KuCoin Şikayet – Kullanıcı Yorumları

KuCoin şikayet ve kullanıcı yorumlarına özel oluşturduğumuz bu sayfamızdan kripto para borsası ile ilgili yaşadığınız sorun ve deneyimlerinizi  “Yorum Yap” bölümünden iletebilirsiniz.

KuCoin Kayıt Olma

Marj.org, güncel kripto para blogu olup herhangi bir borsa ile ortaklığı bulunmamaktadır. KuCoin ile ilgili yaşadığınız problemlerin kısa sürede çözüme ulaştırılması için [email protected] mail adresinden platform ile iletişime geçebilir, “Canlı Destek” sayfası üzerinden müşteri temsilcileri ile görüşerek canlı destek alabilirsiniz.

Marj.org KuCoin Destek Hizmetleri

Marj.org KuCoin Destek Hizmetleri

Sitemizde, KuCoin ile ilgili yaşadığınız problemleri, kullanıcıların deneyimleri ve uzman ekibimizin aktarımları ile daha kısa sürede çözüme ulaştırabilirsiniz. Marj.org’un KuCoin borsası ile herhangi bir ortaklığı bulunmamaktadır. Sunmuş olduğumuz çözümler, kullanıcıların deneyimleri üzerinden aktarılmaktadır.

Marj.org Hangi Konularda Destek Sağlar?

  1. Unutulan Şifreler
  2. Erişim Sorunları
  3. Alış Emri Sorunları
  4. Google Authentication Sorunları
  5. SMS Gelmeme Sorunu

KuCoin Şifremi Unuttum, Ne Yapmalıyım?

KuCoin şifrenizi unutmanız durumunda aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

1- Giriş Yapın

KuCoin şifre sıfırlama

KuCoin şifrenizi değiştirmek için ana sayfada sağ üst köşede yer alan “Giriş” butonuna tıklayın.

2- Şifremi Unuttum’a Tıklayın

KuCoin şifre sıfırlama

Giriş sayfasına girdiğinizde sizden kullanıcı adı ve şifrenizi isteyecektir. “Giriş Yap” butonunun altında yer alan “Şifremi Unuttum” butonuna tıklayın.

3- Mail ya da Cep Numaranızı Girin

KuCoin şifre sıfırlama

Açılan yeni sayfadan kayıtlı mail adresinizi veya cep telefonu numaranızı girin. Gelen “şifre sıfırlama” bağlantısına tıklayarak güvenilir bir şekilde yeni şifrenizi oluşturabilirsiniz.

KuCoin’den Coin Çektim Hala Gelmedi, Ne Yapmalıyım?

KuCoin'den Coin Çektim Hala Gelmedi, Ne Yapmalıyım?

KuCoin’den coin çeken bazı kullanıcılar, KuCoin’de “onaylanmış” olarak görüldüğü halde transfer edilen borsaya gelmediğinden şikayet etmektedir.

Bu tip durumlarda, sorumlu taraf KuCoin değil, karşı borsadır. Ancak genel olarak transfer işlemleri üç aşamada tamamlanır. Örneğin KuCoin’den coin çekme emri verdiğinizde sistem bunu onaylayarak Blockchain kayıt defterine gönderir, işlem buradan da onaylandıktan sonra transfer ettiğiniz borsaya gönderir, borsa onayladığında coinleriniz hesabınıza geçer. Yani coin transferi sorunu yaşadığınızda KuCoin tarafında onaylanmış ise başvurmanız gereken yer karşı borsa olmalıdır.

KuCoin’e Coin Transfer Ettim Hala Gelmedi, Ne Yapmalıyım?

KuCoin'e Coin Transfer Ettim Hala Gelmedi, Ne Yapmalıyım?

KuCoin kullanıcı şikayetleri arasında transfer sorunu da sık şikayet edilen konulardan biridir. Başka borsadan transfer edilen coinler KuCoin hesabına düşmüyor. Peki, bu durumda ne yapılmalıdır?

Yukarıda KuCoin’den para çekme probleminde anlattığımız şekilde transfer işlemleri yine üç aşamada tamamlanmaktadır. Transfer edilen borsa > Blockchain kayıt defteri > Transfer edilecek borsa onayı aşamaları. Coin transfer ettiğiniz borsada “Onaylandı” şeklinde görünüyor ve üzerinden belli bir süre geçmiş olmasına rağmen hala coininiz KuCoin borsasında görünmüyorsa “Canlı Destek” sayfasından platform ile iletişime geçerek sorunun çözülmesini sağlayabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: KuCoin İletişim Bilgileri

KuCoin Türkçe Destek Var mı?

KuCoin Türkçe Destek Var mı?

Hong Kong merkezli olarak kurulan KuCoin, Türkiye de dahil olmak üzere birçok ülkede faaliyetlerini sürdüren bir kripto para borsasıdır. Canlı destek sayfası üzerinden Türkçe destek sunan müşteri temsilcileri ile görüşerek yaşadığınız sorunun çözülmesini talep edebilirsiniz. Ya da alternatif olarak [email protected] mail adresine aşağıdaki kurallar çerçevesinde mail atarak sorununuzun çözümlenmesini sağlayabilirsiniz.

  1. Mail başlığını anlaşılır ve kısa cümlelerle yazın.
  2. Mail yazarken karmaşık cümleler kurmadan sade ve anlaşılır bir biçimde mail yazın.
  3. Gönderdiğiniz mailin yanıtlanma süresi sistemin yoğunluğuna bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Lütfen bir mail yolladıktan sonra en az 3 gün bekleyin, yanıt alamazsanız yenisini yollamayı deneyin.

KuCoin Yanıt Süresi Ne Kadar?

KuCoin Yanıt Süresi Ne Kadar?

KuCoin kullanıcılarının yaşadıkları bir diğer sorun ise maillere dönüş süresidir. Aslında bu konuda platform üzerine düşenin en iyisini yapmaktadır. Ancak dünya genelinde geniş kitleye hitap eden bir borsa olduğu için bazen yanıt verme süresi uzayabilmektedir. Bu tip durumlarda biraz daha anlayışlı davranarak sorunun çözülmesini beklemeniz daha sağlıklı olacaktır. KuCoin yanıt süresi ortalama 3 gündür.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz