Marj.org Özel Komisyon İndirimli VQWG4MYT Referans Kodu ile Poloniex Kayıt

Poloniex kayıt işlemini kolay ve güvenilir bir şekilde tamamlayarak sürpriz komisyon indirimleri kazanmak için “VQWG4MYT” referans kodu ile kayıt olmak için aşağıda resimli anlatım yaptığımız gibi işlem yapabilirsiniz.

Poloniex kayıt

Poloniex Üyelik Oluşturma

Poloniex kaydınızı oluşturmak için “Kayıt” sayfasını açın. Poloniex kayıt linki için tıklayın.

1- Forumu Doldurun

Poloniex kayıt

Yukarıda verdiğimiz linke tıkladığınızda açılan sayfadan E-posta adresi, şifrenizi ve şifrenizi doğrulamak için ikinci defa girin. Daha sonra yönlendirme kodu alanı boş ise “VQWG4MYT” referans kodunu yazdıktan sonra “Doğrulama için tıklayın” seçeneğine tıklayın, bulmacayı çözün ve “Kaydolarak 18 yaş ve üzeri olduğumu kabul ediyorum” yazısının yanındaki clicke tıklayarak “Kaydolun” butonuna tıklayın.

2- Mail Adresinizi Doğrulayın

Poloniex kayıt

Yukarıdaki işlemleri doğru şekilde yaptıktan sonra Poloniex kayıt işleminin tamamlanması için size bir mail gönderecektir. Burada yer alan “E-Posta adresimi doğrula” butonuna tıklayın.

Poloniex Kimlik Doğrulama

Poloniex Kimlik Doğrulama

Hesabınızı kolaylıkla kullanmaya devam ederken herhangi bir çekim sınırına takılmamak için Poloniex kimlik doğrulama (KYC) yapmanız gerekir. Aşağıdaki adımları takip ederek kolaylıkla kimliğinizi doğrulayabilirsiniz.

1- Profil ve Güvenlik

Poloniex KYC doğrulama

Hesabınıza giriş yaptıktan sonra profilinizin üzerine tıklayın, açılan sekmeden “Profil ve Güvenlik” sekmesine tıklayın.

2- Başlayın

Poloniex KYC doğrulama

Sayfa açıldığında sol köşede yer alan “Başlayın” butonuna tıklayarak Poloniex KYC doğrulaması işlemine geçebilirsiniz.

3- Forumu Doldurun

Poloniex KYC doğrulama

KYC doğrulamasını tamamlamak için ilk adım olarak “Başla” butonuna tıkladığınızda bir forum açılacaktır. Buradan, ülke, isim, soyisim gibi istenen bilgileri doldurun ve daha sonra “Gönder” butonuna tıklayın.

4- Kimlik Doğrulamasını Başlat

Poloniex KYC doğrulama

Yukarıdaki bilgileri doğru şekilde girdikten sonra açılan sayfada “Başlat” butonuna tıklayarak Poloniex kimlik doğrulama işlemine geçebilirsiniz.

5- Kimlik Türü Seçin

Poloniex KYC doğrulama

Açılan yeni sayfada kimlik doğrulama işlemini nasıl yapmak istediğiniz soran seçenekler görülecek. Buradan; “Pasaport”, “Kimlik” ya da “Sürücü belgesi” seçeneklerinden birini seçerek devam edebilirsiniz.

6- Kimliğinizin Ön ve Arka Yüzünü Yükleyin

Poloniex kimlik doğrulama

Bu adımda seçtiğiniz onay tipi kimlik ise önce kimliğinizin ön yüzünü yükleyin, daha sonra arka yüzünü yükleyin ve “Gönder” butonuna tıklayın.

Poloniex 2FA Kurulumu

Poloniex 2FA Kurulumu

Hesabınızı daha güvenli hale getirerek kullanmaya devam etmek için 2FA uygulamasını kullanmanızı öneririz. Poloniex 2FA kurulumunu gerçekleştirmek için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

1- Profil – 2FA

Poloniex 2FA

Profilinize tıkladığınızda açılır menüden “2FA” sekmesini tıklayın.

2- Uygulamayı Kurun

Poloniex 2FA

2FA butonuna tıkladığınızda açılan sayfadan QR kodu ile Google Authenticator uygulamasını kolaylıkla kurabilirsiniz. Manuel kurulum yapmak için “16-Digit Key” yazan yerdeki kodu alarak 2FA uygulamasına yazarak da kurulumu gerçekleştirebilirsiniz.

Önceki İçerikByBit İletişim Bilgileri (E-Posta, Sosyal Medya)
Sonraki İçerikPoloniex Para Yatırma
Poloniex.com Bilgilendirme Sayfası'na "Hoşgeldiniz" Poloniex borsası ile ilgili yaşadığınız sorunların çözümü ile ilgili ayrıntılı bilgilere sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Marj.org, Poloniex Kripto Para Borası ile resmi anlaşması bulunmayan, borsa bilgilerini araştırarak sunan bir platformdur. Yaşadığınız sorunların çözümü ile ilgili uzman ekibimizden destek alarak daha kısa sürede çözüm bulabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz