahatça üzerine çıkması oldukça olası.

Ve mevcut gelişmelere bakıldığında, Ripple’ın beklentileri sadece iyileşmeye devam ediyor. Örneğin, Yargıç Torres dün Ripple’a davasını destekleyebilecek iki ayrı amicus brifingi sunma izni verdi ve bunu böyle bir harekete karşı çıkan SEC’in dilekçelerine karşı yaptı.

Biraz daha geriye baktığımızda, XRP’nin son koşusu SEC tarafından başlatıldı ve Ripple, Eylül ayı ortasında özet karar için önergeler sundu; bu, her iki tarafın da mahkemenin davada bir karara varmasını istediği anlamına geliyor. tam deneme.

Bu hareketler 18 Eylül’de kamuoyuna duyurulmadan önce, XRP fiyatı 0,328290 dolar civarındaydı. O zamandan beri, kabaca% 48,5 arttı.

Dava sadece sona eriyor gibi görünmekle kalmıyor, aynı zamanda çok sayıda hukuk uzmanı Ripple’ın bundan iyi çıkacağına inanıyor. Bunun nedeni, davada şimdiye kadar olumlu kararlar almada başarılı olması ve mahkemenin en önemlisi, SEC’in Bill Hinman’ın 2018’de belirli kripto para birimlerinin menkul kıymet olup olmadığı konusunda yaptığı önemli bir konuşmayla ilgili e-postaları teslim etmesi gerektiğini şart koşmasıdır.

7.4

Huobi Global %10 komisyon indirimi

Huobi Global'e kayıt ol! %10 komisyon indirimi 120$'a varan "Hoşgeldin bonusu" kazan.
%10 KOMİSYON İNDİRİMİhuobi

XRP Ne Zaman Yükselir?

Soru şu ki, dava son aşamasına girmiş olsa bile tam olarak ne zaman sona erecek?

Birkaç ay önce, gözlemciler 2022’nin sonunda veya 2023’ün başlarında bir karar almayı umuyorlardı, ancak Ripple’dan Brad Garlinghouse’un son açıklamaları, en geç 2023’ün ikinci çeyreğine kadar sürebileceğini gösteriyor.

https://twitter.com/WhaleChart/status/1580088599684710400?s=20&t=SU-hA9jCsrs37abdBLjoPw

Bu, XRP sahiplerinin bir süre daha sabırlı olmaya devam etmeleri gerektiği anlamına gelir. Ancak, Yargıç Torres’in son kararının gösterdiği gibi, sabırlarının sonunda ödüllendirilmesi giderek daha olası görünüyor.

Büyük kazançlar için birkaç ay daha bekleyemeyen tüccarlar için, son haftalarda piyasayı alt üst eden birkaç küçük altcoin var ve satış öncesi tokenler özellikle kazançlı çıktı . Bu alanda gelecek vaat eden yeni bir para, bir haftadan biraz daha uzun bir süre önce satışına başlayan merkezi olmayan bir karbon kredisi piyasası olan Impact Project (IMPT).

Ethereum blok zincirine dayalı olarak, kullanıcılara NFT tabanlı karbon denkleştirmeleri ticareti yapma olanağı sağlarken, tüketicilerin yeşil girişimleri destekleyen perakendecilerle çevrimiçi alışveriş yapmalarını da sağlayacak. ESG yatırımının büyük bir şey haline geldiği bir zamanda, iyi performans gösterecek temellere sahiptir.

UYARI: Marj.org mevcut kripto para borsalarındaki bütün kazanç imkanlarından nasıl faydalanılabileceğini adım adım araştıran ve en iyi yol haritasını geliştirerek kripto para sektöründeki bütün kazanç imkanlarını sunan bir platform olup, hiçbir kripto para borsasının resmi web sitesi değildir. Sunduğumuz tüm bilgiler, güncel kazanç modelleri olmakla birlikte kesinlikle yatırım tavsiyesi içermemektedir. Paylaşılan tüm ödüller, fırsatlar ve haberler borsaların resmi paylaşımları baz alınarak derlenmiştir. Binance, Huobi, Gate.io, KuCoin ve diğer borsaların anlık gelişmelerini öğrenmek için sitemizi sık kullanılanlar sekmesine eklemeyi unutmayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz