KuCoin Yeni Coin Listeledi: REV3AL (REV3L) Bugün Listelendi

KuCoin, resmi internet sitesinde yaptığı duyuruda REV3AL (REV3L) listeleyeceğini duyurdu. Bugünden itibaren listelenecek REV3AL (REV3L) coin, spot alım satımında da yer alacak.

7.6

İçeriğin Özet Başlıkları

KuCoin %10 komisyon indirimi

KuCoin'in ayrıcalıklarından yararlanmak için referans kodu ile kayıt ol, sen de kazan!
%10 KOMİSYON İNDİRİMİref

Dünyanın en yüksek işlem hacmine sahip kripto borsalarından KuCoin, yeni coinleri listelemeye devam ediyor.

Kullanıcı deneyimine önem veren KuCoin, yeni bir coini daha listeleyerek kullanıcılarının daha fazla coin ile ticaret yapmalarını sağladı.

Resmi web sitesinde yayınladığı haberine göre 30.06.2022 (bugün) itibari ile REV3AL (REV3L)  alım satım platformuna eklediğini duyurdu. REV3L/USDT işlem çiftinde desteklenen coin, spot alım satım yapacak.

  1. Hemen Para Yatırma (Desteklenen Ağ: BEP20)
  2. Alım Satım: 30 Haziran 2022, 13:00 (UTC+3)
  3. Çekme: 3 Temmuz 2022, 13:00 (UTC+3)

Proje Özeti

Toplam Arz Piyasa Değeri Çıkarma Tarihi Mutabakat Protokolü
1,000,000,000 REV3L $25,000,000 2022-06-30
Dolaşımdaki Arz 24 saatlik Hacim Çıkarma Fiyatı Kriptografik Algoritma
7,480,000 REV3L $0.025

* Temel metrik sayılar 25 Mayıs 2022 itibarıyla hesaplanmıştır.

REV3AL, dijital ve fiziksel ekosistemlerdeki sanatçılar, yaratıcılar ve Fikri Mülkiyet sahipleri için dijital bir telif hakkı koruması ve sahteciliğe karşı çözümdür. REV3AL, özgün çok katmanlı kimlik doğrulama ve sahteciliğe karşı koruma protokolünü sağlamak için çoklu blok zinciri yeteneklerinden yararlanır. Herhangi bir kullanıcının (yaratıcı, koleksiyoncu veya pazar yeri) koleksiyonlarının orijinalliğini ve özgünlüğünü doğrulamasını sağlar. REV3AL, doğrulama ve esnek dijital varlık mülkiyeti modellerini kolaylaştırarak orijinal parçaların değerini de korur.

Resmi Web Sitesi: https://www.rev3al.io/

Tanıtım Yazısı: Görüntülemek İçin Tıklayın (code: 8888)

Daha fazla bilgi edinin: REV3AL Nedir ve Nasıl Çalışır?

Twitter: https://twitter.com/rev3altech

Telegram: https://t.me/rev3altechnology

Medium: https://rev3altechnology.medium.com/

UYARI: Marj.org mevcut kripto para borsalarındaki bütün kazanç imkanlarından nasıl faydalanılabileceğini adım adım araştıran ve en iyi yol haritasını geliştirerek kripto para sektöründeki bütün kazanç imkanlarını sunan bir platform olup, hiçbir kripto para borsasının resmi web sitesi değildir. Sunduğumuz tüm bilgiler, güncel kazanç modelleri olmakla birlikte kesinlikle yatırım tavsiyesi içermemektedir. Paylaşılan tüm ödüller, fırsatlar ve haberler borsaların resmi paylaşımları baz alınarak derlenmiştir. Binance, Huobi, Gate.io, KuCoin ve diğer borsaların anlık gelişmelerini öğrenmek için sitemizi sık kullanılanlar sekmesine eklemeyi unutmayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz