TEGRO Airdrop: Kayıt OL Ödül 40 TGR Kazan

0
119

Yeni bir airdrop etkinliğine imza atan TEGRO, platforma yeni abone olan kullanıcılarına 40 TGR token veriyor.

Wazirx borsası kurucusunun projesi olan TEGRO aynı zamanda Binance’ın kurucusu CZ tarafından da desteklenen bir projedir.

İçeriğin Özet Başlıkları

Nasıl Katılırım?

Mail adresiniz ile kayıt olun. Mail doğrulama bilgileri bazen spam klasörüne düşebilmektedir. Kontrol edin.

Kayıt olmak için tıklayın

TEGRO Nedir?

Tegra, web 3 oyuncularının, tüccarlarının ve yatırımcılarının oyunlar arasında oyun varlıklarını keşfetmeleri, izlemeleri ve ticaret yapmaları için bir pazardır.

Genel olarak oyun varlıkları önemli bir varlık sınıfı haline gelmiştir, ancak büyük ölçekli evlat edinmeyi engelleyen bireysel oyun pazarlarına kilitlenmiştir. Tegro, likidite oluşturmak ve yüksek frekanslı işlemleri mümkün kılmak için bu varlıkları oyun dışındaki yatırımcılara ve yatırımcılara erişilebilir kılmaya inanıyor.

Tüm aktörlerin doğru kararları vermelerine yardımcı olmak için her bir varlık için ayrıntılı bağlam sağlamak üzere blok zincirinden veri madenciliği yapacağız ve oyun geliştiricileriyle ortaklık kuracağız.

Şimdiye kadar yaratılmış en fazla 1,7 Milyar TGR madeni para olacak ve bir süre içinde tgr’nin değerinin, faydasının ve likiditesinin önemli ölçüde artmasını bekliyoruz.

Tegro kayıt ve sevk ödül programı aracılığıyla TGR paralarına sahip olarak, madalyonun ilk sahiplerinden biri olursunuz ve madalyonun artan faydası ve talebi ile fayda elde etmenizi bekliyoruz.

UYARI: Marj.org mevcut kripto para borsalarındaki bütün kazanç imkanlarından nasıl faydalanılabileceğini adım adım araştıran ve en iyi yol haritasını geliştirerek kripto para sektöründeki bütün kazanç imkanlarını sunan bir platform olup, hiçbir kripto para borsasının resmi web sitesi değildir. Sunduğumuz tüm bilgiler, güncel kazanç modelleri olmakla birlikte kesinlikle yatırım tavsiyesi içermemektedir. Paylaşılan tüm ödüller, fırsatlar ve haberler borsaların resmi paylaşımları baz alınarak derlenmiştir. Binance, Huobi, Gate.io, KuCoin ve diğer borsaların anlık gelişmelerini öğrenmek için sitemizi sık kullanılanlar sekmesine eklemeyi unutmayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz