Huobi Şikayetleri, Çözümleri ve Kullanıcı Yorumları

Huobi kullanıcı şikayetleri ve yorumları için özel olarak oluşturduğumuz bu sayfamızın altında yer alan “Yorum Yap” alanında yaşadığınız sorunu belirterek destek talebinde bulunabilirsiniz.

Huobi kayıt

Huobi kullanıcı şikayetleri, yaşanan para çekme sorunu, para yatırma sorunu, e-posta doğrulama sorunu gibi tüm sorunlarınıza kısa sürede çözüm bulmak için yazımızın altında “Yorum” bölümüne şikayetlerinizi yazabilir, [email protected] iletişim adresimizden irtibata geçebilirsiniz. Sorunuzu doğrudan çözmek için Huobi Destek sayfasına giriş yaparak sorununuzu açıklayıcı bir üslup ile belirterek platform üzerinden destek talebinde bulunabilirsiniz.

Marj.org Hangi Konularda Yardımcı Olur?

Sitemiz, Huobi Global ile bir iştiraki olmayan, “gönüllülük” esası ile kurulmuş bir platformdur. Sunduğumuz çözümler, araştırmalarımız neticesinde elde ettiğimiz verilere dayanmakta olup herhangi bir garanti içermemektedir. Aşağıdaki konularda bizden yardım talebinde bulunabilirsiniz.

  • Huobi şifremi unuttum
  • Huobi bağlantı sorunları
  • Huboi alım-satım sorunları
  • Google Authentication (2FA) sorunları
  • SMS ve mail gelmeme sorunları

Yukarıda saydığımız konularda uzman olan ekibimize şikayetinizi “Yorum” yaparak iletmeniz durumunda en kısa sürede yanıt alacaksınız. Yukarıda da belirttiğimiz gibi sitemizin Huobi Global ile herhangi bir anlaşması ya da ortaklığı bulunmamaktadır. Desteklerimiz, kendi tecrübe ve deneyimlerimize dayanmaktadır.

Marj.org ile Nasıl İletişime Geçebilirsiniz?

Huobi şikayetleri konusunda çözüme ulaştıramadığınız ya da destek istediğiniz bir konuda bizimle iletişime geçmek için yazımızın altında yer alan “Yorum” bölümüne şikayetinizi yazabilir ya da [email protected] mail adresimizden sorununuzu açık bir şekilde anlatarak da destek alabilirsiniz. Lütfen bize mail atarken kişisel bilgilerinizi paylaşmayın. Sitemizin resmi herhangi bir Huobi anlaşması bulunmamaktadır.

En Sık Yaşanan Huobi Global Şikayetleri ve Çözümleri

Huobi Şifremi Unuttum, Ne Yapmalıyım?

Huobi kullanıcı şifrenizi unutmanız durumunda yapmanız gerekenleri aşağıda adım adım takip ederek çözebilirsiniz.

  1. Huobi ana sayfasına girin.
  2. Sağ üst tarafta yer alan “Giriş” butonuna tıklayın.
  3. Açılan sayfada “Şifremi Unuttum?” butonuna tıklayın.
  4. Açılan sayfaya mail adresinizi yazın ve “Gönder” butonuna tıklayın.
  5. Mail adresinize gelen “Şifre Sıfırlama Bağlantısı”na tıklayarak yeni şifrenizi belirleyin.

Huobi Global Transfer İşlemim Askıya Alındı, Ne Yapmalıyım?

Huobi’de yaşanan problemlerden biri de transfer işleminin askıya alınması sorunudur. Bunun nedeni, kullanıcını yanlış ağ seçmesinden kaynaklanmaktadır.

Huobi, yanlış ağ transferi durumunda kullanıcısından hesabına 0.04 ETH yatırmasını istemektedir. Doğru bir çözüm önerisi olmasa da maalesef yanlış ağ transferi durumunda yapılabilecek başka bir çözüm önerisi bulunmamaktadır. Yatırdığınız ETH’leri doğruladıktan sonra çekebilirsiniz, fakat ağ transferleri sorununda para yatırılması halinde, belli bir miktar kesinti yapmaktadır. Bu nedenle ağ adresi seçerken lütfen doğru seçtiğinizden emin olun.

Huobi Global’den Binance’a Transfer Ettim, Hala Geçmedi

Huobi Global’den Binance’a ya da başka bir borsaya coin transferi yaparken bazen işlemler askıda kalabiliyor ya da transfer süresi uzayabiliyor.

Bunun nedeni, transfer işlemlerinin tüm borsalarda üç aşamadan geçmesidir. Birinci aşamada Huobi’den çıkış onayı alınır, ikinci aşamada transfer ettiğiniz coinler, Blockchain ağında onay bekler, onay aldıktan sonra Binance’a aktarılır. Binance, transfer işlemini onayladığında coin cüzdanınıza geçer.

Sürecin uzamasının tek nedeni Huobi ya da Binance değil, Blockchain ağının yoğun olmasından da kaynaklanmaktadır. Uzun süre beklediğiniz halde çözüm bulamıyorsanız ve Huobi’de “Çekim başarılı” uyarısı alıyorsanız Binance canlı destek sayfası ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Huobi Global Giriş Sağlayamıyorum

Huobi Global’de yaşanan bir diğer sorun ise giriş sağlayamama sorunudur.

Genel olarak bu sorunun nedeni, uygulamanın silinmesidir. Uygulama silinip yeniden yüklendiğinde, güvenlik nedeni ile giriş erişime kapatılabiliyor. Böyle bir durumda yapmanız gereken, öncelikle bir tarayıcı üzerinden hesabınıza giriş yapmanız ve daha sonra uygulamayı Huobi’nin verdiği bağlantı üzerinden indirerek kurmanız olacaktır. Yine de çözüm bulamazsanız Huobi Canlı Destek sayfasından müşteri temsilcileri ile irtibata geçebilirsiniz.

Huobi Global Para Çekme Sorunu

Huobi kullanıcı yorumları arasında yer alan şikayetlerden biri de para çekme sorunudur. Huobi’den para çekme sorununun yaşanmasının en büyük nedenlerinden biri yanlış ağ adresi seçimidir. Bu nedenle çekim yaparken ağ adresinin doğru olduğundan emin olmalısınız. Daha fazla bilgi almak için buraya tıklayın.

Huobi Global Para Yatırma Sorunu

Huobi kullanıcı yorumları arasında para yatırma sorunu da sık dile getirilen problemlerden biridir. Doğru ağın seçilmemesi, iki borsada ağın farklı ağın girmesinden kaynaklanabilmektedir. Doğru şekilde para yatırma adımlarını izlemek için buraya tıklayın.

Huobi Kullanıcı Yorumları

2013’ten bu yana hizmetlerini aksatmadan devam ettiren ve Türkiye’de ilk ofisini kuran yabancı kripto para borsaları arasında yer alan Huobi Global, sunduğu hizmet çeşitlilikleri ile kullanıcı yorumları noktasında olumlu yorum alsa da sunduğu çözümlerde bazen zorlayıcı seçenekler sunması, kullanıcıların negatif yorum yapmalarına neden olmaktadır.

Özellikle yanlış ağ transferi sonrasında Huobi’nin bazen yatırılan coinden daha fazla para talep etmesi, borsanın kullanıcı yorumları noktasında olumsuz bir izlenim bırakmasına neden olmaktadır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz