MEXC Güncelleme Kutlaması: Ödül 5 MX Airdrop

Kullanıcı sayısını her geçen gün arttırmaya devam eden MEXC Global, “güncelleme kutlaması” yapıyor. Etkinlik kapsamında 5 MX airdrop verilecek.

6.5

İçeriğin Özet Başlıkları

MEXC %10 komisyon indirimi

Meksika merkezli kripto para borsası MEXC'e kayıt ol %10 komisyon indirimi kazan.
%10 KOMİSYON İNDİRİMİref

Resmi internet sitesinden yaptığı duyuruda Kampanya döneminde 2000 USDT’nin üzerinde birikmiş spot işlem hacmine ulaşan kullanıcılar 5 MX airdrop ile ödüllendirileceğini belirten MEXC, şartları karşılayan ilk 10.000 kullanıcı, ilk gelene ilk hizmet esasına göre ödül kazanacağını duyurdu.

Etkinlik Detayları:

  1. Toplam Spot İşlem Hacmi = Alışlar + Satışlar (ETF ürünleri dahil değildir.)
  2. Ödüller etkinlik bittikten sonra 2 gün içinde dağıtılacaktır, kullanıcılar [Varlıklar] – [Geçmiş] – [Diğer] bölümünden kontrol edebilirler.
  3. Ödülleri alabilmek için KYC doğrulamasının tamamlanmış olması gereklidir.
  4. MEXC bu etkinlik hakkındaki son kararı verme hakkına sahiptir.
  5. Bu etkinliğe yalnızca doğrudan e-posta alan kullanıcılar katılabilir, e-postanın yönlendirilmesi ile katılan kullanıcılar geçerli sayılmayacaktır.

MEXC Nedir?

MEXC, Meksika merkezli olarak kurulmuş bir kripto takas platformudur. Türkiye’de de çok sayıda kullanıcısı bulunan platform, sürekli olarak düzenlediği kampanya ve etkinlikleri ile kullanıcılarını ödüllendiren bir platformdur.

Güvenilir kripto borsaları arasında yer alan MEXC, Türkçe canlı destek sayfasından müşteri sorunlarını kısa sürede yanıtlayan ve mağduriyetlerin yaşanmasını engelleyen bir kripto para takas platformudur.

Bitcoin, Ethereum, Litecoin başta olmak üzere birçok altcoin seçeneği ile kullanıcılarının alım-satım yapmasını sağlayan MEXC Global, sağladığı avantajlarıyla ön plana çıkmaktadır.

MEXC Global hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayın

UYARI: Marj.org mevcut kripto para borsalarındaki bütün kazanç imkanlarından nasıl faydalanılabileceğini adım adım araştıran ve en iyi yol haritasını geliştirerek kripto para sektöründeki bütün kazanç imkanlarını sunan bir platform olup, hiçbir kripto para borsasının resmi web sitesi değildir. Sunduğumuz tüm bilgiler, güncel kazanç modelleri olmakla birlikte kesinlikle yatırım tavsiyesi içermemektedir. Paylaşılan tüm ödüller, fırsatlar ve haberler borsaların resmi paylaşımları baz alınarak derlenmiştir. Binance, Huobi, Gate.io, KuCoin ve diğer borsaların anlık gelişmelerini öğrenmek için sitemizi sık kullanılanlar sekmesine eklemeyi unutmayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz