KCT (Konnect) 25 Mayıs Tarihinde Huobi Primelist’te Listeleniyor

Huobi, yeni listeleme kararı aldığı KCT tokeni 25 Mayıs tarihinden itibaren listeleyeceğini duyurdu.

Kripto para piyasasının önemli isimlerinden Huobi yenilikçi adımlar atmaya devam ediyor. Resmi web sitesinden yaptığı duyuruda, 25 Mayıs 2022 itibari ile Huobi Primelist’te KCT (Konnect)’i listeleyeceğini duyurdu.

7.4

Huobi Global %10 komisyon indirimi

Huobi Global'e kayıt ol! %10 komisyon indirimi 120$'a varan "Hoşgeldin bonusu" kazan.
%10 KOMİSYON İNDİRİMİhuobi

Dünyanın en gelişmiş kripto para borsası Huobi, kullanıcılarına erken dönemde kazandırmaya devam ediyor. Her geçen gün yeni projelerle kendini duyurmayı başaran ve Türkiye’de de hatırı sayılır kullanıcı kitlesine ulaşmayı başaran Huobi, yeni token listelenmesinde de hızlı ve emin adımlarla yoluna devam ediyor.

Resmi internet sitesi üzerinden yaptığı duyuruda 25 Mayıs 2022’de KCT (Konnect) listeleyeceğini duyuran platform, bu adımıyla katılımcıların erken dönemde token almalarını sağlıyor. Ayrıcalıklı özellikleri ile kripto para dünyasının en bilindik isimlerinden biri haline gelen ve en iyi kripto para borsaları listesinde yer alan Huobi, yeni gelişmeleri ile kullanıcılarını ödüllendirmeye devam edecek.

Huobi Primelist Nedir?

Huobi Prime, Primelist ile benzerlik gösteren ve yüksek kalitede tokenlerin listelendiği bir platformdur. Katılımcılar, Primelist ile yeni listelenen tokenleri düşük fiyattan  satın alma şansı yakalar ve etkinlik sonunda listelenen tokenle işlem yapabilirler.

KCT (Konnect) Nedir?

Konnect, B2B, BC2 satıcıları için Gümrüksüz bir iş platformudur. Konnect, 80 milyar dolar + gümrüksüz piyasadaki büyük verimsizlik sorunlarını çözüyor.

Konnect piramit yapısını bozar, blok zinciri ve NFT aracılığıyla dağıtım, seçim ve yeniden satış faaliyetlerini oyunlaştırır.

Konnect (KCT) Detayları

Konnect, B2B, BC2 satıcıları için Gümrüksüz bir iş platformudur. Konnect, 80 milyar dolar + gümrüksüz piyasadaki büyük verimsizlik sorunlarını çözüyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz