MetaRace $META Airdrop: Toplam Ödül 11,500 META coin+ NFT

METARACE — at yarışı, metarace oyun platformunda canlı olarak yayınlanan ve ‘oynayarak kazan’ özelliği ile donatılmış ilk Metaverse rekabetçi oyunudur.

Daha fazla kullanıcı kitlesine ulaşmak ve dikkat çekmek için yeni bir Airdrop etkinliğine imza atan MetaRace, toplamda 11,500 META Coin ve NFT dağıtıyor.

Toplam ödül havuzu 11,500 META coinNFT, çekişle 750 kişiye dağıtılacaktır.

Airdrop bitiş tarihi : 28 Temmuz 2022

Nasıl Katılırım?

Toplam 3 adet airdropun düzenlendiği etkinliğe katılmak için aşağıdaki bağlantı linklerini tıklayın ve verilen görevleri yerine getirerek Airdroptan kazanma şansını yakalayın.

MetaRace twitter özel airdrop gleam linki için tıklayınız. (Referans Bağlantısı Yoktur)

MetaRace & Shadow gleam linki için tıklayınız. | Son katılım tarihi : 24 Temmuz

MetaRace & Nunu Spirits gleam linki için tıklayınız. | Son katılım tarihi : 24 Temmuz

MetaRace Nedir?

METARACE — at yarışı, metarace oyun platformunda canlı olan ve ‘oynamak için oyna’ özelliği ile donatılmış ilk Metaverse rekabetçi oyunudur. Blok zinciri üzerine inşa edilmiş ve metaverse’de oynanan oyuncular, birbirleriyle sanal olarak etkileşime girebilir ve ister yarış, ister üreme veya ticaret olsun, at yarışı rekabetinin tadını çıkarabilir, bu size kalmış!

UYARI: Marj.org mevcut kripto para borsalarındaki bütün kazanç imkanlarından nasıl faydalanılabileceğini adım adım araştıran ve en iyi yol haritasını geliştirerek kripto para sektöründeki bütün kazanç imkanlarını sunan bir platform olup, hiçbir kripto para borsasının resmi web sitesi değildir. Sunduğumuz tüm bilgiler, güncel kazanç modelleri olmakla birlikte kesinlikle yatırım tavsiyesi içermemektedir. Paylaşılan tüm ödüller, fırsatlar ve haberler borsaların resmi paylaşımları baz alınarak derlenmiştir. Binance, Huobi, Gate.io, KuCoin ve diğer borsaların anlık gelişmelerini öğrenmek için sitemizi sık kullanılanlar sekmesine eklemeyi unutmayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz