PancakeSwap Kayıt Nasıl Yapılır?

PancakeSwap kayıt işlemi, sanıldığının aksine çok daha kolay bir şekilde yapılabilmektedir. Aşağıdaki adımları takip ederek hesabınızı kolaylıkla aktif edebilirsiniz.

MetaMask ile PancakeSwap  Kayıt Olma

Merkeziyetsiz kripto borsası PancakeSwap’e kayıt olmak için aşağıdaki resimli anlatımımızı sırasıyla takip edebilirsiniz. Yardım almak istediğiniz konuda, yorum bölümünden sorunuzu sorabilirsiniz.

1- Cüzdan Eklentisi Kurun

Pancakeswap kayıt

Google Chrome kullanıyorsanız, Metamask eklentisini tarayıcınıza yükleyerek kayıt işlemini kolaylıkla tamamlayabilirsiniz.

Metamask cüzdan kurulumu hakkında bilgi almak için tıklayın

2- Cüzdan Bağlayın

Pancakeswap kayıt

PancakeSwap ana sayfasına girdikten sonra sağ üst köşede yer ala “Cüzdan Bağla” butonuna tıklayın.

3- Cüzdan Seçin

Pancakeswap kayıt

Cüzdan bağla butonuna tıkladığınızda hangi cüzdanı kullanmak istediğinizi soran bir ekran göreceksiniz. Metamask, Trust Wallet ve diğer cüzdan seçeneklerinin listelendiği ekrandan istediğiniz cüzdan tipini seçin ve üyelik işleminizi tamamlayın.

PancakeSwap Güvenilir mi?

Yiyecek temalı olarak oluşturulan ve en gelişmiş kripto para borsalarından biri olan PancakeSwap, diğer borsalardan daha farklı bir mantık ile çalıştığı için yeni kullanıcılar, güvenirliği ile ilgili haklı olarak bazı endişelere kapılıyorlar. Peki, PancakeSwap kayıt olmak güvenilir mi?

Merkeziyetsiz olması özelliğinden dolayı diğer geleneksel kripto para borsalarında koşulan şartlar, PancakeSwap kayıt işleminde koşulmamaktadır. KYC doğrulama, şifre belirleme, e-posta belirleme gibi zorunlu şartlar, bu platformda söz konusu değildir. Bunun yerine kullanıcıların sahip oldukları Metamask, Trust Wallet gibi mobil cüzdanlara aktarılan coinler üzerinden işlem yapılır.

Bir anlamda PancakeSwap, sizin varlıklarınıza müdahale edemez, güvenlik önlemlerini almak, mobil cüzdanlarınızı ve varlıklarınızı korumak tamamen sizin elinizdedir. Bu nedenle PancakeSwap’e kayıt olmak herhangi bir güvenlik sorununa neden olmaz.

PancakeSwap güvenilir mi konusunda yaptığımız değerlendirmeye ulaşmak için buraya tıklayın.

UYARI: Marj.org mevcut kripto para borsalarındaki bütün kazanç imkanlarından nasıl faydalanılabileceğini adım adım araştıran ve en iyi yol haritasını geliştirerek kripto para sektöründeki bütün kazanç imkanlarını sunan bir platform olup, hiçbir kripto para borsasının resmi web sitesi değildir. Sunduğumuz tüm bilgiler, güncel kazanç modelleri olmakla birlikte kesinlikle yatırım tavsiyesi içermemektedir. Paylaşılan tüm ödüller, fırsatlar ve haberler borsaların resmi paylaşımları baz alınarak derlenmiştir. Binance, Huobi, Gate.io, KuCoin ve diğer borsaların anlık gelişmelerini öğrenmek için sitemizi sık kullanılanlar sekmesine eklemeyi unutmayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz