Ücretsiz Kripto Sinyali Veren En iyi Telegram Grupları 2022

Kripto yatırımında acemi olanlar ya da teknik analiz için yeteri kadar zamanı olmayanlar, genellikle Telegram gruplarından kripto sinyallerini takip ederler.

Yazımızın başından söyleyelim; sunacağımız hiçbir Telegram grubu ile ortaklığımız bulunmamaktadır ve kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Değerlendirmenizi kendiniz yapmalısınız. 

Kripto para yatırımı, son dönemlerde olağan bir şekilde artış göstermeye başladı. işin ehli uzman yatırımcılar, hem kendileri kazanırken hem de başkalarına kazandırarak da para kazanıyorlar. Telegram gruplarının kuruluş amacının kesinlikle “menfaatsiz” olduğunu düşünmeyin. Günümüzde kripto sinyali veren Telegram gruplarını incelediğiniz her birinin 100 binin üzerinde takipçilerinin olduğunu görürsünüz ve bu takipçilerin yenileri, genellikle Telegram kanalı sahiplerinin referans kodu ile kayıt olurlar, Telegram kanal kurucuları da buradan pasif kazanç elde ederler.

Kripto sinyali veren en iyi Telegram gruplarını incelerken elbette geçmiş hareketlerini göz önünde bulundurduk. Hangi grup takipçilerine kadar kazandırmış gibi detayları inceledikten sonra listemizi oluşturduk.

Kripto Sinyali Veren En İyi Telegram Grupları

Grup Adı Veri Raporu Başarı Yüzdesi
EKOANALİZZ whalehuntapp %80
Teknikçi whalehuntapp %75
CryptoSignals Teknik Analiz %82
Learn2Trade Teknik Analiz %85
WOLFX Signals Teknik Analiz %83

5 En İyi Kripto Sinyali Veren Telegram Grubu

Yazımızın başında da dediğimiz gibi verdiğimiz Telegram grupları ile ilgili araştırmaları kendiniz yapın. Çünkü elde ettiğimiz sonuçlar, tamamen kullanıcı yorumlarına dayalı olarak oluşturulmuş sonuçlardır.

İşte Türkiye ve globalde en iyi kripto sinyali veren Telegram grupları…

1- EKOANALİZZ

Kripto fenomenleri arasında yer alan EKOANALİZZ, temel ve teknik analiz konularında deneyimli bir uzmandır. Twitter hesabı üzerinden ve Telegram kanalı üzerinden takipçilerine kripto sinyali verir.

Ekoanalizz, sinyallerin ana kaynağı olarak whalehuntapp.com adlı siteden almaktadır. Bu site, yüksek hacimli işlemleri gösteren bir sinyal sitesidir. EKOANALİZZ, kendine göre geliştirdiği indikatör ve formasyonları whalehuntapp ile birleştirerek sinyal vermektedir.

Grubun en güzel yönlerinden biri de takipçilerine işlem açma konusunda nasıl hareket etmeleri gerektiği konusunda bilgi de sunmasıdır. Destek ve direnç çizgilerinin nasıl çizilmesi gerektiğini RSI ve diğer indikatörlerin kullanımı hakkında zaman zaman grup üzerinden bilgilendirme mesajları yayınlayan EKOANALİZZ, aynı zamanda sahip olduğu Youtube kanalı üzerinden whalehuntapp kullanımı hakkında da bilgi vermektedir.

En iyi kripto sinyali veren Telegram grupları arasında yer alan EKOANALİZZ’i takip ederek işlemlerindeki başarı oranını test edebilirsiniz.

Telegram kanalına giriş yapmak için tıklayın

2- Teknikçi

Yine whalehuntapp.com üzerinden alınan sinyallerle takipçilerine sinyal veren Telegram grubu Teknikçi de Türkiye’de başarılı sayılacak isimlerden biridir. Hem Twitter hem de Telegram üzerinden anlık paylaşımlar yapan kanalın başarı oranı da yine takip ettiğimiz kadarı ile “iyi” denecek seviyede.

Teknikçi’nin diğer sinyal gruplarından farklı olarak kripto para sinyali dışında borsa ile de ilgilenmesidir. Zaman zaman kanaldan Borsa üzerinden alınabilecek hisse senetlerini de paylaşması, kanal sayısının daha da genişlemesini etkilemektedir.

10.112 takipçi sayısına sahip olan kanal, teknik analiz ve temel analiz ile whalehuntapp verilerini karşılaştırarak kripto sinyali veren başarılı bir isimdir.

Telegram kanalına giriş yapmak için tıklayın

3- CryptoSignals

En iyi kripto sinyalleri Telegram grupları arasında yer alan CryptoSignals, deneyimli ekibi ile takipçilerine kripto sinyali veren bir gruptur. 2014 yılından bu yana hizmetlerine devam eden Telegram grubunun aynı zamanda bir de web sitesi bulunmaktadır.

Elbette tüm kripto para sinyallerini veren grup, daha çok BTC, ETH, ADA, DOT, LINK ve XRP sinyalleri ile çalışmaktadır. Telegram kanalına giriş yapmak ücretsizdir. %82’lik başarı oranına sahip olan CryptoSignals, ücretsiz kayıt olmak isteyen kullanıcılarına günde 3 sinyal veriyor.

VIP seviyesinde takipçiler ise grubun tüm sinyallerini alabiliyorlar. Ancak bunun için yıllık 35 sterlin ödemeniz gerekmektedir. Tabi ki önceliğiniz ücretsiz kripto sinyali olmalıdır. Eğer sonuçlar istediğiniz gibi olursa ücretli VIP grubunu deneyebilirsiniz.

CryptoSignals, Telegram kanalına ek olarak bir de oluşturduğu web sitesinde temel ve teknik analiz eğitimi de vermektedir. En iyi kripto sinyalleri denince akla ilk gelen gruplardan biri olmasının temel nedeni de budur.

Telegram kanalına giriş yapmak için tıklayın

4- Learn2Trade

10,000’den fazla takipçisi olan en iyi kripto sinyalleri Telegram grupları içerisinde yer alan Learn2Trade de son derece beğenilen ve başarı oranı yüksek bir gruptur. Grubun en büyük özelliği, ekibinin sahip olduğu deneyimdir. Araştırmalarımıza göre her biri 10 yılın üzerinde deneyime sahip olan ekip, yeni başlangıç yapanlar için de ideal bir seçenektir.

Hem ücretsiz hem de VIP grubu olarak oluşturulan Telegram grupları ile kripto yatırımcılarına Bitcoin, Ethereum ve diğer altcoin sinyallerini gönderen Learn2Trade, %76 başarı oranı ile en iyi kripto sinyalleri telegram grupları arasında yer almaktadır.

VIP grup üyeliği satın almak isteyenler aylık 35£  ya da tek sefere mahsus 250£’lik bir ücretle ömür boyu sinyal almaya devam edebilirler. Başarılı bir kripto para sinyal grubu olması, en çok takip edilen kanallar arasında yer almasını etkilemektedir.

Telegram kanalına giriş yapmak için tıklayın

5- WOLFX Signals

Çok sinyal yerine isabetli sinyal veren en iyi kripto sinyalleri Telegram grupları arasında yer alan WOLFX Signal, ücretsiz katılım sağlayanlara haftalık kısıtlı sayıda sinyal veren bir gruptur. Başarı oranı %70’in üzerinde olan sinyal grubu, daha çok Binance, Bybit, Kucoin borsalarındaki sinyalleri veren bir gruptur.

58,000’in üzerinde bir takipçi kitlesine sahip olan WOLFX Signal, VIP sinyal grubunu da aktif olarak kullanmaktadır. VIP sinyal grubuna katılmak isteyenlerin aylık 89$ karşılığında günlük 2-4 arasında isabetli sinyalleri aldığı bir grup olduğunu söyleyelim.

Yaklaşık 3 yıldır kripto sinyalleri veren WOLFX Signal, en iyi kripto sinyalleri Telegram kanalları arasında yer alıyor.

Telegram kanalına giriş yapmak için tıklayın

Telegram Kripto Sinyal Kanalları Güvenilir mi?

Yukarıda saydığımız telegram kanalları en güvenilir kripto sinyalleri veren kanallardır. Ancak şunu unutmamak gerekir ki sinyal grubu ne kadar iyi olursa olsun, verilen sinyaller ne kadar doğru olursa olsun, alım-satımı yapan kişi sizsiniz. Dolayısıyla zamanında işleme girmediğinizde zarar edebilirsiniz.

Kripto para Telegram sinyal gruplarını seçerken özellikle takipçi sayısına ve başarı oranlarına dikkat edilmesi gerekir. Güvenilir olup olmamaları ise tamamen yapacağınız işlemlere bağlıdır.

Telegram Kripto Sinyalleri Kazandırır mı?

Halka açık bir uygulama olduğu için dolandırıcılık amacı ile kurulmuş çok sayıda Telegram kanalı bulunmaktadır. Özellikle kripto para sinyalleri gönderen kanalları seçerken, size özelden mesaj atan yöneticilerin olduğu kanallardan uzak durmanız gerekir.

EKOANALİZZ, Teknikçi ve saydığımız diğer kripto sinyalleri telegram kanalları yöneticileri, hiçbir zaman özelden takipçilerine mesaj atmazlar.

En iyi kripto sinyal telegram grupları 2022

Kripto para yatırımı yaparken daha fazla kazanmak isteyenlerin genel olarak başvurdukları yöntem, kripto sinyalleri gönderen kanalları takip etmektir. Yazımızın en başında da belirttiğimiz gibi alacağınız risk tamamen size aittir. Bu bağlamda araştırmalarımız neticesinde edindiğimiz bilgiler doğrultusunda en iyi kripto sinyalleri telegram kanalları; Ekoanalizz, Teknikçi, CryptoSignals, Learn2Trade ve WOLFX Signals kanallarıdır.

UYARI: Marj.org mevcut kripto para borsalarındaki bütün kazanç imkanlarından nasıl faydalanılabileceğini adım adım araştıran ve en iyi yol haritasını geliştirerek kripto para sektöründeki bütün kazanç imkanlarını sunan bir platform olup, hiçbir kripto para borsasının resmi web sitesi değildir. Sunduğumuz tüm bilgiler, güncel kazanç modelleri olmakla birlikte kesinlikle yatırım tavsiyesi içermemektedir. Paylaşılan tüm ödüller, fırsatlar ve haberler borsaların resmi paylaşımları baz alınarak derlenmiştir. Binance, Huobi, Gate.io, KuCoin ve diğer borsaların anlık gelişmelerini öğrenmek için sitemizi sık kullanılanlar sekmesine eklemeyi unutmayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz