Huobi Primepool (Madencilik Havuzu) Kullanımı ve Avantajları

Huobi Primepool, kullanıcıların varlıklarını belli bir dönemde stake ederek yatırım yaptıkları ve yaptıkları yatırım miktarına göre ödül kazandıkları bir madencilik havuzudur.

Huobi kayıt

Huobi Primepool Nasıl Kullanılır?

Not: Primepool’u kullanmak için öncelikle Huobi Global üzerinden bir hesap oluşturmanız ve ardından KYC doğrulaması yapmanız gerekiyor.

1- Huobi Hesabınıza Giriş Yapın

Huobi primepool kullanımı

Primepool madencilik hesabını kullanmak için öncelikle hesabınıza giriş yapın. Ana sayfanın sağ üst köşesinde yer alan “Giriş” butonuna tıklayın, giriş bilgilerinizi yazarak sisteme girişinizi taamlayın.

1- Primepool Sekmesine Gidin

Huobi Primepool kullanımı

Hesabınıza giriş yaptıktan sonra sayfanın üst kısmında yer alan “Primepool” sekmesine tıklayarak hizmeti açın.

3- Coin Seçin

Huobi Primepool kullanımı

Primepool sayfasına girdikten sonra açılan sayfadan stake etmek istediğiniz coini seçin. Coin seçerken kilitlenme süresi detayına dikkat ederek seçiminizi yapın.

3- Miktar Belirleyin

Huobi Primepool kullanımı

Token seçimini yaptıktan sonra sistem ne kadarlık stake etmek istediğinizi soracak. Burada hesabınızdaki varlıkların tamamını stake edebileceğiniz gibi manuel bir miktar da belirleyebilirsiniz. Daha sonra işlemi onaylayarak Primepool’a katılımınızı tamamlayabilirsiniz.

Huobi Primepool Nedir?

Huobi Primepool Nedir?

Dünyanın en güvenilir ve en eski kripto para takas platformlarından biri olan Huobi, ticaret türlerini geliştirmeye devam ederken kullanıcılarına Primepool (madencilik havuzu) özelliğini de sundu. Huobi primepool, kullanıcıların yeni listelenen projeleri geliştirme konusunda destek sağlamak amacı ile kurulmuş bir hizmettir.

Primepool, ya da madencilik havuzu, Binance gibi global borsalarda var olan bir hizmet türüdür. Güvenirliği ve bugüne kadar saldırıya uğramaması ile dünyanın önde gelen ve işlem hacmi bakımından en yüksek hacme sahip olan Huobi Global de kullanıcılarına madencilik havuzu hizmetini sundu.

Huobi primepool, mevcut olan coinler ve yeni listelenen kripto para projelerinin ekolojik gelişimine ayak uydurmak isteyen kullanıcılara özel olarak sunulan bir ticaret türüdür. “Yeni Varlıklar” ve “DeFi Madenciliği” alanlarından geliştirilen primepool ile farklı platformlarda madencilik geliri elde eden madencilerin, Huobi’de toplanmasını sağlamak amacı ile kurulmuştur.

Huobi primepool’un diğer Premium projelerinden en büyük farkı, diğer Premium projelere katılmak isteyenlerin yüksek paralara sahip olmaları iken Huobi primepool, daha küçük yatırımcılara hitap etmesiyle farkını ortaya koymaktadır.

Primepool (Madencilik Havuzu) Şartları

Primepool (Madencilik Havuzu) Şartları

Kullanıcılarına sürekli farklı deneyimler sunan Huobi Global, primepool ayrıcalığını da müşterilerine sunuyor. Ancak madencilik havuzu, her zaman için kullanılabilen bir ticaret türü değildir. Her coinin kendine göre belirli bazı şartları vardır. Vade süresi, kullanım koşulları gibi ayrıntıları vardır. Bu ayrıntılara, seçtiğiniz coini tıkladığınızda açılan sayfadan ulaşabilirsiniz.

Primepool Katılım Şartları

Katılım şartları

Kullanıcılarının farklı ticaret türleri ile daha farklı şekilde gelir elde etmelerini sağlayan Huobi Global, sunduğu yenilikleri ile kullanıcılarının dikkatini üzerine çekmeyi başarıyor. Bu anlamda sunduğu primepool (madencilik havuzu) da dikkat çekici çalışmalarından biridir. Katılım şartları ise yukarıda da belirttiğimiz gibi her kripto paraya göre değişiklik gösterebilmektedir.

Primepool Ödül Hesaplaması

Primepool Ödül Hesaplaması

Ödül hesaplaması da yine kripto paraya göre değişiklik gösterebilmektedir. Örneğin 16 Ağustos tarihi itibari ile Huobi Primepool’a dahil edilen HT/CLV için 24 saatte bir katılımcıların kilitledikleri HT ve CLV miktarları ile toplam kilitledikleri miktarın anlık görüntüsü alınır, Ödüller SKU olarak, o gün kilitlenen toplam HT ve CLV miktarına göre hesaplanarak sahiplerine dağıtılır. Primepool’a eklenen her yeni kripto para için ödül hesaplaması, sayfa detayında yer aldığı şekilde yapılmaktadır.

Huobi Primepool Güvenilir mi?

Huobi Primepool Güvenilir mi?

Primepool, Huobi Global’in kullanıcılarına sunduğu özel bir ticaret türüdür. Güvenliği Huobi tarafından sağlanmaktadır. 1300 personeli ile 7/24 güvenlik ve diğer konularda hizmet sağlayan kripto para borsası, hizmet sunduğu tüm alanlarda olduğu gibi primepool (madencilik havuzu) bölümüne de özel olarak hassasiyet göstermektedir.

Yani borsa platformunun güvenlik detaylarının tamamı primepool için de geçerli olduğu için işlem yapmanın son derece güvenilir olduğunu söylemek gerekir. “Huobi Global güvenilir mi?” başlıklı yazımızı inceleyerek borsa hakkında daha ayrıntılı bilgilere ulaşabilir, ürün ve hizmetlerinin güvenliğinin ne şekilde sağlandığını daha ayrıntılı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz