MEXC BONE USDT Vadeli İşlemleri Başlatıyor: 6.000 USDT Bonuslu

MEXC Global yeni coin listelemeleri devam ediyor. Resmi internet sitesinde yapılan duyuruda, 4 Ağustos 2022 itibari ile vadeli işlemlerde BONEUSDT alım-satımına başlanacağını duyurdu.

6.5

MEXC %10 komisyon indirimi

Meksika merkezli kripto para borsası MEXC'e kayıt ol %10 komisyon indirimi kazan.
%10 KOMİSYON İNDİRİMİref

BONEUSDT, hem çapraz marj hem de izole marj modunda 1-20x kaldıraç serbest ayarını destekler. MEXC uygulaması ve web sitesinde kullanıma sunulacak.

Yeni listelemeyi kutlamak için, kullanıcıların BONEUSDT vadeli işlemlerine davet edildiği ve 6.000 USDT vadeli işlem bonusundan pay kazanma şansına sahip olduğu bir kampanya başlatacağız!

Etkinlik Süresi: 05 :3 0, 4 Ağustos – 05:30, 9 Ağustos  (UTC)

Nasıl katılınır:

Etkinliğe katılmak için öncelikle MEXC hesabınızı oluşturmanız gerekir. Ücretsiz MECX hesabınızı oluşturmak için tıklayın

Etkinlik 1 :  Yeni Vadeli İşlem Kullanıcıları için Toplam  2.000 USDT Hoş Geldiniz Bonusu

Kampanya sırasında, kümülatif BONEUSDT vadeli işlem hacmi 2.000 USDT’den az olmayan ilk vadeli işlem yatırımcıları, 10 USDT vadeli işlem bonusu alacak. Yalnızca ilk 200 uygun kullanıcıyla sınırlıdır.

BONEUSDT Vadeli İşlemlerinde İşlem Yapmak İçin Buraya Tıklayın >>

Bunun yanı sıra, kullanıcılar aynı zamanda “Acemi Vadeli İşlemler Alım Satım Ödül Kampanyası”na katılarak ekstra bonus kazanabilirler.

1.000$ Bonus Talep Edin (Web):  https://www.mexc.com/futures-activity/bonus

1.000 $ Bonus Talep Edin (Mobil):  https://m.mexc.me/futures/activity/bonus

Etkinlik 2 :  4,000 USDT Bonusu Kazanmak için BONEUSDT Vadeli İşlemlerinde İşlem Yapın

Kampanya süresince, 5.000 USDT’den az olmayan en yüksek işlem hacmine sahip ilk 200 kullanıcı, 4.000 USDT vadeli işlem bonus ödülünden pay kazanacak:

Rütbe

Ödül (Vadeli İşlemler Bonusu)

Minimum İşlem Hacmi 
1 inci 1.000 USDT ≥ 500.000 USDT
2. 500 USDT ≥ 300.000 USDT
3 üncü 100 USDT ≥ 100.000 USDT
4-200. Kalan ödül havuzunu , her kullanıcının işlem hacmine göre, kullanıcı başına 50 USDT vadeli işlem bonusu ile paylaşın . ≥ 5.000 USDT

BONEUSDT Vadeli İşlemlerinde İşlem Yapmak İçin Buraya Tıklayın >>

Son olaylar:

  1. 1.000 USDT Vadeli İşlem Acemi Hediyesi, Şimdi Talep Edin >>

Notlar:

  1. Etkinlik 1’deki bonus, yalnızca yeni vadeli işlem kullanıcıları veya mevcut kullanıcılar tarafından, aktifleştirilmiş vadeli işlem hesapları altında herhangi bir ticaret faaliyeti veya fon transferi olmaksızın kullanılabilir.
  2. Hem uzun hem de kısa pozisyonlardaki işlemler geçerlidir ve etkinliğe katılım için işlem hacmi dikkate alınacaktır.
  3. Ödüller, etkinlik sonuçlandıktan sonra 7 iş günü içinde dağıtılacaktır.
  4. MEXC, yıkama ticaretine dahil olan herhangi bir katılımcının veya bir hile eylemi olarak mahkum edilebilecek herhangi bir şüpheli faaliyetin uygunluğunu iptal etme hakkını saklı tutar. MEXC, ödülü kaybetme veya söz konusu kullanıcıların hesabını dondurma hakkını saklı tutar.
  5. MEXC, yukarıdaki etkinlik bilgileri için nihai yorumlama hakkını saklı tutar.

Vadeli işlem bonusunu kullanma talimatları için lütfen şu adrese bakın:

https://support.mexc.com/hc/en-001/articles/360054434472 

MEXC Vadeli İşlemleri yalnızca en yüksek piyasa değeri olan madeni paraları değil, aynı zamanda UNI, SUSHI, DOT, YFI, YFII, HNT, FLM vb. Gibi DeFi projelerini ve Polka Projelerini de destekler. İlerleyen zamanlarda, daha fazla vadeli işlem piyasaya sürülecek, lütfen bizi izlemeye devam edin.

UYARI: Marj.org mevcut kripto para borsalarındaki bütün kazanç imkanlarından nasıl faydalanılabileceğini adım adım araştıran ve en iyi yol haritasını geliştirerek kripto para sektöründeki bütün kazanç imkanlarını sunan bir platform olup, hiçbir kripto para borsasının resmi web sitesi değildir. Sunduğumuz tüm bilgiler, güncel kazanç modelleri olmakla birlikte kesinlikle yatırım tavsiyesi içermemektedir. Paylaşılan tüm ödüller, fırsatlar ve haberler borsaların resmi paylaşımları baz alınarak derlenmiştir. Binance, Huobi, Gate.io, KuCoin ve diğer borsaların anlık gelişmelerini öğrenmek için sitemizi sık kullanılanlar sekmesine eklemeyi unutmayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz