Phemex TR Kampanyası: APP ile 3 AppleWatch ve 150.000$ Kazanma Şansı

0
226

Türkiye piyasasına hızlı bir giriş yapan Phemex TR, düzenlediği yeni kampanya ile 150,000$ ve 3 AppleWatch kazanma şansı sunuyor.

5.5

Phemex TR sürpriz bonuslar

Phemex TR Kayıt Ol, KYC Doğrulaması yap, 5$ Bonus Kazan.
5$ KAYIT BONUSU KAZANphemextr

Yakın dönemde Türkiye piyasasına giriş yaparak yeni kullanıcı kitlesi hedefine ulaşmaya çalışan Phemex kripto borsası, Phemex TR uygulamasını indiren kullanıcıları arasında yapacağı çekiliş ile 150.000$ ve Apple Watch gibi hediyeler vereceğini bildirdi.

Resmi internet sitesinde yaptığı açıklamada, Kampanya sürecinde 3 şanslı kişi Apple Watch’un sahibi olacağını bildiren Phemex, 30 dolara varan spot işlem kuponu dağıtılacağını bildirdi.

Kampanyaya Nasıl Katılırım?

 1. https://phemextr.onelink.me/ECD5/8d3cg2ds aracılığıyla Phemex TR uygulamasını indirin.
 2. Bir Phemex TR hesabı açın. Açmak için tıklayın
 3. ‘Spot İşlem’e tıklayın ve bir Phemex Global hesabı oluşturun. Eğer halihazırda bir hesabınız varsa, onu Phemex TR hesabınıza bağlayın.

Phemex TR kampanya

 1. 10$ değerindeki spot işlem kuponunuzu talep edin.
 2. Phemex TR uygulamasını kullanarak bir TRY yatırım işlemi yapın, ardından 20$ değerindeki spot işlem kuponunuzu talep edin!

Tarihler:

Ödüllere hak kazanabilmek için kampanya sürecinde katılım gösterdiğinizden emin olun.

 • Kampanya Süreci: 7 Eylül 2022 0:00 UTC – 18 Eylül 2022 24:00 UTC
 • Ödül Dağıtımı: 10 Eylül 2022 – 23 Eylül 2022

Koşul ve Şartlar

 • Bu etkinliğe katılabilmek için duyuru sayfasındaki bütün gereklilikleri tamamlamanız gerekmektedir.
 • Her gün 5000 yeni kullanıcıyı ödüllendireceğiz. İlk gelen alır esası uygulanacaktır. Kayıt olmak için elinizi çabuk tutun!
 • Her kullanıcı yalnızca tek bir hesapla katılabilecektir. Aynı IP adresinden ya da UID’den birden fazla hesap tespit edilmesi durumunda tüm hesaplar diskalifiye edilecektir.
 • Bu kampanya piyasa yapıcılar ve kurumsal yatırımcıların katılımına uygun değildir.
 • Ödülleri alabilmek için, kullanıcıların e-posta adresleriyle bağlantılı bir Phemex UID sunmaları gerekmektedir. Kullanıcıların ödüllerini talep etmek için kazananların duyurulduğu e-posta adresine 14 gün içinde yanıt vermesi gerekmektedir.
 • Aşağıdaki eylemler derhal diskalifiye ile sonuçlanacaktır: toplu hesap kaydı, piyasa manipülasyonu yoluyla elde edilen karlar, kendi çıkarına işlem yapma veya hacim artırıcı sahte işlemler.
 • Sadece ana hesaplar bu yarışmaya katılabilir. Alt hesaplar sayılmayacaktır.
 • Bu kampanya yalnızca Türkiye’de geçerlidir.
 • Phemex bu kurallarda herhangi bir nihai ve bağlayıcı değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Phemex TR Güvenilir mi?

Phemex, bankacılık devi Morgan Stanley’in 8 eski çalışanı ve CEO Jack Tao tarafından yönetilen bir kripto borsasıdır. 100X kaldıraç oranına kadar vadeli işlem yapmayı sağlayan borsa, yakın zamanda Türkiye’deki kullanıcıları ile de buluştu.

Yaptığı kampanya ve düzenlediği ödülleri ile kullanıcılarının dikkatini üzerine çekmeyi başaran Phemex TR, en güvenilir kripto borsaları arasında yer almaktadır.

Phemex TR güvenilir mi hakkında yayınladığımız makalemizi inceleyerek borsanın güvenirliği hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.

UYARI: Marj.org mevcut kripto para borsalarındaki bütün kazanç imkanlarından nasıl faydalanılabileceğini adım adım araştıran ve en iyi yol haritasını geliştirerek kripto para sektöründeki bütün kazanç imkanlarını sunan bir platform olup, hiçbir kripto para borsasının resmi web sitesi değildir. Sunduğumuz tüm bilgiler, güncel kazanç modelleri olmakla birlikte kesinlikle yatırım tavsiyesi içermemektedir. Paylaşılan tüm ödüller, fırsatlar ve haberler borsaların resmi paylaşımları baz alınarak derlenmiştir. Binance, Huobi, Gate.io, KuCoin ve diğer borsaların anlık gelişmelerini öğrenmek için sitemizi sık kullanılanlar sekmesine eklemeyi unutmayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz