KuCoin Kayıt Ol | Ömür Boyu %10 Komisyon İndirimi: QBSSSEX5

Ayrıcalıklı özelliklerinden yararlanarak kripto para yatırımı yapabileceğiniz KuCoin’e kayıt olma hakkında bilginiz yoksa aşağıda resimli anlatım yaptığımız şekilde işlem yaparak kolaylıkla KuCoin üyeliği işleminizi tamamlayabilirsiniz.

KuCoin Üyeliği Oluşturma

Dünyanın en güvenilir kripto para borsaları arasında yer alan KuCoin’e üye olmak için aşağıda anlattığımız şekilde hareket ederek kolaylıkla hesabınızı oluşturabilir, alım-satım yapmaya başlayabilirsiniz.

Dil ayarı ve kayıt KuCoin ana sayfasına girdiğinizde sağ üst tarafta yer alan “Dil Seçenekleri” bölümünden site dilini “Türkçe” olarak seçin. Daha sonra hemen yan tarafında yer alan “Kaydol” butonuna tıklayın.
KuCoin hesap açma Açılan sayfada kayıt olurken kullanacağınız “Mail” veya “Telefon” numaranızı isteyecektir. Bu bölüm ve diğer alanları doğru bilgilerle doldurun. “Referans Kodu” bölümüne “7fPwwd” referans kodunu yazarak üye olmanız durumunda alım ve satım işlemlerinde komisyon indirimi kazanırsınız.
Doğrulama kodu Forum bilgilerini doldururken verdiğiniz mail adresi ya da cep telefonu numaranıza gelen doğrulama kodunu girin ve "Kaydol" butonuna tıklayarak üyelik işlemini tamamlayın.

Telefonla KuCoin Hesap Açma

KuCoin hesap açma işlemini cep telefonunuzdan mobil uygulama ile de oluşturabilirsiniz. KuCoin’e telefon ile kayıt olmak için öncelikle aşağıdaki bağlantılardan kullandığınız işletim sistemine uygun uygulamayı indirin ve aşağıda anlattığımız şekilde hesabınızı oluşturun.

IOS Android
Mobil uygulamayı indirdikten sonra "Varlıklar" sekmesine girin. Burada hesabınıza giriş yapmanızı isteyecektir ancak hesabınız olmadığı için sağ alt köşede yer alan "Kaydolun" butonuna tıklayın.
E-posta ile kaydol Kayıt sayfasına geldikten sonra e-posta adresinizi yazın ve "E-posta doğrulama kodu" yazan yerin karşısındaki "Gönder" butonuna tıklayın ve "Sonraki" butonuna tıklayın.
şifre E-posta adresinize gönderilen doğrulama mailinde yer alan doğrulama kodunu kopyalayın ve ilgili yere yapıştırın.
Şifre ayarla E-posta doğrulamasını tamamladıktan sonra açılan ekranda şifre belirlemeniz istenecektir. Seçeceğiniz şifrenin harf, rakam ve özel karakterlerden oluşmasına harfler içerisinde Büyük ve küçük harf olmasına özen göstererek belirleyin. Daha sonra "Kullanım şartlarını okudum ve kabul ediyorum" yazısının yanındaki yuvarlağı işaretleyerek altta yer alan "Kaydolun" butonuna tıklayın.

KuCoin KYC Doğrulaması

Hesabınızı kısıt olmadan kullanabilmek için kayıt işlemini tamamladıktan sonra KYC doğrulaması (kimlik doğrulama) işlemini yapmalısınız. Aşağıdaki adımları takip ederek kimlik doğrulama işlemini başarılı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Dünyanın en iyi kripto para borsalarını karşılaştır!
Birbirinden farklı avantajlara sahip en iyi kripto para borsalarını karşılaştır ve avantajlarından yararlan.

KuCoin Şifre Değiştirme

Kullanıcı bilgilerinizi ya da şifrenizi unutmanız durumunda, aşağıdaki adımları takip ederek şifrenizi kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Şifre belirlerken aklınızda kalıcı ve benzersiz bir şifre oluşturmaya dikkat edin.

  1. Adım: Giriş yaparken sol alt tarafta yer alan “Şifremi unuttum” butonuna tıklayın.

2. Adım: Daha sonra açılan sayfada “E-posta adresi” bölümüne adresinizi yazın ve altta yer alan “E-posta doğrulama kodu” alanının yan tarafında yer alan “Gönder” butonuna tıklayın.

3. Adım: Mail adresinize gönderine “Doğrulama kodu”nu “E-posta doğrulama kodu” alanına yazın.

4. Adım: Açılan yeni sayfada “Yeni Şifre” ve “Şifreyi Doğrula” bölümlerine aynı şifreyi yazdıktan sonra “Tamamlandı” butonuna tıklayarak şifrenizi yeniden oluşturabilirsiniz.

KuCoin’de Şifre Nasıl Sıfırlanır?

Varlıklarınızı güven altında tutmak için şüpheli herhangi bir durumda, hesap şifrenizi değiştirmenizi öneririz. Aşağıdaki adımları takip ederek KuCoin şifrenizi değiştirebilirsiniz.

1- Hesap Güvenliğine Gidin: KuCoin şifrenizi değiştirmek isterseniz, web sürümünden ya da mobil uygulamadan giriş yapın. Daha sonra Profil resminizin üzerine tıklayarak “Hesap Güvenliği” sekmesini tıklayın.

2- Giriş Şifresi Sekmesine Tıklayın: Açılan sayfada birden fazla hesap güvenliği adımı göreceksiniz. Bunlar arasında yer alan “Giriş Şifresi” butonunun sağ tarafında yer alan “Değiştir” butonuna tıklayın.

3- Şifre Değiştir: Açılan sayfada “Eski Şifre”, “Yeni Şifre” ve “Şifreyi Onayla” alanlarını doğru şekilde girdikten sonra alttaki “Onayla” butonuna tıklayın. Artık yeni şifreniz ile giriş yapabilirsiniz.

KuCoin KYC Doğrulaması Nasıl Yapılır?

İşlem yaparken herhangi bir kısıtlamaya takılmamak, çekim işlemlerinin engellenmemesi için KuCoin kyc doğrulaması yapmanız gerekmektedir. Kara para aklama, terörü finanse etme suçlarının önüne geçmek için şart koşulan kimlik doğrulama işlemini aşağıdaki adımları takip ederek gerçekleştirebilirsiniz.

KYC doğrulaması Hesabınızı oluşturduktan sonra “Profil” sekmesine tıklayın buradan açılır menüde yer alan “KYC Doğrulaması” sekmesine tıklayın.

Kimlik bilgileri Açılan sayfada yer alan forumda "Ülke", "İsim", "Soyisim" "Kart Seçeneği"  ve "TCK No" bölümlerini doğru şekilde doldurun.
Gelişmiş kimlik doğrulama Yukarıdaki şekilde bilgilerinizi doğru şekilde verdikten sonra profilinize tıklayarak "Doğrulanmamış" yazısına tıklayın ve gelişmiş kimlik doğrulaması için kimliğinizin ön ve arka yüzünü yükleyin.
Selfie yükleyin Son adımda selfie çekimi yaparak KYC doğrulama adımını başarılı bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Selfie çekiminde bazen hata alınabilmektedir. Bu durumda manuel doğrulama yaparak, bir kağıda ekranda verilen kod ile günün tarihi (24/05/2022) ve imzanızı atarak, kimliğinizi de elinizde tutarak bir resim çekin ve sisteme yükleyin.

KYC doğrulaması yani kimlik doğrulaması alanına girdiğinizde sizden kimliğinizin ön ve arka yüzünü yüklemenizi isteyecektir. Doğru şekilde yüklemeleri yaparak hesabınızı onaya gönderebilirsiniz.

 
Binance
9.9
Huobi
7.2
Gate.io
7.1

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz