PrimeBox x CHZ Taraftar Token Kutlaması: Ödül 2 Milyon USDT

En güvenilir kripto borsası Huobi Global, yeni bir etkinliğe imza attı. PrimeBox x CHX taraftar tokenları bugün (19 Temmuz 2022) Huobi Global’e geliyor.

7.4

Huobi Global %10 komisyon indirimi

Huobi Global'e kayıt ol! %10 komisyon indirimi 120$'a varan "Hoşgeldin bonusu" kazan.
%10 KOMİSYON İNDİRİMİhuobi

Huobi Global resmi internet sitesinde yapılan duyuruda  her gün mega ödül havuzumuzdan pay kazanmak için Magic CHZ oluşturun ve tutan kişiler arasında 2 milyon USDT mega ödülü paylaşılacağı duyuruldu.

Etkinlik süresi : 19 Temmuz 2022’de 12:00:00 (UTC) ile 29 Temmuz’da 11:59:59 (UTC) arasında

PrimeBox’a katılın, Magic CHZ almak için kartları toplayın ve ödül havuzumuzdan pay kazanın!

Kurallar

 1. Etkinlik sırasında “CHZ”, “PSG”, “ATM”, “JUV” ve “OG” olmak üzere beş farklı kart toplamak için etkinlik sayfasındaki spot/türev alım satım görevlerini tamamlayabilirsiniz. Alternatif olarak, Meydan Okuma Görevleri, Yönlendirme, Yeni Listeleme, Ticaret Botu, Huobi Kazanma, İkili Yatırım, Huob NFT, Huobi Live, Huobi Topluluğu veya Huobi Türevleri Ticaret Yarışması gibi etkinliklere katılarak da kart kazanabilirsiniz. Tüm kartlar, bir bağlantı veya UID/DID numaraları aracılığıyla bir arkadaşınıza hediye edilebilir. Kartlar, arkadaşlarınızı size bir destek vermeye davet ederek elde edilebilir. Bağlantı yoluyla bir kart toplamak için alıcının Huobi Uygulamasını indirmesi ve alınan paylaşılan bağlantı aracılığıyla etkinliği etkinleştirmesi gerekir.
 2. Beş kartın tamamıyla, CHZ rozetleri, Futbol Genie NFT’leri, İşlem ücreti indirim kuponları, PrimeList Kesin Kazanma biletleri ve CandyDrop Kesin Kazanma biletleri kazanmak için bir Magic CHZ oluşturabilirsiniz. Etkinlik sırasında, katılan tüm kullanıcılar, her gün saat 12:00’de (UTC) sahip oldukları yeni Magic CHZ sayısına göre günlük ödül havuzundan pay alabilirler. Etkinlik boyunca toplam 10 ödül havuzu vardır.
 • Bireyin Magic CHZ varlıklarının ödül havuzuna oranı = Bireyin gün içinde oluşturduğu Magic CHZ sayısı/ Gün içinde tüm katılımcı kullanıcılar tarafından oluşturulan Magic CHZ’lerin toplam sayısı * %100
 • Bireyin ödül havuzundaki payı = Bireyin Magic CHZ varlıklarının ödül havuzuna oranı * Günlük PrimeBox ödül havuzu
 • Hesaplama döngüsü: T Günü 12:00:00 (UTC) ile T+ 1 Günü 11:59:59 (UTC) arası
 1. Herhangi bir PrimeBox kartı kazanmak için CHZ parçalarını toplayın: Etkinlik sırasında, CHZ parçaları etkinlik sayfasında veya kartların arkasında bulunabilir ve parçaya tıklanarak toplanabilir. Toplanan her 10 parça, rastgele bir PrimeBox kartı ile değiştirilebilir.
 2. PrimeBox kartları kazanmak için kristalleri toplayın: Toplanan her 10 kristal, rastgele bir PrimeBox kartı ile değiştirilebilir.
 3. Bir Football Genie NFT almak için DID’nizi talep edin. Etkinlik sırasında, kullanıcılar etkinlik sayfasında özel bir DID oluşturabilir ve eş zamanlı olarak avatarınız olarak ayarlanabilen bir Futbol Genie NFT’si alabilirler. PrimeBox x CHZ Taraftar Tokenları etkinliğindeki bu özel NFT, Huobi NFT’de takas edilebilir. Huobi NFT hakkında daha fazla bilgi edinmek için buraya tıklayın 

Ekstra NFT Ödülleri

 • Aşağıdaki dokuz NFT koleksiyonundan herhangi birinin sahipleri ek ayrıcalıklara sahiptir: Prime Voyager, Women With Crypto, Hanazawa Kana, Easter Bunny, Holy Crab, Ula, Pizza Day, CUBE karnavalı ve Football Genie. NFT’yi avatar olarak kullanarak, NFT’nin seviyesine bağlı olarak her gün ekstra kartlar kazanabilirsiniz. Football Genie NFT ile Prime Voyager, Women With Crypto, Hanazawa Kana, Easter Bunny, Holy Crab, Ula, Pizza Day ve CUBE Carnival NFT koleksiyonlarından iki kat daha fazla kart alabilirsiniz. Nadir bir NFT için verilen ekstra kart sayısı, normal bir NFT’nin iki katıdır.
 • Bir kullanıcının birden fazla avatarı varsa, sahip olduğunuz NFT sayısı ne olursa olsun, kartlar şu anda kullanmakta olduğunuz NFT avatarına göre verilecektir. Kullanıcılara, halihazırda kullandıkları NFT avatarına göre günde bir kez kart verilecektir.
 • Kullanıcılar 19 Temmuz – 28 Temmuz tarihleri ​​arasında her gün saat 13:00’te (UTC) sınırlı sayıda SSR Football Genie ve SR Football Genie NFT satın alma şansına sahip olacaklar. SSR Football Genie NFT için PrimeList için üç kesin kazanma şansı verilecek sahipleri ve SR Football Genie NFT sahipleri için PrimeList için kesin bir kazanma şansı.
 • Kullanıcılar, 19 Temmuz ile 28 Temmuz tarihleri ​​arasında her gün saat 13:00’te (UTC) sınırlı sayıda SSR Football Genie ve SR Football Genie NFT satın alma şansına sahip olacaklar. SSR Football Genie’yi kullanan kullanıcılara beş garantili PrimeList tahsisi verilecektir. SR Football Genie NFT’yi kullanan kullanıcılara NFT ve bir garantili PrimeList tahsisi verilecektir.
NFT Koleksiyonu NFT Katmanı Her gün verilecek ekstra kartlar
Premium Voyager SSR 10
N 1
Kriptolu Kadınlar SSR 10
SR 5
N 1
Paskalya Tavşanı SSR 10
N 1
Hanazawa Kana (Meta Kızım) SSR 10
Hanazawa Kana (Doğum Günü Sürümü) SSR 10
Hanazawa Kana (Ses Büyüsü) N 1
Hanazawa Kana (Park Masal) N 1
Hanazawa Kana (Klasik Sürüm) N 1
Hanazawa Kana (Anıt Sürümü) N 1
Kutsal Yengeç SSR 10
ULA UR 10
SSR 5
SR 5
R 1
N 1
Pizza Günü NFT SSR 10
SR 5
N 1
KÜP Karnavalı SSR 10
SR 5
R 1
N 1
futbol cin SSR 20
SR 10
R 5
N 2
 • Etkinlik sırasında herhangi bir nadir NFT satın alırsanız, lütfen satın aldığınız NFT’nin ekstra ödüller için uygun olup olmadığını kontrol edin. Yeni NFT, satın alma işleminden sonraki ikinci günden itibaren ekstra kart ödülleri alma hakkına sahiptir.
 • Herhangi bir satın alma işlemi yapmadan önce, lütfen satın aldığınız SSR/SR Football Genie NFT’nin PrimeList garantili servis tahsisi ayrıcalığı ve kalan garantili servis tahsisi sayısına sahip olup olmadığını onaylayın.

Notlar:

 1. Alt hesaplar bu etkinliğe katılmaya uygun değildir.
 2. Bu aktivite yalnızca Huobi Uygulamasında mevcuttur.
 3. Kullanıcılar Magic CHZ oluşturmak için kimlik doğrulamasını tamamlamalıdır.
 4. İşlem ücretlerinin puan kartları veya işlem ücreti indirim kuponları ile dengelendiği spot işlem hacmi, spot işlem görevleri kapsamında sayılmayacaktır.
 5. Yerel uyumluluk gereksinimleri nedeniyle, aşağıdaki ülke ve bölgelerdeki kullanıcılar bu etkinliğe katılmaya uygun değildir: Anakara Çin, Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, Japonya, Singapur, Küba, İran, Kuzey Kore, Sudan, Suriye, Venezuela ve Kırım.
 6. Kara para aklama, birden fazla hesabın manipüle edilmesi, kendi kendine ticaret ve emir eşleştirme dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere herhangi bir hile davranışında bulunduğu tespit edilen kullanıcılar diskalifiye edilecektir. Huobi Global, kullanıcılara ceza uygularken hile yapan hesabı dondurma ve kazançlarını kaybetme hakkını saklı tutar.
 7. Huobi Global, bu etkinlik için nihai karar hakkını saklı tutar.
 8. Huobi Global, önceden haber vermeksizin herhangi bir zamanda herhangi bir nedenle bu etkinliği değiştirme, değiştirme ve iptal etme hakkını saklı tutar.
UYARI: Marj.org mevcut kripto para borsalarındaki bütün kazanç imkanlarından nasıl faydalanılabileceğini adım adım araştıran ve en iyi yol haritasını geliştirerek kripto para sektöründeki bütün kazanç imkanlarını sunan bir platform olup, hiçbir kripto para borsasının resmi web sitesi değildir. Sunduğumuz tüm bilgiler, güncel kazanç modelleri olmakla birlikte kesinlikle yatırım tavsiyesi içermemektedir. Paylaşılan tüm ödüller, fırsatlar ve haberler borsaların resmi paylaşımları baz alınarak derlenmiştir. Binance, Huobi, Gate.io, KuCoin ve diğer borsaların anlık gelişmelerini öğrenmek için sitemizi sık kullanılanlar sekmesine eklemeyi unutmayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz